Jump to content
Create New...

Mute for nothing pt 2.


✪ Fox

Rekomenduojami pranešimai

SVEIKI VISI!

Gavau mute 30min. Už nieką. Adminas Pointas. Priežastis pagal jį buvo tokia, jog pasakiau info mirus. Galvojau paerzinsiu adminą (nes mes dažnai erzinam vienas kitą), pasakiau, kad jis B yra (nesakiau tikslios vietos), ir gavau mute. Šiaip man tikrai netrukdo, tą pusvalandį galiu pabūt nekalbėjus, nieko čia tokio, BET esmė ta, kad taip neteisinga. O veiksmai priklausantys nuo admino nuotaikos yra nesąmonė. Susirašinėjimas PM: 

Pointas:
    Už pasakinėjimus: ( atskleidimus priešininkų pozicijos mirus , išimtis pirmos sekundės tik mirus ) - 1. 180 min; 2. 1440 min.
    gavai 30
    dziaukis
    kita kart porra h gausi

✪ Fox:
    AŠ NET NEPASAKIAU SPOTO TAVO, tik sakiau kad B esi, ir tu pats puikiai tai girdėjai

Pointas:
    numirei ir kalbek apie ka nori apie yetus gejus ar ka nori apie zaidima nebekalbi viskas
    net klaidinga informacija yra baudziama
    kad ir butum sakius kad as a slepiuos

✪ Fox:
    Kiek kartų taip buvo, niekas man nesakė, kad negalima kažko 🙂

Pointas:
    nu dabar zinosi...
    nevisada ir as baudziu

 

P.S Soz, kad ne į bausmes parašiau, nepamačiau.

Redaguota ✪ Fox
  • Haha 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, Antifr33z3 said:

nu taisykliu nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia kaip sakoma, golden rule

Nu matai, tiesą tu čia sakai, bet jei VISI taip daro serveryje ir jiems nieko, tai kodėl aš turiu gauti kokią tai bausmę už tai? Įspėjimo būtų užtekę irgi, juk jis žino mane. 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, Antifr33z3 said:

uz tave geriau gal ir nezinau, bet pati minejai, kad serveryje ne savaite esi, tai butum pastebejus, kad zaidejus adminai visada sudrausmina del info sakymo po mirties, tad neturetu but naujiena, del to mano manymu ir baude iskart

Tai vat esmė ta, kad nieko panašaus dar nebuvo, dar šiandien info sakė, niekas nesureikšmino, jei būčiau žinojus, būčiau tylėjus ir neverkus čia dabar.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search