Jump to content
Create New...

Mute for nothing.


✪ Fox

Recommended Posts

Nežadu čia verkšlenti ar ką, bet mane LABAI nervina žmonės, kurie turi šiokią tokią valdžią, ir naudojasi ja neteisingai.

Atėjo draugas pažaisti, ir buvo mergina serveryje, ten jis ją pakalbino, paprikolino (NE PER MIKRAFONĄ), bet vienas adminas (vericas) labai kažkodėl į širdį paėmė, nežinau, gal bloga nuotaika? Ar ten jo draugė? Užmutino vericas tą žmogų po šito chato:

 ✪ Fox :  tu jau užkariavai mano širdį
 ✪ Fox :  pats pirmas
 GOD COMPLEX :  o ka tu galvoji
*DEAD*  Smurffytee^^ :  -,-
 ✪ Fox :  pažė smurfe pavydi
 ✪ Fox :  iš kart
*DEAD*  Smurffytee^^ : 😄
*DEAD*  GOD COMPLEX :  as amtau
*DEAD*  GOD COMPLEX :  matau
 ✪ Fox :  0,2 sec žino
*DEAD*  GOD COMPLEX :  nori ji is amnes kasko
*DEAD*  GOD COMPLEX :  kokiu
🙂 :  tylek fox
 vericas :  sakau seip noriu ir mutinu

Jei turėtum argumentų, pasakytum priežastį būtent DĖL KO, gal tada būtume normaliai pasikalbėję, neišsidirbinėjant. Bet tavo žodžiais, tu gi "pagr. adminas, gali mutint jei nori". 🙂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dabar, MemeMashyn said:

Mute buvo ne uz si chat'a. Jei ji kazkas zinotu be taves tada gal taip prikolint ir galima, bet kai pradeda rasinet nesamones zaidejam kurie ji pirma kart mato, nu tai manau kad nieko cia juokingo nera ir mute nusipelnytas.

Bet jis nieko įžeidžiančio neparašė, dar suprasčiau kalbėtų per mikrafoną, bet jis RAŠĖ, mažiau susireikšminkit. Jei bausmės priklauso nuo adminų nuotaikos, tai atsiprašau tada.. 

Link to comment
Share on other sites

Situacija tokia, kad jis yra randomas ir niekas be taves jo nezino. Jis per voice chat pradeda megdziot vienos zaidejos juoka. Is reakcijos galima suprast kad tai zaidejai nelabai tai patiko, o jis ir toliau tai dare. Chat'e rase nesamones, kurias pati gali susirast ir pasiziuret. Jei tau juokinga, tai nereiksia kad visiem juokinga, kaip randomas rodo savo zema lygi ir pyzdavoja kitus zaidejus.

Link to comment
Share on other sites

1 minute prieš, vericas said:

tu cia rimtai ? 😄 jei tau tinka kai raso atsiusk papuka 12meti berniukai, tai jo nezinau ka pasakyt tau. sorry ?

O jūs tokie rimti, mačiau dar ne tokių nesąmonių yra rašę, bet kažkodėl niekas nieko nesureikšmino. Būtų panelė pasiskundus, okey, mutink, bet niekas nebuvo įsižeidęs apart tavęs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search