Jump to content
Create New...

Ban


strk

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam id - grasshopper STEAM_0:0:22508346
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 2019-02-20, dust2, antrame serve
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - [SMAC <Ultr@>] was banned at 1440min. for using an: Fast Reload or Shooting of Weapon
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - Anticheatas tikriausiai užskaitė kaip "fast reload" mano šaudymą iš awp, nes šaudant naudoju Q raidę iš įpročio kuri greitai pakeičia į kitą ginklą ar peilį.Pridedu video, kad būtų aiškiau:

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
12 valandas prieš , strk said:

Jūsų Nick bei steam id - grasshopper STEAM_0:0:22508346
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 2019-02-20, dust2, antrame serve
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - [SMAC <Ultr@>] was banned at 1440min. for using an: Fast Reload or Shooting of Weapon
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - Anticheatas tikriausiai užskaitė kaip "fast reload" mano šaudymą iš awp, nes šaudant naudoju Q raidę iš įpročio kuri greitai pakeičia į kitą ginklą ar peilį.Pridedu video, kad būtų aiškiau:

  Kita karta ikelk koki minedo video, daugiau aiskumo bus apie tavo veiksmus zaidime....

Gryztant prie tavo reikalo, nematau problemos naudot Q raides, nebent tu ant jos uzbindines FAST WEAPON SWITCH CFG/SCRIPTA arba naudoji cheata tam paciam reikalui atlikti.  

 Ivesti korekcija i AC nera problemos, bet pasitiketi random kalbom, be jokios konkrecios info as nesiruosiu!

  • Haha 2
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, MaSk said:

  Kita karta ikelk koki minedo video, daugiau aiskumo bus apie tavo veiksmus zaidime....

Gryztant prie tavo reikalo, nematau problemos naudot Q raides, nebent tu ant jos uzbindines FAST WEAPON SWITCH CFG/SCRIPTA arba naudoji cheata tam paciam reikalui atlikti.  

 Ivesti korekcija i AC nera problemos, bet pasitiketi random kalbom, be jokios konkrecios info as nesiruosiu!

Tai kokios tau info reikia? Parašyk, suteiksiu.Gali nors pas mane į namus ateiti ir stebėti kaip žaidžiu, o jei rimtai naudojau tikrai ne vieną anticheatą ir nei su vienu nebuvo jokių problemų ir visur galėjau normaliai žaisti, tik deja ne čia, tai gal problema visgi ne pas mane?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 valandą prieš , MaSk said:

  Kita karta ikelk koki minedo video, daugiau aiskumo bus apie tavo veiksmus zaidime....

Gryztant prie tavo reikalo, nematau problemos naudot Q raides, nebent tu ant jos uzbindines FAST WEAPON SWITCH CFG/SCRIPTA arba naudoji cheata tam paciam reikalui atlikti.  

 Ivesti korekcija i AC nera problemos, bet pasitiketi random kalbom, be jokios konkrecios info as nesiruosiu!

Nesu nieko užbindines, nenaudoju jokių scriptų ar cheatų.Tai kame dar gali būti bėda?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, vericas said:

nebenaudok q raides

"Gryztant prie tavo reikalo, nematau problemos naudot Q raides, nebent tu ant jos uzbindines FAST WEAPON SWITCH CFG/SCRIPTA arba naudoji cheata tam paciam reikalui atlikti."

Redaguota strk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Musu tikslas issiaiskinti, kodel tavo Q raides paspaudimas, kazkuo greitesnis negu pas visus likusius. Kas tai itakoja ar gali itakoti?

Pradziai, padaryk viso folderio screena, kur randasi tavo cfg ar autoexec, poto savo cfg/autoexec  atsiunti man i pm arba prisegi cia. Parasai kokia klaviatura pas tave.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

12 minutes prieš, MaSk said:

Musu tikslas issiaiskinti, kodel tavo Q raides paspaudimas, kazkuo greitesnis negu pas visus likusius. Kas tai itakoja ar gali itakoti?

Pradziai, padaryk viso folderio screena, kur randasi tavo cfg ar autoexec, poto savo cfg/autoexec  atsiunti man i pm arba prisegi cia. Parasai kokia klaviatura pas tave.

Nusiunčiau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

9 minutes prieš, Pointas said:

N metu naudoju Q nesu gaves bano, ir tikrai daznai saudau su awp,pagrinde tik su juo ir zaidziu.

Aš ir nesu tikras, kad čia dėl Q raidės spaudimo tas ban duodamas, tiesiog turbūt yra kažkokia anticheato klaida, bet kokiu atveju aš nieko draudžiamo nenaudoju, o jeigu aš jūsų manymu naudoju cheatus tai kodėl nepakeičiat bausmės į permanent ban? Keista jūsų logika: Tarkim naudoju cheatus gaunu ban vienai dienai ir po to vėl galiu žaisti. Kam išvis adminai reikalingi? Tegul žiūri demo ir nusprendžia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

tai jei ilgai zaidi jau projekte ir niekada nebuvo taip, taip pabandyk pamastyt ka pakeitei paskutiniu metu, pvz as nesenai pradejau gaut bana jei palieku joistiko usb ikista,ir gaunu bana dbr nepamenu koki bet gaunu, isemu usb,rr cs, ir viskas ok. gal ir tu isirasei ka kas pjaunas su cs. bet taip iskart random du banai savaites begi neatsiranda is niekur.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • MaSk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search