Jump to content
Create New...

Banas


Ignasツ csgolive.com

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam id - Halawia https://steamcommunity.com/id/IgnasHyper/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 2 serve cache mape
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - Console
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - [SMAC <Ultr@>] was banned at 1440min. for using an Auto-Trigger Cheat: BunnyHop zodziu banino nes ''moku'' Bhopint...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Galiu sutrumpint bana, kadangi pirmas kartas, bet suprask kad serve grieztas anticheatas kuris reikalauja visisko default zaidimo tad ir ivairus bhopinimai priskiriami kaip pranasuma pries kitus zaidejus suteikiantis dalykas, net jei ir bhopini pats, savo jegomis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
18 valandas prieš , DaTroller said:

Galiu sutrumpint bana, kadangi pirmas kartas, bet suprask kad serve grieztas anticheatas kuris reikalauja visisko default zaidimo tad ir ivairus bhopinimai priskiriami kaip pranasuma pries kitus zaidejus suteikiantis dalykas, net jei ir bhopini pats, savo jegomis.

bet tai yra nesąmonė, jei pats moki bhopinti net su space ir už tai gauni kick'us ar ban'us

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

18 valandas prieš , DaTroller said:

Galiu sutrumpint bana, kadangi pirmas kartas, bet suprask kad serve grieztas anticheatas kuris reikalauja visisko default zaidimo tad ir ivairus bhopinimai priskiriami kaip pranasuma pries kitus zaidejus suteikiantis dalykas, net jei ir bhopini pats, savo jegomis.

Zodziu reiks normalei zaist. Dekui uz sutrumpinima 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
Prieš 1 Valandą, fylzas said:

bet tai yra nesąmonė, jei pats moki bhopinti net su space ir už tai gauni kick'us ar ban'us

Hmmm nemaciau nei vieno kick'o uz bhop.... Kitas dalykas, tau niekas nedraudzia bhopint su space, bet padaryti perfect tick suoliukus yra close to impossible, o banas su reason bhop butent uz tai ir yra. Tai papasakokit kokie jus lucky.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
5 valandas prieš , MaSk said:

Hmmm nemaciau nei vieno kick'o uz bhop.... Kitas dalykas, tau niekas nedraudzia bhopint su space, bet padaryti perfect tick suoliukus yra close to impossible, o banas su reason bhop butent uz tai ir yra. Tai papasakokit kokie jus lucky.

Esu gavęs ir ban'ą ir kick'ų šokinėdamas su space.

Redaguota fylzas
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
2 valandas prieš , fylzas said:

Esu gavęs ir ban'ą ir kick'ų šokinėdamas su space.

1 bana? Oho! Tikriausiai irodymu taip pat neturesi, kad su space sokinejai? Tai gal tu tas vienas is nedaugelio kur esi lucky? O toks dalykas kaip kick uz bunyhop neegzistuoja, tai cia isvis idomus pareiskimas. Perziurejus istorija , tai tu gaves daugiausiai banu nuo kitu adminu...

  • Haha 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

fylz eik pailsek... Esi zmogus kuris tik "rantina" ir viskuom skundziasi kaip boba verticas. Anticheatas uz bhop nekickina tik banina... Gavai matyt uz kitka ko velgi nepripazinsi ir suversi ant anticheato kad "free banina".

Sistema gal ir nera tobula, bet puikiai isgaudo zaidejus su malicious scriptais, itartinais configais ir ivairiais third party softwares, tad tavo kaip zaidejo darbas neiseiti is remu su ivairiom komandom ar mouse settings del ko anksciau gaudavai bausmes ir skusdavais.

 

  • Haha 1
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
20 valandas prieš , MaSk said:

1 bana? Oho! Tikriausiai irodymu taip pat neturesi, kad su space sokinejai? Tai gal tu tas vienas is nedaugelio kur esi lucky? O toks dalykas kaip kick uz bunyhop neegzistuoja, tai cia isvis idomus pareiskimas. Perziurejus istorija , tai tu gaves daugiausiai banu nuo kitu adminu...

Kokie dar įrodymai, aš gal daunelis, kad loščiau su visokiais scriptais? Jei antičytas per jautriai reaguoja, kodėl tai mano problemos? Belekiek atlošęs csgo ir jokių xuinių neįvyksta, tik antram serve. Prie ko čia tie kiti banai, jei mes apie antičytą kalbam, o ne kitus admin'us? Gal sumaišiau dėl to bunnyhop kick'o, bet dėl kitų šūdų esu gavęs, nors nieko aš nei keičiu nustatymuose, nei dar kažką mėginau bandyti per paskutiniuosius 2-3 metus. Nereik čia vaipytis, aš tik pasakiau, kad taip yra buvę ir tiek.

20 valandas prieš , DaTroller said:

fylz eik pailsek... Esi zmogus kuris tik "rantina" ir viskuom skundziasi kaip boba verticas. Anticheatas uz bhop nekickina tik banina... Gavai matyt uz kitka ko velgi nepripazinsi ir suversi ant anticheato kad "free banina".

Sistema gal ir nera tobula, bet puikiai isgaudo zaidejus su malicious scriptais, itartinais configais ir ivairiais third party softwares, tad tavo kaip zaidejo darbas neiseiti is remu su ivairiom komandom ar mouse settings del ko anksciau gaudavai bausmes ir skusdavais.

 

Tie verkimai pagrįsti, nes pastoviai kick'ai ir ban'ai yra gaunami, nors žmonės nieko nedaro su savo cfg ir pnš(bent jau aš manau taip, daug senų vilkų yra gavę tokių šūdų). Tai jums pėlytės xujovos, tai klaviatūros, čj tuoj prie ekranų prieisim, nes per ryškiai šviečia, o apie ką kalbėt, kad sakai, kad  "net jei ir bhopini pats, savo jegomis." gali gauti ban'ą. Gal man ble unbindint visą keyboard ar kaip čia gaunas? Kokios dar įvairios komandos, aš esu iš to nedaugelio, kuris nekeitinėja savo nustatymų ir lošia su jais belekiek laiko ir kokie dar mouse settings, truputį jau į lankas keliauji? XDDD 

Redaguota fylzas
  • Haha 1
  • Pakeliam 7
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CSGO Admin

Nu jo, gal šį antičytą ir būtų galima vadinti "daug naudos nešančiu, geru antičytu" kadangi jis iš tiesų išgaudo daug grybų kurie naudoja visokius not legit scriptus, aimus ir visokius kitokius šūdus. BET, nemanau jog jis yra reikalingas jeigu niekas jo netvarko, neprižiūri. Atrodo, lyg jis būtų tiesiog įmestas į serverį ir visiškai netvarkomas, neprižiūrimas. Juk matot, kad yra pilna nusiskundimų dėl to broken antičyto, kuris dažnai banina už nieką. Pats esu gavęs baną už Backtrack exploit kai tiesiog sulagino serveris ar internetas, 100% kickas jeigu pasiemi auto-sniperį ir droži porą roundų non-stop, taipogi visi skundžiasi banais dėl bhop, pats esu matęs, kad labai dažnai žaidėjai už jį gauna banus, ir tikrai nemanau kad jie naudoja bhop scriptą, nes nafik toks š reikalingas masofkei, sakyčiau čia koks surf/kz ar hardcore bhop serveris būtų. Ir šeip, galit gal bent paaiškint kodėl jums šitas antičytas yra ant tiek yra svarbus, kad jums nusišikt, ar jis broken ir visiškai useless ar ne, jūs jį vistiek kišat į serverį ir jums neįdomu jokie žaidėjų skundai (tas pats buvo ir su /hats ir su dabartiniais skinais). Jeigu žaidėjas kažką nelegalaus naudoja, jį paspectinus viskas labai puikiai matosi, nes čia žaidžia vaikai kurie nemoka slėpt tų skriptų/čytų ir insta prasileidžia baną nuo administratorių. O jeigu žaidėjas yra "protingas" čyteris, jis apeis visus tuos jūsų antičytus ir ramiausiai sau čytins, bhopins ir darys visokį kitokį šūdą neprisigaudamas...
Asmeniškai man tas antičytas nėra labai baisus dalykas, bet jeigu dauguma žmonių, ypač senbuvių (nes tie senbuviai yra pagrindiniai žaidėjai, be jų šitas projektas jau būtų seniausiai miręs arba užokupuotas mažylių) skundžiasi, tai manau reikėtų kažką daryti? Nesakau, kad viską reikia išimti, siūlau bent jau idėti į tai daugiau laiko ir viską sutvarkyti.

Btw, pastebėjau, kad kiekvienas žaidėjo (YPAČ senbuvio) pasisakymas pas jus yra traktuojamas kaip "verkimas, žliumbimas, būvimas boba" ir ttl. Nereikia visada užsisėst ir pykt ant žaidėjų kai jie išsako savo nuomonę... Nors patys matot, kad po tokių update žaidėjų skaičius tik mažėja ir tada jau tenka daryti "aktyvumo" eventus, pradėti kurti "naujus" serverius tik tam, kad išsaugoti žaidėjų kiekį bent jau minimaliam laikotarpiui. Tai jau geriau nors kartą paklausykit ko visas community nori, o ne darykit viską savo nuožiūra ir viskas eisis daug geriau negu dabar.

Redaguota Monkeyyi
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CSGO Admin
2 minutes prieš, vericas said:

cia su betkokiu gun gausi kick, jei saudysi non stop ir judesi, gausi kick reasonu "spinbot" ar no "recoil" nepamenu db

su botgun nereikia ir judėt:D 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Juokinga man jau skaityt, kai snekat butuoju laiku ir kai isvis nusisnekat, kad niekas nedaroma ! Kodel?  O todel, kad AC veikimas kalibruojasi kiekviena diena pagal maximum 1-5 dienu surinkta analize, bei zaideju pastabas. O jus parsirandat po keliu menesiu ir dar aiskinat kaip gavot kick ar ban praeitais metais....sad. Ir dar daugiau, labai greitu laiku bus dar idomiau ir dar daugiau pykcio, sita as jums garantuoju.

  • Suglumęs 2
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na ok, bet nesuprantu kam taip žoskai tą jautrumą užkelt. Šiaip masofkė lagina ir drisčiau sakyti, kad esu įsitikinęs, kad antičytas dėl to lagyno kai kuriuos žaidėjus for no reason baudžia.

Redaguota fylzas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
2 valandas prieš , fylzas said:

Na ok, bet nesuprantu kam taip žoskai tą jautrumą užkelt. Šiaip masofkė lagina ir drisčiau sakyti, kad esu įsitikinęs, kad antičytas dėl to lagyno kai kuriuos žaidėjus for no reason baudžia.

O ne manai kad nuo tie kur gauna kick, nuo tokiu zaideju ir lagina? Nesigilinsiu, nes ne tavo problema ir kitas svarbus dalykas, jei tu turi kazkokiu klausimu, maloniai kvieciamas susikurti savo tema ir nesirinkti pliusu is kitu saskaitos, bei laikytis bendru forumo taisykliu! 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • MaSk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search