Jump to content
Create New...

Ką daryti jei yra ERROR BOX ?


DEEPZ

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, man niekaip neiseina atsisiusti serverio models/materials. Ir tada atsiranda pilna "ERROR" modeliu. Taip yra tik jusu serveryje, visur kitur viskas veikia. Gal kas zino kaip istaisyti? arba gal kas nors galetu man atsiusti visus models, kad pats isideciau juos?

Prisegu screenshotus consoles ir pacio game.

 

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Pradekime nuo paprastesniu ir dazniausiai padedanciu variantu.

1. Nueik i savo direktorijas

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\models\player\custom_player\ istrink viska
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\materials\models\player\  istrink viska

2. Istrink folderius Custom_player bei Models. (Patartina istrint tiek models, tiek materials folderius kurios auksciau esu paryskines. Geriau viska istrint kad nebutu problema, jei kas kiti serveriai vel atsius.

3. Verifyink steam cache integrity. Atsidarysi Steam library, ant CS:GO right clickinsi ir spausi Properties, eisi i LOCAL ir paspausi Verify cache integrity. Palauksi kol uzsikraus ir tada junkis i serveri per naujo. 90% zaideju sitas metodas padeda ir susitvarko.

Jeigu neatsiustu ar atsiustu blogai, velgi istrink folderius ir si kart cs:go consolei ivesk sias komandas:
cl_allowdownload 1
cl_downloadfilter all
sv_pure 1- daro visiskai nieko zaidejui, nes tai serverio komanda!(sv_..serverio. cl_ ..client)
Bandyk velgi jungtis, turetu padeti. Jeigu vel istiktu problemu, rasyk i tema, kviesim owneri, bandysim aiskintis

edited by MaSk

  • Suglumęs 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nuejus i csgo\models direktorija pas mane nera "player" folderio. Tas pat ir su csgo\materials. Bet kokiu atveju istryniau visa models ir materials folder. Padariau verify integriti. Nuejus i jusu serveri pradeda siusti daug failu ir kai viskas uzsikrauna vistiek matau tuos ERROR, o atsidarius console matosi tas pats vaizdas... Galbut beda gali buti, nes naudoju Mac, o ne Windows? Bet visi kiti serveriai veikia kuo puikiausiai ir ju models atsisiuncia ir veikia. 

 

ss.png

ss2.png

ss3.png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search