Jump to content
Create New...

ban be perspejimo


Nothing Special

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
3 minutes prieš, DaTroller said:

Sveikas, atitinkamas veiksmas bus priimtas, nesijaudink ir tai yra tavo bausmes prailginimas iki savaiteles 🙂

Netoleruojame kitu, ypac administratoriu asmenines informacijos viesinimo. Net jei tai yra viesai visiem prieinama informacija internete, jos skleist ar perduoti be to zmogaus leidimo tu neturi teises :). Naujas 2018 metais isejas istatymas pagrys si mano teigini, pavardes tu neturi teises viesint, prasyt, reikalaut ar dalint, net jei ir istatymas leistu, mes to netoleruojame nes saugome administratoriu tapatybes.

 

Nuo kada tave adminas turi ispet kad neviesintum jo info kai zala jau padaryta ir visi zino jo tapatybe?

Claricui ispejimas - kita bausme savaite
Nothingas - 1 week ban.

Klausimu bus?

troli kur tu matai info viesinima? ar jo vardas paminetas,parasyk tam paciam fb Matuzas tau ju osmes pora simtu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, DaTroller said:

Pries darant atsiklauskite zmogaus ar jis nieko pries ir ar jam tas netrugdo! Pvz man butu px, mano pavarde ir taip zino kas antras arba susirast gali.

uzsidesiu tarkim nick koki gerasis,gausiu ban nes tai bus tavo fb viesinimas?  manai tave surastu kas pagal pavarde vien? maciau situacija ir zinau kas buvo, todel as uz nothinga lol. nezinociau kas buvo net nerasyciau cia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 minutes prieš, Tūzas♠ said:

aš toks, anoks, kuom tau mano pavardė užkibo, kaip aš atrodau? xdd ar aš sesę turiu ir t.t. nekišk nosies kur nereikia, nes ir taip šūdina jau

neprakaituok mažuti,kam tie nervai draugiskai mes cia diskutuojam gi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

O nafik lysti prie žmogaus. Jums juokinga, jam ne, tai manau verta atsipisti ir susitaikyti, kad teks gauti šiokias tokias nuobaudas, o ne toliau mazintis ir bandyti išvengti, kas ir taip aišku. Gal jums vienaip atrodo(Nothingui ir Clarity), bet iš šono, kai esi neutralas viskas kitaip atrodo ir viskas eina prieš jus.

  • Like 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Neutraliai cia paziurejus i sita situacija pritarciau trolio sprendimui. 

Nothingai jei tu klausi ar tas kuris tavo varda uzsidejes turetu gaut bana - taip. Jei tu iskart serve budamas adminui pasakai, kad kitas zaidejas bandydamas tave provokuot dedasi nicka su tavo vardu, adminas atitinkamai sureaguos. Nebandyk dabar vartytis sita lieva atmazke, nes dar pats minejai, kad jus kaip draugeliai viens kito vardus buvot uzsideje. Tuzas, kaip supratau, tau ne draugelis kad jo varda taip deliotumeis. 

Kaip ir vertikas minejo, saveite po unbano, kuris buvo uz info platinima, ir vel cirkas tesiasi. Apsvarstyciau ta unbana. Peace.

 

 

  • Like 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

7 minutes prieš, s0luti0n said:

Neutraliai cia paziurejus i sita situacija pritarciau trolio sprendimui. 

Nothingai jei tu klausi ar tas kuris tavo varda uzsidejes turetu gaut bana - taip. Jei tu iskart serve budamas adminui pasakai, kad kitas zaidejas bandydamas tave provokuot dedasi nicka su tavo vardu, adminas atitinkamai sureaguos. Nebandyk dabar vartytis sita lieva atmazke, nes dar pats minejai, kad jus kaip draugeliai viens kito vardus buvot uzsideje. Tuzas, kaip supratau, tau ne draugelis kad jo varda taip deliotumeis. 

Kaip ir vertikas minejo, saveite po unbano, kuris buvo uz info platinima, ir vel cirkas tesiasi. Apsvarstyciau ta unbana. Peace.

 

 

taigi aiskiai matos fb chate, kad jis parase, kad jam px, o paskui bana po valandos piso, su tuo nicku buvau nuo atejimo i serva siandien ir jis ji mate visa laika, o bana nusprende duot tik po geros valandos😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search