Jump to content
Create New...

UNBAN Gramas


gramelis

Rekomenduojami pranešimai

Taigi sveikuciai. Siandien gavau ban'a pirmame bahuru serve. Prisipazinsiu, buvau atsisiuntes tik siandien kazkoki esp cheatus ar ka ten, nes reikejo wh, bet atskirai neradau, tai nemokejau elgtis su tais cheatais, bet aima sugebejau isjungt po kiek laiko, bet jie vistiek galvojo, kad as pajunges, na poto isejau is serverio, viska istryniau, ir grizau, bet zaidejai vistiek liepe mane baninti (tada kai jau nieko neturejau)... tad uzbanino pirmame serveryje, negaliu ieiti net ir i antra, o antrame ilgokai jau zaidziu 😕 . Atsiprasau visu, net ir tu kurie nebuvo serveryje uztai kad naudojau visokias lempas, daugiau nebenaudosiu nes tai yra nebahuriska pries kitus, reikia zaisti originaliai, nes jeigu pradesime viska nuo cheatu, poto kai zaisime be ju, mes dar labiau nieko nemokesim... tai atsiprasau labai, rasau unban'a nes man tie bahuru servai tiesiog liga, kiekviena diena ateinu pazaist, tikiuosi atblokuosit, gero vakaro. 😉

  • Haha 3
  • Nusiminęs 1
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

31 minutes prieš, DaTroller said:

Toks jausmas lyg uz pinigus cia viska daryciau :DD. 

Niekas nestabdo taves nuo cheatu parsisiuntimo vel, tad kur garantija?  Turi mastyt pries darant. 

Nepamasciau, durnai padariau, bet dabar pamastysiu. Beje, kai jau banino, buvau istrynes... give me a second chance please 😕 

10 minutes prieš, s0luti0n said:

Once a cheater - always a cheater. Mano nuomone, kad suprastum ka padarei, bent 3 menesius turi pasedet po banu. Po 3 men sakyciau gali išsipirkt unban uz kokius 6men vipo. Mano nuomone.

3 Men? tu rmt? be sito serverio, daugiau jokiu normaliu nerandu, ir va kasdien kai eidavau i cs:go isijungdavau iskart bahuru serva, o dabar va kaip bane esu ant visu bahuru servu kazodel, tai net nebesinori eit i cs:go nes neber ka ten veikt...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Visa sistema yra sujungta. Gauni bausme vienam serve - gauni visuose. Mes vertinam garbingus zaidejus. Nepanasu, kad tau butu 10 metu ir nesuprastum ka darei. Samoningai cytinai sitam serve, todel del nepatogumu kuriuos sukelei kitiems zaidejams reikes atsakyt. O tas atsakymas priklausys nuo pgr. Adminu. Tai tiek is mano puses, good luck.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

sutinku su tuo ka sako solution,palikt bent 3 men bana. kita pora kaliosu butu tokia, ar verta po 3 men atbanint? o jei vel pasikartos? ir niekas nepastebes? taip ir zaisi su visokiais wh kol vel nepagausim, o jei ir sugalvotumet po 3 men leist issipirkt,tai manau vipa jau turetu bent visiem metam pirkt o net ne 6 menesiam. tada galetume but kazkiek ramesni del jo, nes visgi vip metam. aisku butu ir paprasciausias dalykas palikt su banu ir viskas,be jokiu nuolaidu.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

nu naxui, cirkų cirkas

O jeigu plačiau, tai visų pirmą galvoju, jog žmonės, kurie cheatina yra tikrai menkos savivertės žmonės. Nu ta prasme, žmonės lošia tūkstančius valandų, kad tobulėtų, o čia ateina randomas su savo softais bando kažką parodyt. O ką tu galvojai cheatindamas? Juk akivaizdu, kad bausmė ne už nieką. Mano nuomone 3 mėn per trumpa bausmė. Yra žmonių serve, kurie apie metus laukė unbano. Tada tai tikrai pasimokoma. O dabar jeigu žmogus gauna pora mėnesiu, susimoka eurų, ir vėl sugalvoja "pabandyt" nekaltai pacheatint. Juk niekas nepamatys ;D. Krč, visiškai prieš tokius dalykus. TIK MANO NUOMONĖ.

Redaguota yeetyeet
  • Pakeliam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Gramai gramai gramai, smagu vakar buvo pasijuokt iš tavęs. Bana gavai, žaidėjus palinksiminai, cheatus turėjai, dabar pats prisipažinai. Dar gerai, tau tris mėnesius davė. Pasėdėk ramiai, gal per tris mėnesius suprasi ką negerai padarei 🤷‍♀️

P.S banas nuo manęs troli 🙂 parsisiuntė free cheatus kurie net į chat spamina linkus kur juos gaut 🙃

Redaguota war-girl
P.S.S naudojo wh. Kaip sakė - buvo išėjęs, grįžo still same shit su auto postinamais link į chat.
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu bet tai vistiek, pirma kartą čia per visą gyvenimą atsisiunčiau šitą pieviška čytą, nė karto nesu naudojas va tik vakar, ir tai panaudojau kokias 10 min, nuėjau, ištryniau, grįžau, ir nieko neberašė tam chate o jus nepalaukėt kol kažką pradėsiu šaudyt ir pilnai neįsitikinot ar grįžau ištrynęs ar ne jėzau... ble nu taigii atbaninkit kas yra... ir taip jau susiprotėjau, kad nereikia čytint, nes tai nesamonė, ir dėlto, kad nemandagu ir dėl to, kad fucking šūdinas kažkoks tas cheatas... ždž duokit nors vieną šansą žmonės, vat bazarą duodu, kad nebenaudosiu, nes pasekmes pamačiau. 

  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu blemba vipo tai nepirksiu, nes vistiek nelabai as cia gaudaus su tom privilegijom ir pns, nes cs:go pradejau zaist pirma karta, pries kokias 2 sav. Nes anksciau kompas nepavesdavo, o kai nauja pc nusipirkau, suzinojau, kad cs:go nemokamas tai panorau pazaist, o kai radau sita serveri tai isvis awesome buvo... aisku jeigu cia butu mano banas ne pirmas, as taip neverkslenciau, bet manau, kai neilgai zaidziu ir kai cia pirmas banas tai gal pagailekit?... nes tikrai sakau nebenaudosiu, nes as toks zmogus, kuris jeigu suklysta pirma karta, tos pacios klaidos nebedaro...

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search