Jump to content
Create New...

Unban


Baba

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Su Naujais!
Nick bei steam id - Baba STEAM_1:0:459781090
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - [LT]BACHURU SERVAS-DM★MultiMode★PRO★ 05-01-2019, 11:33. DE_OVERPASS
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - flashbang
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - bano priežastis "main acc i foruma", tačiau tai ir yra mano main. CSGO praktiškai katik pradėjau žaist, o prieš daug metų žaisdavau 1.6, tai gal ir sekasi biški geriau nei paprastiem naujokam. Geras servas, norisi kartais ateit pašaudyt csdm, atsipalaiduot. Būtų gerai, kad kokius screenshotus padarytumėt prieš banindami, jei kyla įtarimas, nes jau antras kartas už tą patį. 
Tikiuosi atbaninsit, ačiū!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Accountų asmeniškai pats daugiau neturiu, jei jūs matot IP su kuriais buvau prisijungęs, tada gali būti, kad ant jų yra ir daugiau acc, nes per šį laikotarpį esu žaidęs iš kokių trijų skirtingų vietų.
Net neįsivaizduoju kaip įrodyt tokį faktą, kuriozinė situacija. Pažiūrėkit statsus ar įrašą kaip žaidžiu, nu tikrai nieko įspūdingo, jei kyla įtarimas dėl čytinimo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Galai sueina. Žaista tuo pačiu metu, tą pačią valandą, iš vieno IP, nes buvau pas gimines, žaidėm kartu tiek 23d, tiek 26d, jei neklystu. Jei pasižiūrėsi tas steamas irgi sukurtas praktiškai tuo pat metu kaip ir mano, gruodžio 23d. prie to pačio IP. Pamatėm, kad dabar free ir sugalvojom pažaist kaip ankščiau lošdavom 1.6.
Iš viso nesuprantu kame problema žaist su nauju steam acc, jei nečytinu? Geriausia būtų, kad skirtum kokias 5min ir peržiūrėtum įrašą kaip žaidžiu, nes labai greit mane išbaninai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sutinku ir suprantu, kad didžioji dalis taip ir daro, bet ne visi. Todėl jūs ir esat adminai, kad prižiūrėtumėt, spectatintumėt, screenshotintumėt ir pan., nelabai suprantu lempinio ban visam laikui be įspėjimų su priežastim "main acc i foruma", nes situacija tokia, kad čia ir yra main acc.
Kažkur mačiau, kad pas jus įrašai saugomi 3 dienas, būtų gerai, kad pažiūrėtumėt, jis tikrai trumpas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, Baba said:

Sutinku ir suprantu, kad didžioji dalis taip ir daro, bet ne visi. Todėl jūs ir esat adminai, kad prižiūrėtumėt, spectatintumėt, screenshotintumėt ir pan., nelabai suprantu lempinio ban visam laikui be įspėjimų su priežastim "main acc i foruma", nes situacija tokia, kad čia ir yra main acc.
Kažkur mačiau, kad pas jus įrašai saugomi 3 dienas, būtų gerai, kad pažiūrėtumėt, jis tikrai trumpas.

beda tame kad dm servas demo neirasineja, irasineja tik public 1 ir 2 servai.  ziuresim ka nuspres pagr adminai. ka nuspres taip ir pasiliks. sekmes

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, flashbang to ass said:

saudei tikrai per gerai, kaip pirma kart, jei buvai cs 1.6 steamas gali ta steam numest? (ar non buvai ?) 

Nonas, sakau, dažniausiai masofkėse palošdavau, retkarčiais gth, ir tai abejoju ar atsiminčiau mIRC id kokio nors kanalo, nors gal tokio dalyko jau nebėra 😄 labai seniai viskas buvo.

Na situacija paaiškinau, tarpe tarp gruodžio 23 ir sausio 1d. turėtų būt du skirtingi IP, nes žaidžiau ne iš namų, sausio 1-5d turėtų būt mano IP. Gaila, kad DM neįrašinėja, tikrai linksmas servas, užtektų, kad tik jame atbanintumėt 😄 
 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes prieš, flashbang to ass said:

pasakyk mirc nicka, labai idomu

Nu blemba klausi tokio dalyko, kuris buvo prieš kokius 8-9 metus, atsiminčiau - tikrai pasakyčiau. Manau, vien žinojimas apie tai įrodo, kad esu kažkada žaidęs 1.6, todėl csgo nešaudau kaip visiškas naujokas.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
10 minutes prieš, Baba said:

Nu blemba klausi tokio dalyko, kuris buvo prieš kokius 8-9 metus, atsiminčiau - tikrai pasakyčiau. Manau, vien žinojimas apie tai įrodo, kad esu kažkada žaidęs 1.6, todėl csgo nešaudau kaip visiškas naujokas.

O tu žiūriu pokštininkas. Aš pati lošiau 1,6 ir nors nebuvau super duper gera žaidėja, bet c'mon, atsimenu ir nick savo mirce, ir kanalus, kuriuose žaisdavau 😄 Nebuvo jų tiek daug, kad būtų sunku įsiminti :))) 

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, Princese said:

O tu žiūriu pokštininkas. Aš pati lošiau 1,6 ir nors nebuvau super duper gera žaidėja, bet c'mon, atsimenu ir nick savo mirce, ir kanalus, kuriuose žaisdavau 😄 Nebuvo jų tiek daug, kad būtų sunku įsiminti :))) 

Ar tikrai mircos kanalų nebuvo daug? :)) O atsimeni matyt todėl, kad vis dar žaidi žaidimus ir labai rimtai į tai žiūri 🙂 Be to, ar mirc nick daro kažkokį esminį skirtumą? Nematau tikslo jo slėpt net jei ir atsiminčiau. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, flashbang to ass said:

ne apie mirc kanalus mes kalbam bent jau as, as klausiau taves nick, kaip imanoma nick neatspet, vadinas net nebuvau tu mixu zaides mircu, nebent ten 2 taskus turejai ir fsio. 😄 tiek ziniu cia su tavim 

Galvok ką tu nori, kažkoks tu keistas 😄😄 Gal geriau tiesiog sulaukiam pagrindinių adminų.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Ervis locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search