Jump to content
Create New...

Mute.


vuzki

Rekomenduojami pranešimai

Siandien apie 12 valanda gavau mute nuo flashbang to ass admino DM serveryje uz tai kad jis pradejo bazarint pirmas stumt ant visu ir aisku as atsikirtau :) uz tai kad atsikirtau jis man dejo mute. Ir nuejau i Bahuru antra serva paklausiau ar jis man dejo mute ir t.t. ir dar prie to pacio dejo gag 1000 mins berods. idk idk . Nice admins :) !

Screenshot_7.png

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

dėl privato čia neturi jokios esmės, atėjai į publicą, pradėjai ant manęs stūmti, ir pats publice gavai gagą. Siūlyčiau atsisiųsti demo, kuriame mes žaidėme, ir kaip aš tave perspėjau, jog mūtinsiu, o čia atėjąs dabar verki. AŠ TAVE PERSPĖJAU, kad mūtinsiu.


PS. Tipo čia kietas, nukirpai, kad parodytum, kad aš pirmas tau parašiau? Žiūrėk dabar. 😄

2291f5c5e604057bb51a38e3f39ce51a588.png

Serveryje aš tavęs neprovokavau, tave raminau, nepavyko - užmėčiau mute. 

"

22 Dec 2018 11:57:36 apsiraminam [LT]BACHURU SERVAS-DM★MultiMode★PRO★
22 Dec 2018 11:57:31 agirdi vuzki [LT]BACHURU SERVAS-DM★MultiMode★PRO★


Įrodymai, kad tave raminau, bet vistiek įžūlai bendravai su serverio žaidėjais, tad bausmė - tinkama. GOOD LUCK. 

O MUTE GAVAI TIK 180 MINUTES T.Y 3 VALANDAS (DM SERVE) , o publice gavai 1k gagą man atrodo, jog įžeidinėjai, kadangi aš ten ne adminas, tai gavai iš kito admino mute iš pointo man atrodo. 

Redaguota flashbang to ass
  • Like 1
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search