Jump to content
Create New...

Problemas???


de1ka

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Jūsų Nick bei steam id - masofkės dievas
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 20:40 cache
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - @Problemas.
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - neįsivaizduoju.

Norėčiau kad ponas Problemas paaiškintu už ką gavau gagą

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Noreciau ir as prisijungti prie diskusijos ir issakyti savo nuomone, mane tas "draugeliu bazaras"  irgi nervuoja, kartais  no joke sunku atskirti ar cia rimti dalykai dedasi, ar tik prikolinimai. Tenka paskaitineti ir pasigilinti 😞 .

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
26 minutes prieš, Zuba said:

Noreciau ir as prisijungti prie diskusijos ir issakyti savo nuomone, mane tas "draugeliu bazaras"  irgi nervuoja, kartais  no joke sunku atskirti ar cia rimti dalykai dedasi, ar tik prikolinimai. Tenka paskaitineti ir pasigilinti 😞 .

Nebutina skaitinet ar gilintis, visada gali duot pastaba ir paklaust abieju pusiu ar cia draugiskai "stuma".

20h gagas nera didele bausme, esu mates kaip uz "draugiska stumima" ir savaite su mute sedejo 🙂 .

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, s0luti0n said:

Nebutina skaitinet ar gilintis, visada gali duot pastaba ir paklaust abieju pusiu ar cia draugiskai "stuma".

20h gagas nera didele bausme, esu mates kaip uz "draugiska stumima" ir savaite su mute sedejo 🙂 .

Ne tame esmė, 20h laisvai išlaukčiau, bet man tiesiog neaišku ką šis adminas veikia.

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, Problemas. said:

O jis daro savo darba, ir JIS pries tokius kaip tu, kurie paverkus gavo ungag ir vel bando prisipisti. SEDEK savo vietoje ir buk geras Nekelk konflikto 🙂 Nesu new kad bandytai paaiskinti koks turi buti admino darbas

Daro savo darbą :DD Kiek kartų prieš tai rašiau kad darytum tvarką, kai kiti žaidėjai rodė "nepagarba" kitiem?

Be to,  ar tu turi teise kitiem žaidėjam įsakynėti kad "pridarytu"??? 

O vėliau reasone rašai kad buvo "nepagarba" kitiem????? Excause me??????

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search