Jump to content
Create New...

Aimbot


1st

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam id - 1st, STEAM_1:0:176720632

Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - Bachuru servas #2, mirage,  04-12-2018, 23:06

Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - Anticheat


Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - Ramiai sau šaudžiau serveryje, kadangi žaidžiu su laptopu, esu prisijunges pelę, bet keyboarda naudoju laptopo dėl to kartais su delnu užvarau ant touchpado ir gaunasi labai įtartinas taikinuko movementas. Kelis kartus taip užvariau ir gavau ban už aimbot :) Jeigu įmanoma patikrinkit demo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Issijunk touchpada kai mouse prijungtas..?

Ar as cia vienas ta posta perskaiciau? Cia jau vien del to ka parase verta demo paziuret. Jeigu su touchpadu "netycia" flickina galvas ir trigerina anticheata tai hello? 

(Visko buna, nepriimk asmeniskai). Gal buginasi del to, kad du inputai kaip mouse yra ir abu vienu metu juda? (300 IQ boys)

Redaguota Kerk
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

28 minutes prieš, Kerk said:

Issijunk touchpada kai mouse prijungtas..?

Ar as cia vienas ta posta perskaiciau? Cia jau vien del to ka parase verta demo paziuret. Jeigu su touchpadu netycia flickina galvas ir trigerina anticheata tai hello? 

(Visko buna, nepriimk asmeniskai). Gal buginasi del to, kad du inputai kaip mouse yra ir abu vienu metu juda? (300 IQ boys)

Išsijungiu dažniausiai tą touchpada, bet dabar užmiršau ir sroka serve gavau 😄 Tik gavęs iškart supratau, kad dėl to touchpado, nes buvau pora headshotu pataikes (pries/po paliesdamas touchpada) galim realiai išmegint, tai įrodytu, kad nekaltas. Ir šiaip jei bučiau aimeris, gavęs baną tikrai nerašyčiau apeliacijos unbanui (koks tolkas dar gedos darytis)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

10 minutes prieš, s0luti0n said:

Koks map buvo, kai bana gavai? Tokiu bano metu nematau mirage demo.

Nu lyg ir mirage lošiau, blet šiandien sumasčiau dėt ta apeliaciją, tai dabar suabejojau. Maybe inferno tada ? O negalima pažiūrėt pagal laiką kažkaip ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

DEMO   de_dust2 mapas.  Nu nezinau, pirmi kilai labai idomus. Ir siaip tas saudymas su awp toks idomiai atrodo, gal del demo cia taip. Savo main accounta numesk cia, nes sitam acc nematau jokiu csgo aktyvumo medaliu.

Redaguota s0luti0n
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

25 minutes prieš, s0luti0n said:

DEMO   de_dust2 mapas.  Nu nezinau, pirmi kilai labai idomus. Ir siaip tas saudymas su awp toks idomiai atrodo, gal del demo cia taip. Savo main accounta numesk cia, nes sitam acc nematau jokiu csgo aktyvumo medaliu.

Mano mainas čia, nerenku aš jokių medalių aš tik csgo kapoju, esea profilį galiu numest.

 

22 minutes prieš, DaTroller said:

O gal kazka gali pakomentuoti del bano cs.sangreal projekte?

O koks ten banas ? Nes aš seniau žaisdavau awp serve, bet čia buvo seniai prieš pertrauka dar 😉

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search