Jump to content
Create New...

Unban


KaimietiS5

Rekomenduojami pranešimai

Labą dieną, gavau perma baną, kiek suprantu lyg už wh ar kažką tokio, nes matot, Train mape, girdėjau kad atbėga ponulė tokia, labai trepsianti, ir atsistojo už sienos, kadangi mano ausinės nemaximinės, laukiau kol išlys, neišlendant 5sec arba daugiau, šoviau per sieną į stovinčią vietą, Pataikiau hs ir mirė ten kažkokia Pikta mergaitė, tada ji iškarto pasakė, ar išjungi ar banint, nors nežinau už ką banint, pradėjo kišinėt, kad tipo paskui tupėjo, bet kiek atsimenu stovėjo (Galiu būt klaidingas) bet tai nieko nesudaro, Paskui mhhh ką dar čia, Kažkoks dėdė stovėjo ir savino savo ak, Bėgdamas link spawno, priekį manęs teammate, buvo apšaudytas, tad išsėmiau ginklą, ir greit papeakinau, pamačiau kur jis, nusitaukiau maždaug į tą vietą, išlindau bet vistiek jo nenušoviau, nušovė mano teammate'as, Paskui ant pačio galo, dar pačiam garaže, Prie trainų bėgo žmonės, aš buvau su deaglu. pirmam netyčiuką pataikiau, nes bėgo tiesiai tiesiai link manęs, nė kulkos neišovė, paskui peakinau, ir buvau dar ten `20sec. kol neišlindo kitas. Ir tada kitam šoviau, ir taip ogi su headshotu, gavau baną, Tad nežinau, gal atrodžiau keistas, bet kad hackint tai nehackinu, nes lošiau seniau su kitu acc jūsų projekte, pora menesių su metais. Ir nuvogė acc, tad susikūriau kitą acc ir atėjau žaisti per šitą. Ir vo + jaučiu savo galva, pasitikėjo nes mano acc yra mažai valandų, o senam kuris buvo nuvogtas, ir buvo gautas vac banas, 2K mano  kažkur, ,tai vnž nežinau kaip bus bet mano vardas : Aerox, ir Pikčiūrna, neveltui pikčiūrna, labai pyksta kad headshotą gavo, nemanau kad tokiem adminą verta duot, nes ateitų Globalas gerai pašaudantis išbanintų, na o mano buvo tiesiog pasisekus dienele, kol negavau bano, :)))

Aerox

@Pofkeeexd

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Jeigu jau tavo acc vogtas kad ir kaip bebutu ikelk nuoroda savo seno acc ir kiek laiko tavo vac?

as savo nuosprendziu tave isbaninau nes tu itartinai vedziojai per sienas, tegul kiti adminai pasiziuri sita demo o tada spres bus unban ar ne 

DEMO nuoroda http://www.bachuruservas.eu/demos/server_2/20181123-223328-workshop-125438372-de_train.dem.bz2

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, vericas said:

unbanintas

Dėkui jums labai, ir pamokinkit kad kartais ir pašaudyt galima normaliai, nesakau kad bloga administracija, bet nušoviau per tą sieną, tai iškarto baną sako duot, ar išjungi, tai visų pirma įsitikina ar tiksliai hackinau, nes turbūt susinervinus buvo, ir neįvertinus situacijos, iškarto banais grasina.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

25 minutes prieš, DaTroller said:

 

Name Changed - 23 Nov @ 1:09pm - Back From VAC
Tavo name history ant naujo account. Kam tau detis "back from vac" kai tavo account gi buvo "pavogtas" ir vac gavai ne del savo kalties? Nelabai suprantu sita sprendima tavo.

Mano sprendimas toks, kad su draugeliu, mes sužaidėm matchą, ir dar buvau prisijungęs prie to acc, Po gal trijų dienų prisijungęs, nemačiau kad jau buvo vac išpradžių, nuėjau pavalgyt ryte, viskas oki kiek atsimenu, ir parašė man, kad Vacą turiu, jis netikėjo ir iki dabar netiki kad aš nečytinau, ir dabar sako, kad cheatinu ir t.t ir galvojau kaip užsivadint išprdž. Ir jis užminė mintį Vac ir parašiau Back from Vac, va tep va simple as that, Nenorit netikėkit, yra kitų projektų kuriuose galiu palošt, bet sakau kad aš cheatinčiau tai nemanau, bet kiek lošęs, šičia susirinkę geriausia hebra. (Ir nuhackino manau tas, kam buvau davęs apsižėt accountą, dienai, ir buvau nuėmęs steam guardą, nes kažkaip patikimai žmogus atrodė, ir reputacijos turintis ir t.t, bet va taip, Sekmės 😉 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

~19:55 tiesiai i zmogu ziuri per siena?

~20:45 seki zmones, bet apsimeti, kad nepataikai 😄

~28:25 Ziuri per siena i zmones...

~29:20 seka pikciurna per flasha ir jo cypima, slepiasi.

~29:30 seka admiral per siena, kol ieis i taikynuka...

Movementas tai Silver 3, niekada neispeekini pries zmogu, kuris laiko angle. Nelaikai kampu kur zmones galetu buti, bet tiesiog prefirini kur yra, o kai jie atsitraukia, iskart rotatini kitur. Aplamai, Silver 3 su wh, vieninteli ka moka tai laikyti taikynuka hs range, nes gali pasiziuret per sienas kur yra enemy galvos 😄

+Kokiu cia namaximiniu ausiniu reik, kad matyt per sienas, nes man ir reiktu.

  • Ačiū 1
  • Haha 3
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

9 valandas prieš , Ervis said:

~19:55 tiesiai i zmogu ziuri per siena?

~20:45 seki zmones, bet apsimeti, kad nepataikai 😄

~28:25 Ziuri per siena i zmones...

~29:20 seka pikciurna per flasha ir jo cypima, slepiasi.

~29:30 seka admiral per siena, kol ieis i taikynuka...

Movementas tai Silver 3, niekada neispeekini pries zmogu, kuris laiko angle. Nelaikai kampu kur zmones galetu buti, bet tiesiog prefirini kur yra, o kai jie atsitraukia, iskart rotatini kitur. Aplamai, Silver 3 su wh, vieninteli ka moka tai laikyti taikynuka hs range, nes gali pasiziuret per sienas kur yra enemy galvos 😄

+Kokiu cia namaximiniu ausiniu reik, kad matyt per sienas, nes man ir reiktu Dmg buvęs loheli

Man pačiam įdm pasižėt tą šūdą, bet nepaleidžia zjbs, nes ten manau, kur tik per sieną užvediau ant taikinuko, 2 sekundėk, iškarto rašiai į čia

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

DMG buves loheli?:D Kam rasai i mano qoute?

+ Sitam serve pilna DMG ir tikrai neziuri per sienas, ir nelockina zmogui pries islendant. Pats esu supreme, tai tavo tas rank nieko nereiskia. Jei nori gali ziuret i savo demo kiek tau reikia. As susakiau ka as maciau nenormalaus, jei tau nepatinka tai cia nesimetik zodziais, kuriais veliau gailesies, nes tu bandai gauti unban. 

 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD "Aerox, ir Pikčiūrna, neveltui pikčiūrna, labai pyksta kad headshotą gavo, nemanau kad tokiem adminą verta duot, nes ateitų Globalas gerai pašaudantis išbanintų, na o mano buvo tiesiog pasisekus dienele, kol negavau bano, :)))'

MALADEC!!!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search