Jump to content
Create New...

free ban


Aero

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - /Aero 

STEAM_1:0:453083964

 

Kada ir kuriame serve nubaude? siandien 2

Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - V1tal1k

Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus?tikriausiai kad per daug gerai zaidziau,prase vienas adminas mano main acc ji numeciau bet kadangi ji esu pardaves jis nieko negalejo paziureti taigi taip ir paliko nes neseniai nusipirkau nauja acc ir tikriausiai galvojo kad cheatinu o tada V1tal1kas dave perma bana nes tikriausiai pamane kad cheatinu nes daug kartu ji nusoviau 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nu bet ta prasme jei jis pardave acc tam zmogui seip nuo to laiko jis atsakingas manau turetu buti. ir kyla klausimas ar ir jis jo nepardave kazkam kitam taip ir keliauja accountai ir kas nusiperka acc tas vel atsakingas nu tai nepagaunu as cia :D banas tai yra o tai jei nera yrodymu tai unban.. bet rmt keista kodel ss nedaro :D per 1.6 visi praso ss ir demo nes per ss matosi daugiausiai viskas :/

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 valandas prieš , citiz3n said:

nu bet ta prasme jei jis pardave acc tam zmogui seip nuo to laiko jis atsakingas manau turetu buti. ir kyla klausimas ar ir jis jo nepardave kazkam kitam taip ir keliauja accountai ir kas nusiperka acc tas vel atsakingas nu tai nepagaunu as cia :D banas tai yra o tai jei nera yrodymu tai unban.. bet rmt keista kodel ss nedaro :D per 1.6 visi praso ss ir demo nes per ss matosi daugiausiai viskas :/

Sutinku galetu but sm_ss "nick" komanda, kad adminas galetu be bano padaryt ss ir paprasyt.
Tas ss atliktu 3 ekrano ir 1 alias screenshot ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Įdomu, gal bus kas atsakys. Žaidėjai, kaip šis, gauna bana dėl to kad  cheatina ar dėl to kad gerai žaidžia su apynauju acc? Let be honest, biciukas yra senas žaidėjas, todėl nieko stebėtino jei gerai žaidžia  ir pateikė įrodymu. Tarkime  jam paliekamas bankas masofkeje nes galimai  cheatino ant seno acc, nors tam net nepakanka įrodymų, bet su nauju žaidžia sąžiningai,  gerai,  kas nėra stebėtina. Tuo tarpu neginčijamai prigauti  cheateriai nusiperka unban už €50 iš ne pelno siekiančios organizacijos.

Toks gilus argumentas, jog gauni bana seniuk ant visų esamų ir būsimų acc , jei tavo parduotas acc kažkada gaus bana, nes suprask steam neleidžia prekiauti acc. Žinoma pats steam tokiu Banu nedalina bet what ever. Jei taip tai pagal steam policy negalima neleistinai  naudoti valve intelektinės nuosavybės(skinu), todėl siūlau baninti visus kurie kada nors dėjosi skinus antrame serve. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ok tada jei jau taip cia sakot tai pirma ss ir demo nenorit ziuret nes tipo per mano parduotus acc yra vacai kurie nx vps pries bb zino kiek laiko parduodi ir as del to kaltas?tai visu pirma kai perki per steam acc tai ir jei tu kodini tada steamas gaunas kaltas nes tau acc pardave 😄 antra del acc nei vieno nusiskundimo taigi ne as ten su kodais kazka dariau beje dabar kur buvo dabar nuotraukos kur rodziau yra parodytas asmuo su kuriuo turiu islikusius visus chatus ir net siandien klausiau ar cheatino sake ne    is jo nusiskundimo nera kad as jam su vac pardaviau ir panasiai jis ta acc irgi pardave ir ta acc as jam pardaviau pries 5men o banas atsirado pries 2men tai zmogau 3men nebuvo jokio bano nors tipo "kodinau" ir tik po jau po tu 3 men legit losdamas zmogus gauna vaca tai cmon?tada kur numetei 2 acc kuris buvo parduotas gal pries 4-5 metus o banas net metu nesiekia xd dar kita tema tai kad man realiai tas unbanas nelabai ka ir reiskia bet negaliu tiesiog imt ir ramiai nieko nedaryt tiesiog noriu kad butu maziau tokiu atsiprasant sudu kaip free perma ban nes jam atrodo kad as cheatinu gal man atrodo tada kad jis zydas ir man ji reiktu tada sudegint?nes gi man taip atrodo beje mano demo turit taip kad nieko daugiau nebegaliu pasakyt! beje atsiprasau uz issireiskimus bet kitaip jau neina!

 

Redaguota Aero
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ta prasme sita acc pirkau vien tik del faceito nes anie buvo is draugu gauti nenauji ir buvo prireginti faceitai todel ir pardaviau senus 

kaip jusu manymu negaunu bano tada ant sito acc nei per faceita nei per sjp mm?nes nekodinu 

beje nesuprantu kodel net demo nera perziurimas? demo aiskiai viskas matytusi 

image.png.4d2cda96e68e7a0a4fc373a326014889.png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search