Jump to content
Create New...

datrolis deda mute uz isreiksta nuomone? :D


Profesorius

Rekomenduojami pranešimai

  • Pagrindinis Adminas
31 minutes prieš, yeetyeet said:

Ką žinau, viskas čia normaliai atrodo, juk leidžia dėl naujų admin išreikšti nuomonę ir verticas ir trollis, jeigu kokios protenzijos kyla, galima parašyt jiems į pm, kad ir kaip bebūtų į daugelio žmonių nuomonę atsižvelgiama. Bet gal kažkas deeper vyksta, ko aš nzn, bet chill chebra, nėra taip blogai kaip viskas atrodo. Nebūtų Lietuva, jeigu valdžia netiktų.

Nieko cia deeper nevyksta, tiesiog yra piktu zmoniu, kurie pastoviai niurzgia ir iesko prie ko prisikabinti, prisigalvojo nebutu dalyku, o profesorius ypac megsta tokius reikalus kai reikia pastumt ant ko nors, jam gali sakyti ka nori, net irodymus pateike, bet vistiek savo varo, net neatsiprase.

Gaila tik tiek, kad tas 3men mute neatpirks datroliui padarytos moralines zalos.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kaip bebutu keista palaikau adminu puse. Nes mergina ir gi buvo izeista. Sako trolis ten tyrim pyrim. Taip iseina ir mergina parsiduoda uz admin... ech negrazu taip kalbet viesai neturint irodymu ar juos turint, viska galima pm issprest. Paskleistas gandas skleisis toliau.. nors nera absoliuti tiesa.. vyresnis zymiai yra profke bet... menulis savaip paveikia zmones.

Redaguota # Edga
...
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

TLDR: Ateina zmones i serva isgirsta pilama random ciuvo suda, kuris net nieko nesupranta ir tik skaito foruma del informacijos, tada galvoja ka pasake yra viskas tiesa. Taip jie susidaro savo nuomone aplink duota kito zmogaus informacija. Siais laikais niekas patys negalvoja, jiem tik pasakyk kazka ir viskas, kai saskes sugula.

Zinokit kiek cia forume jus matot prirasyta tai yra tik 50% visko kas nutinka pm ir visokiuose chatuose, tai geriau apgalvokit pries rasant ir isgirskit abi puses, jei tokie smalsus esat.

Gaila profkes, mldc ciuvas, tik kad pradejo aiskintis tokius dalykus serve ir tai istume ji i tokia keblia padeti zinant tik dali visko. Ir kai jam buvo duoti irodymai, kad trollis nei uz nudes, nei uz ka duoda admin tai nesugebejo tiesiog atsiprasyt trollio ir merginu.

  • Like 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jus normalus ar jus klausyt nemokat awp mepe kalbu kad mergom parodyt demesio uztenka troliui arba kaip isireiskiau panardyt ir gauna admina ir dabar menulis man tai netoks is kaikuriu komentaru matos kad net temos neziuri o komentuoja ka trolis papraso ar kas. Kur as sakiau tam awp mepe apie nuogas nuotraukas? Kur jus gal ka manot kad pirmam video ten as? Ten manes net ner o jai jus del to ir sneku nes tik ten minima nuotraukos ir visa kita kur trolis prirase. Ir kokia musu pokalbio pradzia buvo troliuk pirmas zodis klausimas del marichuanos jau is to aisku kad nedelvisko esu isitikines 100% nes visko nezinojau ir to vaizdelio kur marichuana ir gele as vakar pirma kart maciau o tu troliuk prikisai sudo i visa tema ant manes visa suda supikej gali uzsipist su tuo mutu matau. 

Stumkyt toliau vieni kitiem uz akiu as nors kiausius turejau pasakyt ka serve kalba uz akiu ir jai kazkam nepatinka vartikyt ka norit. 

Ir troli maladec daba tavo pakalikai los kad as apie tas nude foto sneku nors is mano puses to nebuvo nes awp mepe as ir ten kalbos apie tai ner. O tas kitas mirage kur gelele su marichuana ten ta kalba yra bet manes juk ne, saunuolis pakurstyk ugni siuskle 

  • Haha 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nu pripazinkim, merginos turi didesnius sansus patekt, BET šiuo atveju as ginu troli, turejau su juo private pokalbi del vienos is adminiu ir susidariau nuomone, kad at the end of the day trolis nori tik gero  servui ir jo zmonem, kad ir kokia itaka tai istikro tures. Todel taip, merginos turi didesnius sansus patekt i admin ir nebandykite to neikti, bet trolis tikrai nesisvaistu privilegijom VISISKAI atlaidziai nesvarbu ar tu bachuras ar mergicka.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
13 minutes prieš, Profesorius said:

Jus normalus ar jus klausyt nemokat awp mepe kalbu kad mergom parodyt demesio uztenka troliui arba kaip isireiskiau panardyt ir gauna admina ir dabar menulis man tai netoks is kaikuriu komentaru matos kad net temos neziuri o komentuoja ka trolis papraso ar kas. Kur as sakiau tam awp mepe apie nuogas nuotraukas? Kur jus gal ka manot kad pirmam video ten as? Ten manes net ner o jai jus del to ir sneku nes tik ten minima nuotraukos ir visa kita kur trolis prirase. Ir kokia musu pokalbio pradzia buvo troliuk pirmas zodis klausimas del marichuanos jau is to aisku kad nedelvisko esu isitikines 100% nes visko nezinojau ir to vaizdelio kur marichuana ir gele as vakar pirma kart maciau o tu troliuk prikisai sudo i visa tema ant manes visa suda supikej gali uzsipist su tuo mutu matau. 

Stumkyt toliau vieni kitiem uz akiu as nors kiausius turejau pasakyt ka serve kalba uz akiu ir jai kazkam nepatinka vartikyt ka norit. 

Ir troli maladec daba tavo pakalikai los kad as apie tas nude foto sneku nors is mano puses to nebuvo nes awp mepe as ir ten kalbos apie tai ner. O tas kitas mirage kur gelele su marichuana ten ta kalba yra bet manes juk ne, saunuolis pakurstyk ugni siuskle 

Nu bet "parodyt demesi ir panardyt" cia kalba eina apie seksualinius dalykus, kaip dar jos gali pasireiksti, tai ir ero fotos ieina, ar ka cia turejai omenyje...

Kaip ir pats sakei, bandei pateisinti, kad marihuana gavo bausme neteisingai ir ilindai i visa sita suda kartu su juo, nes ji gynei ir sakei kad jis teisus...

O dabar marihuana palikai ir bandai pats lipti is duobes ;D

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ir ne del bausmes nes ji gali likt nes neisigilinias pasisakiau. Tad isdejau ka zinau ir girdziu nei daugiau nei maziau uz jokias nudes tikrai atsiprasimo gali nelaukt ne viena puse nes to is manes awp mepe vel pakartosiu nebuvo trolis siuksle mane visaip isvadina ir pripaiso nebutu daliku ka pasakiau "panardo vos ir gauna" o is trolio tiketina is ankstesniu pasirodimu bet trolis nesugeba isiaiskint ir daeinam iki sito. 

Atsiprasau merginu jai jos isizeide del mano zodziu "panardyt ir gauna" bausmes nereik nuiminet nes tokio nesveiko zmogaus kaip trolio neatsiprasau tikrai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
10 minutes prieš, Art said:

Nu bet "parodyt demesi ir panardyt" cia kalba eina apie seksualinius dalykus, kaip dar jos gali pasireiksti, tai ir ero fotos ieina, ar ka cia turejai omenyje...

Kaip ir pats sakei, bandei pateisinti, kad marihuana gavo bausme neteisingai ir ilindai i visa sita suda kartu su juo, nes ji gynei ir sakei kad jis teisus...

O dabar marihuana palikai ir bandai pats lipti is duobes ;D

Ka tu cia nusisneki? Nei as jo palieku nei ka stume normaliai tai aisku ko isizeide nes zodeliu visokiu buvo ir cia jo reikalas as to nezinojau uzsidirbo. O ilindau nes debilas kazkoks negali nervu nulaikyt negalejo tiesiog paaiskint situacija zmoniskai ir kiti isgirstu ir butu isiaiskinta bet iskart baudzia nes gali. Rakinkyt ta tema px tas jusu mutas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 minutes prieš, Profesorius said:

Atsiprasau merginu jai jos isizeide del mano zodziu "panardyt ir gauna" bausmes nereik nuiminet nes tokio nesveiko zmogaus kaip trolio neatsiprasau tikrai

Žinok, nebe tie laikai, kad nardyt reiktų. 😄 Man 27-eri metai, tu galvoji, kad aš nardau jaunikliams? Tokie pasisakymai keliauja iš lūpų į lūpas, ir klijuojama etiketė visoms merginoms. Jeigu jau gauna privilegijas, tai jau PANARDĖ 😄 Atsiprašymą priimu. Nereikia čia kišti merginų, kurios, esu tikra, kad nei viena nenardė. Nereikia nešiot tų paskalų. Juokai juokais, bet kaip minėjo mūsų kovinga mergaitė (war-girl) - viskam yra ribos, ir girdint diena iš dienos - pabosta jau tokios kalbos. Tuo labiau, kad jos iš piršto laužtos. Džiaugiuosi, kad bent dėl šito išsiaiškinom. 

Geros dienos, Profesoriau. 🙂 

  • Like 2
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nežinau kodėl šita tema yra sukurta apie VISAS administratores (merginas) šitam projekte, bet kai taip rašot tikrai atrodo, kad pilat purvą ant visų vienodai, įskaitant ir mane ir buvusias ir esamas admin'es.. 😕 

Kaip vyksta admin atranka čia jau DaTroller reikalas, bet aš kaip ir visi pildžiau anketą ir gavau admin po anketos peržiūros ir kitų žaidėjų ir Adminų pritarimo ir rekomendacijų. Vyr admin tapau po Marrihuanos pareigų atsisakymo ir pasiūlymo jas perimti man, bet ir siūlė pats Marrihuana ir Verticas, o ne Trolis (jis iš vis nieko nerašė tuo klausimu)..  

Jeigu kažkam netinka ar nepatinka kaip atlieku pareigas sakykit galima ieškot sprendimo arba pasitraukimo būdų..

Kad galima būtų visiem adminam daryti balsavimą, bent jau prieš priimant naujus administratorius, svarstant jų kandidatūras ir atsižvelgiant į jų nuomonę, žinoma būtų puiku ir kai kuriais atvejais taip ir vyksta.. O dėl naujų adminų ir tame tarpe ir merginų (jų anketos buvo atmestos ir paliktos laukiančiųjų sąraše, dėl kaikurių buvo tariamasi ir jos tikrai gavo pritarima ar rekomendacijas užpildžiusios anketas, dėl kitų ne) bet kadangi už admin rinkimą yra paskirtas atsakingas asmuo, žaidėjai neturėtų kištis, čia servo valdybos reikalas, o nuomonę galima išreikšti ir kitais būdais nešmeižiant visų aplinkui. ;c 

Dėl mute Marrihuanai ir Profesoriui manau visą šitą situaciją pirmiausia Jums reikėjo išsiaiškinti PRIVATE, o ne iškart pilstyti tokius dalykus forume, kur visi mato, dabar liko nuskriaustos visos pusės ir Trolis ir Marrihuana ir Profesorius bei Administratorės merginos.. ;c Kiekvienas turi savo nuomonę tam tikrai klausimais, bet nevisada reikia ją pateikti taip, kad nukentėtų visi aplink.. 

Pasakytų žodžių atgal nesugrąžinsi, o jie turi didelę įtaką žmonėms, prieš pasakant reikėtų pagalvoti.. 

Tikiuosi, kad ateityje tokių situacijų bus vengiama ir visais rūpimais klausimais pirmiausia pasikalbėkite, išsiaiškinkite (kad ir su nepatinkamu žmogumi) private, o po to jau eikit i forumo viešumą. Tikrai ar mergina ar vaikinas jeigu buvo išrinktas pagal procedūra ir stengiasi gerai atlikti savo pareigas jiem turi būti suteiktas šansas tai padaryti, o jeigu bus bėdų visada galima pašalinti ir priimti naujus admin. 

Sėkmės 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search