Jump to content
Create New...

datrolis deda mute uz isreiksta nuomone? :D


Profesorius

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Na ka @DaTroller negali tiesos pakelt kad elgesi nekompetetingai.

Situacija tokia zinom uz ka Marichuana gaves muta del to kad pasake troliui apie jo adminu dalijima moteriskem,jom uztenka truputi demesio tik parodyt. Kas yra tiesa kiti zaidejai pildo forumus anketas o merginom sito nereik nebent del formalumo uzpildyt kai jau gavo privilegijas.

Galetumet i koki noryt projekta klausinet ko noryt, gyvenime per 15-18 metu nesu gaves bausmes ne vienam serveryje, tuo labiau uz issakyta nuomone, bet @DaTroller pasirodej kai uz tiesa nelaikai nervu.

Kad nubaudej uz tai kad as pasakiau tapati ka Marichuana. Mano akise krites visiskai esi, beto chata savo pasiskaityk po muto ka man rasiai. Kaip adminas neturi teises jokios mane izeidinet tuo labiau metais pries mane vaikas budamas,bet nesavarbu praeis mutas vel galesiu pakartot ka manau galesi vel baust uz teisybe. Ne as vienas serve ta pastebejau del dalinimu adminu moterim. Jai ir toliau bausti uz tokias nesamones pagalvok kaip projekta parodai nauju ar senu zaideju akise.

Ar is mano puses buvo nors vienas izeidimas? Kur taisyklese parasyta kad negalima nuomones isreiksti? Jai zadi uz tokius dalikus baust ivesk nauja taisykle "adminas visada teisus,zaidejas neturi teises jam ka pasakyt nes bus galima det muta"

@MaSk nuo kada adminai gali leist ka tik nori sau, juo labiau buvo issakyta nuomone o neizeidinejama ar keiksnojama...

  • Like 2
  • Pikts 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

O del irodimu troli kad taip elgies forumas pilnas irodimas. Kiti uzpilde temas anksciau uz merginas turi daugiau patirties zaidime tuo labiau serveryje, bet tiem zaidejam sakai ne o merginom taip nors jos trumpiau losia. Adminu paskirstimas taip pat yra adminu kurie ilgai projekte bet jie pareigom nekila. 

Va tavo irodimai forumas is taves laukiu atsiprasimo ir bausmes nuemimo nes neturejai jokios teises nei marichuanai nei man det mutus

  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Daug cia nerasisiu daugiau tegul maskas paziuri jai jam cia normalu tai ok suprasiu kad adminas cia dievaitis nelieciamas.

O del merginu vienintele pilkiuke verta admino nes atlieka darba zmoniskai.

Beto troli ka negirdi kai serve zmones zvenge is tavo sprendimo? Tu manai is manes ten juokes? Visi tau uz akiu pastums del tavo veiksmu o as sakisiu i akis ir cia bausmem tiesos nepaslepsi

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

@Profesorius nepyk bet tu klaidingai dabar susireikšminai, aš adminą gavau ne už gražias akis ar liekną kuną nes trolis gyvenime nematė ir nematys...

prie to pačio aš neginu jo o ginu adminų teises, įrodymai tokie, kad japonas, aš,slice ir šypsa gavo admin pildant anketas, jei tie kurie nepildė anketų ir negavo admin patys kalti.

Mane gali įžeist kiek nori bet prašau neįžeidinėk kitų admin ir nekišk mūsų į savo ir trolio pykčius...

O dėl gabii man vienodai šviečia...

taip kad prašau baigt kišt nereikalingus žmones i savo durnus pykčius

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

As tik pasakiau ka forume matau kai zmones pildo temas ir jiem sakoma ne o mergina uzpildo ir gauna, beto man tas butu nesvarbu nei man kliudo nei ka bet kai uz tai jis marichuana nubaude atsiprasau kur taisyklese yra nurodyta kad negalima nuomone isreiksti juo labiau pries uzdedant mutu buvo draugiskai patarta kad taip nesielgtu nes zaidejai nera akli bet troliui patarimas ir nuomones isreiskimas tapo kazkokiu stumimu ant jo ar pns. zodziu as cia neturiu ir aklas supras kad trolis virsija savo pareigas taip elgdamasis...

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
4 minutes prieš, Profesorius said:

As tik pasakiau ka forume matau kai zmones pildo temas ir jiem sakoma ne o mergina uzpildo ir gauna, beto man tas butu nesvarbu nei man kliudo nei ka bet kai uz tai jis marichuana nubaude atsiprasau kur taisyklese yra nurodyta kad negalima nuomone isreiksti juo labiau pries uzdedant mutu buvo draugiskai patarta kad taip nesielgtu nes zaidejai nera akli bet troliui patarimas ir nuomones isreiskimas tapo kazkokiu stumimu ant jo ar pns. zodziu as cia neturiu ir aklas supras kad trolis virsija savo pareigas taip elgdamasis...

Šiuo metu manau marichuana yra kita tema, nors tau pritarčiau kad jis turetų buti unmute kaip ir visi normalūs žaidėjai

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ir noreciau pasakyt zaidejam kad ant merginu nereik stumt cia ne ju kalte kad kazkas lb jom geras. Yra kurios kaip admines neblogos,ir vertos poziciju

O jus ponas @DaTroller del irodimu,nori ju? Gabi gauna admina ir tada tik eina pildyt anketa. Tad sakej 24h del irodimu katik 1 is ju buvo tau pateiktas tad marichuanai ir man prasiciau tuoj pat nuimt bausmes jai nesinori serve atsiprasyt nes savigarba neleidzia bent privacios zinutes laukiam.

Ir is sitos situacijos velgi ka ir serve sakiau (patariu) gerbk zaidejus bei adminus ir nesisvaistyk adminai pagal savo poreikius, nes kiti pilde temas del admino yra isizeide ir ant taves vaziuoja uz akiu.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
34 minutes prieš, DaTroller said:

Tuoj bus ikeltas video kur marrihuana apsnekineja ir skleidzia klaidinga informacija su gelele, kolkas profesoriaus bausme prailginama iki 3 menesiu kadangi tikina kad viskas ka marrihuana sake yra 100% tiesa (tuoj bus video, patys isvysite su kokiais issakytais marrihuanos argumentais profesorius sutinka ir reikalauja dar nuimti jam bausme) 

Tai prasei irodimu, pakartosiu gabi gauna admina ir eina pildyt anketa kita diena visi mate visi zino, tai dar 3menesius pailginsi? Tu suvoki kaip is salies atrodai? Beto kur as sakiau kad viskas tiesa 100%? Prasiciau irodimu uz si smeist. 

As isreiskiau savo nuomone ka as matau ir del kaikuriu daliku marichuana poziuris kaip mano. As jusu viso pokalbio nezinau nes nebuvau ir negirdejau. 

Beto si bausme man uz mano nuomone, galima butu suzinot kodel kisi marichuanos ir geleles kazkokius irodimus kuri jau 100metu serve nesirodo? 

Kitas dalikas ikelk dar to awp lego mepo kai mane nubaudej, zaidimo metu nebuvo zodinio perspejimo viskas iviko per raunda kai chato nespejau paskityt, dar vienas tavo taisykliu pazeidimas. Ar uz tai dar prailginsi nes manai kad uzciaupsi mane? Jau toks jaunuolis kaip tu manes neisgazdinsi... 

@MaSk tu rimtai cia tokias nesamones leidi troliui? Gal jis ir rengia servuj eventus ir t.t bet cia jau virsune

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
6 minutes prieš, DaTroller said:

Paprastas, del jusu patogumo apkarpytas klipas, kuriame matysite kaip esu zeminimas paprastu zaideju bei buvusiu administratoriu nes jiem nepatinku.
Prikurta ivairios klaidingos bei zeminancios informacijos apie mane del kurios dabar kenciu ne tik as bet ir Moteriskos lyties administratores.
Kalbas paskleide Marrihuana bei Profesorius teikdami kad As (DaTroller) Esu Pedofilas, kad betkuriai merginai pataikauju, pats siulydamas administratoriaus privilegijas uz lytinias paslaugas arba nuotraukas, kad zeminu zaidejus bei administratorius ju negerbdamas ir daugelis ivairiu panasiu kaltinimu.

Vienintelis profesoriaus "argumentas" tai kad visos administratores kurios rase anketa, buvo priimtos butent manes, del lytiniu paslaugu, kol vyriskos lyties zaidejai kurie pretendavosi i adminus buvo atmesti, paziurekime ar tai tiesa:
Rugpjucio bei Rugsejo menesio pretendantai i adminus buvo tokie:
Slice - Priimtas (Is pradziu anketa atmeteme, bet ismetus kaikurios adminus, ji priemem)
Pikciurna - Priimta.
Fylzas - Priimtas
Japonas - Priimtas
Zuba - Atmestas
War-girl (queen) - Priimta
Nothing special - Priimtas (po to ismestas)
Eoden - Priimtas
Narkotuke - Atmesta (Mergina kuri admin privilegiju negavo, nors profesorius tikina kad foruma stebi ir visos zaidejos admin gavo bet ne zaidejai).
Kiek matome tai isgalvotas argumentas nes vyriskos lyties administratoriu mes priememe daugiau, tad velgi tesiog apgailetinai buvo bandyta mane pazemint ir prisiimti visa credit sau.


Po to kas skaite sioje temoje komentarus, matote kad jis nuomone ir savo argumentus keicia teigdamas kad jau ne visos bet kaikurios administratores normalios o kaikurios privilegijas gavo is trolio siusdamos jam nuotraukas, galu galiausiai savo nuomone dar karta pakeite teikdamas kad dabar tik pirmojo serverio administratores is manes gavo admin man pataikaudamos o kad antro servo admines jau "normalios"

Stai Profesoriaus siusta zinute antro servo administratoriai Pikciurnai (jis galvojo kad bendrauja su pilkiuke):

"ne del taves o del kitu mergu
kur pirmam srve
kiti pilde anketas negavo o tos mergikes gavo kas per nx
ir jis dar piksta uz tiesa
o beto rimtai pagalvojus nepik pilkiuke bet kaip gavai viriausia admina kai kiti adminai uz tave ilgiau isbuve. Zinau kad tu nenardai nes esi suaugus bet kad trolis nardo visom cia faktas

as zmogus ka manau ta sakau sorry jai pasijutai isizeidus"

Ka profesorius bande cia isdestyti apsirukes tai kad Pilkiuke gavo "paaukstinima" nuo datrolio nors tiesa ta, kad paaukstinimas buvo nuo pacio Marrihuanos ir Vertico.
@vericas manau paliudys.

 

Per tokias kalbas (ale "nuomone") dabar esu pajuokos objektas kazkokiems issigimeliams serve kurie tiki situ klounu erezijomis ir zemina tiek mane, tiek merginas, stai irodymai kad tai tikrai vyksta:
http://www.bachuruservas.eu/demos/server_2/20180918-010133-workshop-125436057-cs_italy.dem.bz2

 

 

Manau jeigu jis toliau temoje pils purva ant manes ir klaidinga informacija, bausme teks pakeisti i permament.

Stengiaus ko suprantamiau ir aiskiau isdestyti mano puse ir kad esu apkaltintas keliu zaideju kurie manes nemegsta nebutais dalykais.

Hm tai daba as tam video nematau nei saves nei kas kalba apie mane ir cia irodimas kad gali man dar muta prailgint? Kad as su marichuana cia prikurias? 

Iskart teiki grasinimus kad man atrasius bus perm mutas? Kad as apsirukes zoles? Kokia tu teisia isvis turi man sakyt kad as apsirukes? 

Tai tau reiskias galima ant manes lot. As nepuoliau zmoniskai su tavim kalbejau nekart neizeidziau awp mepe tu pateiki kitu zmoniu kalbas kur nesu net minimas ir ant manes viska sustumsi? Normaliai... 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
57 minutes prieš, DaTroller said:

 

Na daba kiek kartu pasiklausiau uz ka jam mutas? Del tu pedofilu nebuvo nevieno zodzio, ka sakej kad as taip visiem sakau. Zodinio ispejimo nevieno nes maniau kad isiaiskinsim kaip yra. Issakiau nuomone o tu netai kad padiskutuot ir isiaiskint mutas. Bet tikrai nesigailiu nieko ka pasakiau nes nematau nieko blogo. Vienintelis zodis prie kurio galetum prisikabint tai "nardyt". Tad jau antra kart pasirodai kad tu melagis ne as. Vienoj temoj ant manes lojai isiaiskinom ramu buvo, daba issakiau ka manau tai isvartiai kad pedofilu vadinu kad skleidziu melus nors video aiskiai girdis kad tokiu zodziu nebuvo ir buvo normaliai kalbama be izeidinejimu. 

Vaidini labai jau protinga kulturinga jaunuoli tad vien sitoj temoj kiek kartu mane izeidej? O is mano puses toliau normlus bendravimas. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
On 2018-09-18 at 03:58, DaTroller said:

Paprastas, del jusu patogumo apkarpytas klipas, kuriame matysite kaip esu zeminimas paprastu zaideju bei buvusiu administratoriu nes jiem nepatinku.
Prikurta ivairios klaidingos bei zeminancios informacijos apie mane del kurios dabar kenciu ne tik as bet ir Moteriskos lyties administratores.
Kalbas paskleide Marrihuana bei Profesorius teikdami kad As (DaTroller) Esu Pedofilas, kad betkuriai merginai pataikauju, pats siulydamas administratoriaus privilegijas uz lytinias paslaugas arba nuotraukas, kad zeminu zaidejus bei administratorius ju negerbdamas ir daugelis ivairiu panasiu kaltinimu.

Vienintelis profesoriaus "argumentas" tai kad visos administratores kurios rase anketa, buvo priimtos butent manes, del lytiniu paslaugu, kol vyriskos lyties zaidejai kurie pretendavosi i adminus buvo atmesti, paziurekime ar tai tiesa:
Rugpjucio bei Rugsejo menesio pretendantai i adminus buvo tokie:
Slice - Priimtas (Is pradziu anketa atmeteme, bet ismetus kaikurios adminus, ji priemem)
Pikciurna - Priimta.
Fylzas - Priimtas
Japonas - Priimtas
Zuba - Atmestas
War-girl (queen) - Priimta
Nothing special - Priimtas (po to ismestas)
Eoden - Priimtas
Narkotuke - Atmesta (Mergina kuri admin privilegiju negavo, nors profesorius tikina kad foruma stebi ir visos zaidejos admin gavo bet ne zaidejai).
Kiek matome tai isgalvotas argumentas nes vyriskos lyties administratoriu mes priememe daugiau, tad velgi tesiog apgailetinai buvo bandyta mane pazemint ir prisiimti visa credit sau.


Po to kas skaite sioje temoje komentarus, matote kad jis nuomone ir savo argumentus keicia teigdamas kad jau ne visos bet kaikurios administratores normalios o kaikurios privilegijas gavo is trolio siusdamos jam nuotraukas, galu galiausiai savo nuomone dar karta pakeite teikdamas kad dabar tik pirmojo serverio administratores is manes gavo admin man pataikaudamos o kad antro servo admines jau "normalios"

Ka profesorius bande cia isdestyti apsirukes tai kad Pilkiuke gavo "paaukstinima" nuo datrolio nors tiesa ta, kad paaukstinimas buvo nuo pacio Marrihuanos ir Vertico.
@vericas manau paliudys.

 

Per tokias kalbas (ale "nuomone") dabar esu pajuokos objektas kazkokiems issigimeliams serve kurie tiki situ klounu erezijomis ir zemina tiek mane, tiek merginas, stai irodymai kad tai tikrai vyksta serveryje ir kad administratores yra zeminamos, is ju saipomasi, del visko kalti marrihuana ir Profesorius:
http://www.bachuruservas.eu/demos/server_2/20180918-010133-workshop-125436057-cs_italy.dem.bz2

 

 

Manau jeigu jis toliau temoje pils purva ant manes ir klaidinga informacija, bausme teks pakeisti i permament.

Stengiaus ko suprantamiau ir aiskiau isdestyti mano puse ir kad esu apkaltintas keliu zaideju kurie manes nemegsta nebutais dalykais.
Taip, as esu poshlas jaunas zmogus, bet tai neitakuoja mano sprendimu ar kazkokiu privilegiju dalinimu. Vienintelis zmogus kuris gavo privilegijas be anketos tai Gabi. Priezastis? Bandziau isvengt kalbu ar skandalu kad Bachuru servo administratoriai viesina nepilnametes foto, tad kaip kompensacija jai uzdetas laikinas adminas kad neprarast zaidejos. Sitas ambalas tai priema kaip kazkoki pataikavima, visiskai neturint jokiu irodymu ir tik speliuojant "Trolis padare ta, jam padare ten ta uz admin"... Zmogui metas gyditis 🙂

 

Na aš asmeniškai nesitikėjau to iš Marrihuanos bet čia dzin, bet esmė tame kad man dėl admin parašė @vericas o ne trolis 🙂. Čia paliko cirkas totalus..

 

 

6EB7DC9B-7376-4775-91EF-C815493D5406.png

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 valandas prieš , DaTroller said:

Kokio tau dar ispejimo reik? 
 

18 Sep 2018 00:58:16 su galva mastyk kokia zala darai zmonems su savo pievomis [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:58:10 neteisus? nx sneki ir gadini ne tik mano bet ir nekaltu merginu vardus su savo nesamonemis? kai net su puse ju nebendrauju? [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:56:45 tai ok, lauksiu teisybes "irodymu" [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:56:29 arba irodymus pateik [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:56:28 dar pisk prota ar isgirsiu nesamones snekant, nesnekesi ir tiek [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:56:19 nera cia tiesos 😄 zluges esi [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:56:07 nebendrauju as su puse ju [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:56:01 tai ir tu gausi jei tokias nesamones snekesi 🙂 [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:55:27 gavo pailset [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:55:25 cia klaidinga info [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
18 Sep 2018 00:55:22 jis pasake kad visos merginos serve gauna admin atsiuntusios nudes [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2

 

Aiskiai chat istorijose matoma kad ispejau kad tau bus irgi uzdeta bausme kad jeigu kaip Marrihuana skleisi klaidinga info, tu ignoravai mane ir net melavai kad tai "tiesa" todel tau buvo uzdeta bausme. Simple.

awp lego demo kuriame profesorisu gavo bausme http://www.bachuruservas.eu/demos/server_2/20180918-005130-workshop-225392244-awp_lego_2_a.dem.bz2

o del sito vyruti tu ka per mic negali kalbet puikiausiai zinai kad chato ner kada skaityt kai losiu ir as jo neskaitau nebent mires bunu,beto kiek mane chate kartu izeidej o video kur nors karta as tave izeidinejau?buciau mates chata tavo visa kai ant manes taip sakai manai ramiai toliau taip kalbeciau?beto suliginus mano kalbejima  ir tavo pateikta chata kazkaip galai nesueina bendravimo nemanai? 😄 nes turbut kad mutas pareina supratau tik is zaideju kurie nelosia o skaito chata.

Visa kalba kaip video girdisi liecia:

1-klausimas uz ka marichunai mutas(klausiau kelis kartus neatsakiai net ir savo pateiktam chate kurio neskaitau nes zinau kad gali kalbet)

2-kalba ejo apie tave ir merginas ir adminu paskirima

3-apie kokius pedofilus,nuotraukas,istvirkuma is mano puses tam video buvo sneketa?kur prasau parodyt

4-as isdejau viska ka as manau ir ka as zinau, patvirtinau marichuanos zodziu kurie sutampa su mano nuomone

5-ir galiausiai ka tu megini man daba VISKA prikist ka sake marichuana su gelele?

p.s.

18 Sep 2018 00:55:22 jis pasake kad visos merginos serve gauna admin atsiuntusios nudes

kokia bausme pacio laukia uz izeidinejima bei smeizima? irodimus pateikej kad mane izeidinejai kaip prie to pacio matom kad is mano puses nei forume nei video taves neizeidinejau ir apie jokias nudes nuotraukos nebuvo kalbos, kazi ar apsimelavus ausis nekaista....daugiau nieko cia ir sakyt nereik

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Vakar buvo tema del antifr33ze, kad jam duotas admin for free be anketos, bet gaila kad antifreeze ne mergina 😄

Siandien jau merginos gauna free adminus, visi tie gandai labai seni, kad trolis dalina merginom admina uz nudes, as irgi girdejas, bet grynu irodymu nesu mates, gal kur purvinai paflirtavo ir gavosi meslas.

Is visu 28 adminu, pas mus tik 4 merginos ir tai yra bandomieji laikotarpiai jei jum nepatinka jos tai salinsim.

Todel visiskai pritariu datroliui, jei jau kaltini kazkuo rimtu, geriau buk pasiruoses rimtus irodymus, nes is forumo temu, nesu konkreciai mates apie sita dalyka, nebent seni geleles, vitos  ir datrolio konfliktai, kurie mazai ka irodo.

Net jei ir datrolis duoda admina be anketos, visi adminu nepasitenkinimai sprendziami privaciai, o tai ka cia matau yra piktavaliskas stumimas ir zaideju nuteikinejimas pries datroli.

Profesoriau jei jau isitikines , kad sakai tiesa, geriau pradek deliot rimtus irodymus, o ne kalbas is servo, kur kas ka sneka.

 

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
40 minutes prieš, Art said:

Vakar buvo tema del antifr33ze, kad jam duotas admin for free be anketos, bet gaila kad antifreeze ne mergina 😄

Siandien jau merginos gauna free adminus, visi tie gandai labai seni, kad trolis dalina merginom admina uz nudes, as irgi girdejas, bet grynu irodymu nesu mates, gal kur purvinai paflirtavo ir gavosi meslas.

Is visu 28 adminu, pas mus tik 4 merginos ir tai yra bandomieji laikotarpiai jei jum nepatinka jos tai salinsim.

Todel visiskai pritariu datroliui, jei jau kaltini kazkuo rimtu, geriau buk pasiruoses rimtus irodymus, nes is forumo temu, nesu konkreciai mates apie sita dalyka, nebent seni geleles, vitos  ir datrolio konfliktai, kurie mazai ka irodo.

Net jei ir datrolis duoda admina be anketos, visi adminu nepasitenkinimai sprendziami privaciai, o tai ka cia matau yra piktavaliskas stumimas ir zaideju nuteikinejimas pries datroli.

Profesoriau jei jau isitikines , kad sakai tiesa, geriau pradek deliot rimtus irodymus, o ne kalbas is servo, kur kas ka sneka.

 

Jau tau tai laimes turbut kad muta gavau pasidziauk daba galesiu siuksle troli kaip noriu vadint, unmutas jau zinau kad nebus nors jo pateiktuose irodimuose ir ta ka jis teigia skirias bet taip praleiskim pro akis adminam taisykliu nera tik zaidejam si tema graziaisiai viska parodo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Absurdas čia kažkoks vyksta jau. 🙂 Aš ginsiu merginų garbę. Tau įrodymus pateikė White Raven, kad netgi ne trolis ją pakvietė į admin gretas (po anketos atmetimo), bet Profesoriau, tu to nematai. + Narkotukė irgi pildė anketą, privilegijų negavo. Taip kad, tavo teiginys, jog visos merginos gauna admin pareigas - nelabai teisingas, nemanai? Gal malonėk ir tu ką nors pateikti, ar tik bus plakimas liežuviu?

Pasakyk man, prašau, pagal kokius Tu kriterijus linčiuoji merginas-administratores? Ir kodėl būtent tik merginas. Jeigu jau čia ant pjedestalo keliam administratorius, gal kelkim VISUS, o ne tik mažumą. Nori pasakyti, kad vaikinų tarpe nerasim blogiau atliekančių pareigų? Ar čia jau lenda kažkokie kompleksai dėl moteriškos lyties atstovių? Būkim objektyvūs, draugai mano. 

Aš pati gavau privilegijas PO anketos užpildymo, kur galėjo pasireikšti kiekvienas. Iškilusiais klausimais, gaudant čyterius, kreipdavausi pas Artą, ir nuoširdžiai jam dėkoju už pagalbą, kantrybę ir patarimus. Kadangi esu dirbantis žmogus, tai mano aktyvumas truputį trukdė prisidėti daugiau prie projekto (anokia čia paslaptis), bet visada stengdavaus bent pasupportinti finansiškai. Kai pamačiau, jog visko tiesiog nespėju - atsisakiau pareigų ir užleidau vietą kitiems, norintiems prisidėti prie projekto. 

Jūs galit Trolio nemėgti. Turit visišką teisę tam. Bet nejuodinkit ir nepilkit purvo ant merginų, nepateikę konkrečių įrodymų (ale mūsų mažuma sugeba pareigas gaut tik per ero foto). Tai yra žema. Jos lygiai tokia pati projekto dalis kaip ir Jūs. 

  • Like 4
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nu Profesoriau to iš Tavęs tikrai nesitikėjau 🙂 Admin gavau? Taip. Kaip? Man parašė Ervis ir pasiūlė pretenduoti, kadangi ilgai žaidžiu serveryje ir t.t. Paprašiau link kur pildyti anketą, ją užpildžiau, po poros h su manim susisiekė Verticas, deja ne trolis, admin uždėjo taip pat verticas, tai ką reiškia, kad aš nudes Verticui siunčiau? CHEBRA, atsipeikėkit... Jei serve turim nevispročių mergelių (taip, Gabi neįsižeisk) kurios siunčia nudes kam papuola ir negalvoja apie pasekmes, tai tikrai nereiškia, kad visos taip elgiasi. Lietuviškai, dar tą pačią dieną kai Gabi buvo suteiktas Admin, trolis žaidė pirmame serveryje ir paaiškino kodėl ji gavo admin. Vaikinai pasielgę šlykščiai buvo nubausti. O Gabi kaip kompensaciją buvo duotas admin. Šitam aš ir pati nelabai pritariu, nors mano žodis nieko nereiškia, nemanau, kad tai buvo tinkamas žingsnis. Dėl marihuanos nežinau, niekada su juo neteko susipykt, daug bendravusi nesu, tačiau nieko blogo pasakyt negaliu. Ar jam bausmė buvo nupelnyta? Tegu sprendžia vyresni adminai.Mano nuomonė, kad kai kurie žaidėjai tikrai šlykščiai elgiasi su tokiais pasisakymais. Melodramos darymas iš nieko. Troliui niekada, jokių foto nesu siuntusi ir niekada nesiųsiu. Didesnio šūdo nesu girdėjus 😄 Man jau juokinga iš tiesų. Atrodo visi žmonės kaip žmonės, bet vis nesibaigianti Telemundo presenta. 

  • Pakeliam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
3 minutes prieš, war-girl said:

Nu Profesoriau to iš Tavęs tikrai nesitikėjau 🙂 Admin gavau? Taip. Kaip? Man parašė Ervis ir pasiūlė pretenduoti, kadangi ilgai žaidžiu serveryje ir t.t. Paprašiau link kur pildyti anketą, ją užpildžiau, po poros h su manim susisiekė Verticas, deja ne trolis, admin uždėjo taip pat verticas, tai ką reiškia, kad aš nudes Verticui siunčiau? CHEBRA, atsipeikėkit... Jei serve turim nevispročių mergelių (taip, Gabi neįsižeisk) kurios siunčia nudes kam papuola ir negalvoja apie pasekmes, tai tikrai nereiškia, kad visos taip elgiasi. Lietuviškai, dar tą pačią dieną kai Gabi buvo suteiktas Admin, trolis žaidė pirmame serveryje ir paaiškino kodėl ji gavo admin. Vaikinai pasielgę šlykščiai buvo nubausti. O Gabi kaip kompensaciją buvo duotas admin. Šitam aš ir pati nelabai pritariu, nors mano žodis nieko nereiškia, nemanau, kad tai buvo tinkamas žingsnis. Dėl marihuanos nežinau, niekada su juo neteko susipykt, daug bendravusi nesu, tačiau nieko blogo pasakyt negaliu. Ar jam bausmė buvo nupelnyta? Tegu sprendžia vyresni adminai.Mano nuomonė, kad kai kurie žaidėjai tikrai šlykščiai elgiasi su tokiais pasisakymais. Melodramos darymas iš nieko. Troliui niekada, jokių foto nesu siuntusi ir niekada nesiųsiu. Didesnio šūdo nesu girdėjus 😄 Man jau juokinga iš tiesų. Atrodo visi žmonės kaip žmonės, bet vis nesibaigianti Telemundo presenta. 

 

IMG_20180918_113743.png

IMG_20180918_113719.png

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Aj tai daba as jau stumiu ant mergu? Ok rasikyt ka cia noryt neturiu ka pasakyt, vakar zaidejas buves serve suprato viska zmoniskai o jus cia i sirdi imat ir matai as mergas uzsipuoles. Gerai del keliu gal ir suklidau bet del gabi nesamone galejo vipu kopebsuot bet kazko admina gavo, pasakiau ka girdejau is zmoniu serve ir ka pats forume perskaiciau troliui daviau zinot ka as manau ir ka kiti kalba del sito bet jus visi trolio istorija imkyt, ir klausimas ka taip stumiau pasakiau kad panardit ar demesio parodyt, vartikyt jus kanoryt trolio draugeliai dejau cia rietis kaip norejau tik kazkokiam siukslej paaiskint kas aplink viksta ir kad pamastytu o daba as baisiausias zmogus eikyt jus nx

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Niekas Taves nevadina baisiu zmogum. Tiesiog Tu tikrai kalbi net nepagalvodamas. Mes galim but taip pat isizedusios del sitos visos nesamones. Va vakar atejau pazaist i 2 serveri ir visi apie tai ir tekalbejo. Klause ka as siunciu :) Tai as gi taip pat galiu pykt ir siust jus visus n* BET man reliai giliai dzin, viska nuleidau juokais. Bet emse ne tame, kad kazkas kazka izeide, bet tame, kad nusibost pradeda visi sitie issidirbinejimai... Kiek galima? Atrodo esam visi suage zmones, bet va kaikurie kaip mergiotes is mokyklinio suolo paskalauja. Kur tai matyta... Del Gabi admino jau pasisakiau, tam nepritariu ir as, bet kaip minejau tai ne mano valioje. Apie Tave profesoriau, taip pat nieko blogo pasakyt negalejau. Nezinau is kur Tu ka girdejai ir kas ten serve per apkalbos vyksta, bet jei jau norejai troliui kaip sakai pasakyt kas ka uz akiu kalba tai reikejo jam asmeniskai rasyt ar bent jau nuo to pradet, demo matau tik tai, kad bandei uzstot marihuana sakydamas jog Trolis duoda adminus tik merginoms kai tos jam panardo. Nezinau chebra labai vaikiska cia viskas... Susiraskit veiklos neskleide negatyvo... Garbes zodis, mano visam gyvenime tiek dramos nebuvo kiek per metus sitoj community

Redaguota war-girl
  • Like 3
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
8 minutes prieš, Profesorius said:

Aj tai daba as jau stumiu ant mergu? Ok rasikyt ka cia noryt neturiu ka pasakyt, vakar zaidejas buves serve suprato viska zmoniskai o jus cia i sirdi imat ir matai as mergas uzsipuoles. Gerai del keliu gal ir suklidau bet del gabi nesamone galejo vipu kopebsuot bet kazko admina gavo, pasakiau ka girdejau is zmoniu serve ir ka pats forume perskaiciau troliui daviau zinot ka as manau ir ka kiti kalba del sito bet jus visi trolio istorija imkyt, ir klausimas ka taip stumiau pasakiau kad panardit ar demesio parodyt, vartikyt jus kanoryt trolio draugeliai dejau cia rietis kaip norejau tik kazkokiam siukslej paaiskint kas aplink viksta ir kad pamastytu o daba as baisiausias zmogus eikyt jus nx

Profesoriau, nieko asmeniško aš prieš tave neturiu. Tiesiog kalbam faktais, o ne per aplinkui. Nes dabar gaunasi anot tavo kalbos, jog beveik visos blogos, tik Pilkė gera. Tada Raven išlindo ir įmetė įrodymų, jog trolis netgi jos neišrinko, o Vertikas. Tada jau pasitaisei.. KELIOS normalios admin 😄 Ta prasme, taip išeina, kad kiekviena čia turi ateiti ir pareikšti savo istoriją, savo nekaltumą įrodyti, kitaip sakant, kad susidarytum teisingą vaizdą. Iš dalies gerai, gal ir kiti perskaitys ir nebus tų pletkų nereikalingų dėl 'karjeros per ero foto'. Išsiaiškinam visi draugiškai ir baigiam čia tas rietenas dėl nieko. 

Bausmę siūlyčiau persvarstyt. Moterys jau nebepyksta (bent 3). Išsiaiškinom 😄 

  • Like 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ką žinau, viskas čia normaliai atrodo, juk leidžia dėl naujų admin išreikšti nuomonę ir verticas ir trollis, jeigu kokios protenzijos kyla, galima parašyt jiems į pm, kad ir kaip bebūtų į daugelio žmonių nuomonę atsižvelgiama. Bet gal kažkas deeper vyksta, ko aš nzn, bet chill chebra, nėra taip blogai kaip viskas atrodo. Nebūtų Lietuva, jeigu valdžia netiktų.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search