Jump to content
Create New...

BAN


Aflius

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - Afliu  https://steamcommunity.com/id/4ior/
Kada ir kuriame serve nubaude? - Bachuru 2 serve
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Verticas
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Buvo suspiciuos situacija map cache kai ciuvas pramuse ventus, as i juos pazurejau, bet nieko ten nebuvo tad ejau ziureti toxic ir is jo islindo ciuvas. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ziurejau ta demo. Kaikur yra tu itartinu vietu, kai sedi ir ziuri i siena, bet ten labiau sakyciau radara stebi ir baitina teammates.

Idomesnes vietos demo: ~3:20sec kada yamala praeina pro sona site, bet afliu nepadaro jokiu net judesiu, kurie galetu isduot, kad cheatina. ~19:14 keistas zoom spotas kada matosi virsui iejimo krastas.

Vienu zodziu patys paziurekite idemiau 7,12,15,19 roundus, jam jie buvo vieni is geresniu.

Nuomone: Neatrodo lyg cheatintu, bet yra keistu vietu.

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

14 valandas prieš , vericas said:

ypac last roundai  mhm

Paskutiniam rounde jiw visi tiesiog lindo po viena. Ir vapsie jei pasirodziau keistas galejai kerk prasyt mane spectatinti, nes tarp tavo max mge skilų ir mano lem yra skirtumas 🙂

 

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

27 minutes prieš, Ervis said:

Afliu, suprantu susinervines, kad ban gavai, bet geriau ramus pasedek ir palauk kitu adminu nuomones. Tavo dabar stumimas naudos neatnes.

Ne aš pirmas pradėjau tikrai nesedesiu ir nežiūrėsiu kaip kaimo pajacai stume ant manęs

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nelabai turejau laiko perziuret visa, tai perziurejau minetus itartinus round 7 12 15 19. Is visu round itartina pasirode tik 15round laukimas enemy uz sienos, bet paskuj paziurejau Kreito POV ir kreitas ji spotino, kas reiskia jam minimape ji rode. Visa kita nezinau, soves gal energetinio arba jaunas dar labai, nes reakcija tai veikia. Prefire tokiu nelabai matesi, demo ziurejau su voice_enable 0 ir be xray. Viskas aplink girdejosi ka jis ten saude. Mano nuomone cia.

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search