Jump to content
Create New...

Gag


ruslan ]

Rekomenduojami pranešimai

Sveikučiai, taigi iškart einu prie reikalo, buvau užtildytas administratoriaus ( Išsišokelio ) crisscros man atrodo. Atrodo esu kaip ir negėręs bet šis administratorius neranda savo vietos. Jis mane užtildė, išprovokavęs.  Iš pradžių sakė įsijungti mikrofoną ir pakalbėti 15- mečio balselių :D :D ( nors pajibat, kad man daugiau ir nenustebčiau jei dar esu ir už jį viresnis :D :D ) padariau cs rr dėl šio apgailėtino padaro, mikrofonas vis tiek neveikė, tada parašiau, kad pajibat dėl tokio duheli* mikrofono nejungsiu daugiau. Tada šis dėjo man bausmę  1200. Manau, kad gal ir buvau vertas gag bet ne tiek daug :)) O administratoriau crisscros ( pajibat man ant tavęs ). Taipogi jis prisikabina prie žaidėjų, kad šie jam numestų steam main linka, o šie galbūt nemato ir tada šis p*** prota visiem.

@DaTroller

Redaguota ruslan ]
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

esme baustas kelinta kart? pirmam kartui niekas tiek neduoda o kadangi esi pas mus laido riteris gavai tiek kiek esi vertas :) sedejo kitas admin serve ir mate kiek laiko rasiau tau ramiau nes bus gag esme esi kaltas ir dar ieskai kazkokios tiesios??? tiesiog ramiai pabuk ta savaite o poto zuirek ka rasineji nes jei nesugebi kazka protingo parasyt geriau y nespausk :)

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, CrissCross said:

esme baustas kelinta kart? pirmam kartui niekas tiek neduoda o kadangi esi pas mus laido riteris gavai tiek kiek esi vertas :) sedejo kitas admin serve ir mate keik laiko rasiau tau ramiau nes bus gag esme esi kaltas ir dar ieskai kazkokios tiesios??? tiesiog ramiai pabuk ta savaite o poto zoirek ka rasineji nes jei nesugebi kazka protingo parasyt geriau y nespausk :)

Antra karta nubaudei, nu ir kas? Dėl to čia kelsi savo taisyklęs? :DD Pajibat man ant tavęs. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

laido riteris ir vaikas palyginussu jo leksika nemanau kad yra izeidimas ar zeminimas zaidejo ir dar pries tai 3/4 kartus buvo rasyta kad raminas arba bus gag prasidejo keiksmai gavo bausme kas dar neaisku? 12000 min mazai galejau sleptis uz admin ir duot daug daugiau nes buvo izeidinejimas admin bet savaite pats tas manau

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, CrissCross said:

laido riteris ir vaikas palyginussu jo leksika nemanau kad yra izeidimas ar zeminimas zaidejo ir dar pries tai 3/4 kartus buvo rasyta kad raminas arba bus gag prasidejo keiksmai gavo bausme kas dar neaisku?

3/4 kartus :DDDDD Tu man parodyk tai . :D Iš tavo poelgio tu esi darželis o ne vaikas , taip, kad mesk pro langa savo kompa, kartu ir pats gali iššokt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ruslanas turi pilna teise issakyti savo nuomone ir klausti kas jam neaisku. Kaip verticas sake jam buvo pasakyta, kad nepradek, bet cmon... Ka pradet? Net durnas isklauses suprastu, kad Crisscrosas provokavo ir shudus snekejo ir galiausiai sulauke ruslano pikto atsako - ''duhelis'' . At the end of the day taip, isprovokuotas buvo ruslanas, bet tai padare adminas....... Kaip supratau jie turi beef tarpusavyje, todel reiktu kazko imtis, nes tai kartosis isvien.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, DaTroller said:

Gi pats norejai kad kelciau kokius nors irodymus, o tai padares privalau remtis taisyklemis ir tave bausti 🙂 Gi jau tavo chat ir pries savaite maciau ir kokias pievas rasai, kaip zemini musu zaidejus ypac Rimvi.

Gerai, surask kur ir koks žeminimas buvo su tuo Rimviu, gal ir pasišaipau, taipogi ta daro visi žaidėjai, ne vienas taip elgiuosi. Doneitint už tokias daromas pievas tikrai nesiruošiu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, CrissCross said:

nz kaip kiti admin bet jei zmogu zinau jei jis cia ilgai losia i ji kitaip ziurima ir galima kartais praleist pro akis viena ar kita zodi bet kaip tu naujas ir leidi sau per daug tdl ir juokiu nuolaidu is mano puses tokiem kaip tu nebus

Ta pastebėjau, kad senbūvių jūs iš vis neliečiat :DD Ph ar jie keikiasi ar dar kaip nors užgaulioja :D Žinoma administratoriai kaip visad bus užstoti. Nebeturiu komentarų .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, ruslan ] said:

Ta pastebėjau, kad senbūvių jūs iš vis neliečiat :DD Ph ar jie keikiasi ar dar kaip nors užgaulioja :D Žinoma administratoriai kaip visad bus užstoti. Nebeturiu komentarų .

tu pralosk serve 2/3 metus ir kai padarysi nauda serve ir i tave kitaip ziures o kadangi esi eilinis chamas sry nk negaliu padaryt :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search