Jump to content
Create New...

labai sauniai


kreitas

Rekomenduojami pranešimai

@DaTroller nemanai kad biski absurdas jog zmones kurie gave VAC ban'us ar paciam serve uzbaninti adminu gali nusipirkt VIP'u ar dar kazko ir gaut unban, bet zmones kurie prasileidzia nuo sito anticheat daznai turi visada kentet?

Man paciam nebutu gaila paremt sita serva, bet kai neimanoma pazaist normaliai ir nezinai kada gausi (4h) pailset tai nematau tikslo ta daryti.

Redaguota serengeor
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Siaip Bot_Autist nemazai tiesos pasake. Ir anti-cheatas tikrai toli grazu nera tobulas. Bet esu jau ne viena karta mates atveju kai zmogus paklausia kas adminas arba ar ju yra serveri ir sekanti rounda prasileidzia bana ;D Daugiau tu paciu zaideju nebetenka sutikt. Tai negali sakyt ir kad visiskai neveiksminga, bet tobulinti tikrai yra ka. O kai jus apie scriptus/macro kalbat tai man idomu butent apie kokius? (Bhop neminekit) pvz peles 2x fire mygtukas tai jo, sutinku, bet kas dar be to yra? 

Manau ji pati greiciau banai uzveiktu ir nustotu naudot, kad tik bano negautu, nes ne botas yra ir be 'papildu' pazaistu. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Idomu. Idomu. Tai po updates mapai pradejo crashint zaidima tai ir gi mano problema? Pradeda kraut map ir gauni dc zaidimas issijungia. Ypac tuscan map tuo pasizymi. O cia del scriptu ant peles tai juokinga. Buvau nusipirkes pele, pirma diena aimtriger kazkoks buvo,ismeciau. Teko nauja isigyt. Jei saudysi tap tap tap dar bano negausit bet jei greiciau onetapinsit bus kazkokia jau xuinia. Ypac galioja tai ak47

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
56 minutes prieš, # Edga said:

Idomu. Idomu. Tai po updates mapai pradejo crashint zaidima tai ir gi mano problema? Pradeda kraut map ir gauni dc zaidimas issijungia. Ypac tuscan map tuo pasizymi. O cia del scriptu ant peles tai juokinga. Buvau nusipirkes pele, pirma diena aimtriger kazkoks buvo,ismeciau. Teko nauja isigyt. Jei saudysi tap tap tap dar bano negausit bet jei greiciau onetapinsit bus kazkokia jau xuinia. Ypac galioja tai ak47

Cia kai panorama atsirado pradejo isjunginet zaidima kai keicias map

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • MaSk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search