Jump to content
Create New...

Unban


ruslan ]

Rekomenduojami pranešimai

25-08-2018, 21:13
ruslan ]
Marrihuana Permanent
Ban Details
Player ruslan ]
Steam ID STEAM_1:0:441973268
Steam3 ID [U:1:883946536]
Steam Community 76561198844212264
Invoked on 25-08-2018, 21:13
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason main acc link nepateikimas ignoravimas
Banned by Admin Marrihuana
Banned from [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
Total Bans No previous bans
Blocked (7) ruslan ], ruslan ], ruslan ], ruslan ], ruslan ], ruslan ], ruslan ]

 

Sveiki, taigi gavau bana už tai, kad nepateikiau įrodymu. Priežastis kodėl taip nepadariau - buvau išgėręs ir totaliai nesigaudžiau aplinkoje, visi šnekėjo todėl buvo nesusipratimai. Lauksiu jūsų sprendimo. Beje įrodymus buvau teikęs kitam administratoriui Kerk.

Redaguota ruslan ]
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jusu Nick bei steam id - ruslan ] https://steamcommunity.com/id/ChesnokxD/
Kada ir kuriame serve nubaude? - bahūrų 2
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Marihuana 
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? -   Priežastis kodėl taip nepadariau - buvau išgėręs ir totaliai nesigaudžiau aplinkoje, visi šnekėjo todėl buvo nesusipratimai. Lauksiu jūsų sprendimo. Beje įrodymus buvau teikęs kitam administratoriui Kerk.

Redaguoti nebeleido, atsiprašau, kad du kartus komentuoju

Main acc : https://steamcommunity.com/id/Aliukas

Redaguota ruslan ]
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Pamenu vakar serveri Marrihuana paprase jo ir siaip dar keliu veikeju, kad pateiktu main acc linka ir jis ignoravo/isejo is serverio nepateikes duomenu. As asmeniskai niekada main acc neprasau, jeigu manau, kad cheatina tai spectatinu arba demo ziuriu. Tai tikrai nepamenu, kad jo buciau prases main accounto, nes kaip jau minejau as to nedarau ir man jis net i cheateri nepanasus buvo. 

I jo main acc paziurejes tikrai niekas man nematyta, nesuprantu kodel mano vardas minimas ^.^ 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, Kerk said:

Pamenu vakar serveri Marrihuana paprase jo ir siaip dar keliu veikeju, kad pateiktu main acc linka ir jis ignoravo/isejo is serverio nepateikes duomenu. As asmeniskai niekada main acc neprasau, jeigu manau, kad cheatina tai spectatinu arba demo ziuriu. Tai tikrai nepamenu, kad jo buciau prases main accounto, nes kaip jau minejau as to nedarau ir man jis net i cheateri nepanasus buvo. 

I jo main acc paziurejes tikrai niekas man nematyta, nesuprantu kodel mano vardas minimas ^.^ 

Tikriausiai, kad nepameni manęs :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

6 minutes prieš, Kerk said:

Viskas imanoma, bet kaip jau minejau, as main acc linku neprasineju. 🙂 Ir jokiu chat history su tavim nerandu, bei drauguose taves neturiu, gal mane su kazkuo maisai ? Arba gal pameni pries kiek laiko tu man ta acc pateikei ? 

2sav atgal ~, Tikrai žinau, kad Tu prašei, nemaišau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Hmm. Mano manymu, kitas adminas main acc paprase, o as pasistengiau, kad jis demesi atkreiptu. Pamenu yra buve tokiu atveju, kai matau ignoruoja ar nepastebi, tai pasakau, kad jo buvo paprasyta pateikti informacija, nes nenoriu, kad is oro zmogus bana gautu. Kad daugiau nereiketu abejot, uzsirasysiu ko ir kada prasiau. Einu paziuresiu demo pries bana. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Perziurejau viena is demo, kur Ruslanas zaide ir nematau, kad butu naudojami kazkokie cheatai. Main acc linka dave, priezastis is dalies suprantama, kad jeigu jau girtas tikrai buvo, galejo chato jau ir nebematyt. Esu mates ji zaidzianti, itarimu irgi nesukele. Aisku butu idomu ir Marrihuanos komentaro susilaukt, bet manau ir taip cia viskas  pakankamai aisku. 

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search