Jump to content
Create New...

uz tai kad su main losiu


ezzo

Rekomenduojami pranešimai

7 minutes prieš, CrissCross said:

fuksa ne fuksa tau buvo rasyta buvo sakyta duot main tu dura ijunges + nuejau i acc 0 lvl komendai ir ne tavo naudai tai ko nori ir tikiesi? 

cia mano main acc bet ko serve paklausk

Redaguota ezzo
klaida
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

esme visiem taisykles vienodos yra o jei zmogus keitineja kasdien nic ne mano bedos kaip sakiau buvo rasyta buvo sakyta jam.. man neidomu tu  nusauni ar ne bet jei naujas acc iskart prasau acc..suprantu kad del tokiu fruktu prisirinksiu - bet as sutinku padaryt ta juoda darba kurio kiti admin bijo :)

Redaguota CrissCross
  • Nemegstu 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
7 minutes prieš, DaTroller said:

Crisscross nebanink zaideju jeigu duoda atsakyma ir neignoruoja, jei vis dar to metu turi itarimu, rasai verticui, jis beveik visada on, pades. Dekui.
Nes dabar kas belieka zaidejui? - Ignor = ban. Duot atsakyma adminui = ban. Zaidejas negali but baudziamas kol neisiaiskini visko pilnai.

galim demo pasiziuret jam buvo duota pora round tyliu ramu ir ban ne del poros fuksu o del taisykliu kurias kaikurie admin uzmirsta.. nesvarbu nusauna ar ne naujas acc prasymnas main :) ir as sutinku uz savo darba susirinkt - bet bent kazkas dirbs pagal reikalavimus 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, DaTroller said:

nu jei per demo matytusi chat butu tobula. Zaidejas tikina kad tau dave atsakyma.
Chat logose irgi atrodo kad va parase
 

16 Aug 2018 22:48:55 gi cia mano normalus acc

[LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2


tad klausimas ar tu nematei ka jis rase ar tau dzin?

jei duoda kai console atsidares ir rasau ban ok mano klaida bet sakau jam buvo sakyta ir rasyta ne 1 round tdl last min jei raso zmogus yra ir jo kalte

 

 

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search