Jump to content
Create New...

Aukstas pingas


B0king

Rekomenduojami pranešimai

Asmeniškai ką galiu pasakyti, kad TELIA niekados nepavesdavo savo internetu (tolabiau šviesolaidinį turiu). Nenoriu kalbėti už visus, bet kiek teko apsilankyti 2 serveryje, tai pas kitus irgi šviesolaidinis ir lygiai tokios pačios bėdos.  Kiek žaidžiau pas jus, pastarosiomis dienomis Bachūrų servuose, tiek 1, tiek 2 serveryje pingas kyla nuo 100 iki 150 ir mėto iš servo. Anksčiau prieš visas tas problemas buvo vos 5 - 10 ir kiek daugiau, bet tikrai ne >100 . Visuose kituose serveriuose, tiek matchmakinge tiek kitur yra normalus ir nėra pakylęs kaip pas jus. Tai čia reiškiasi pas mane/mus žaidėjus bėdos ? 

  • Like 2
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš suprantu, turint projektą reikia, kad iš kažko jis gyvuotų, bet reikia suprasti, kad mes žaidėjai norim irgi žaisti. Nesakau, kad būtent tik čia mes ir turim žaisti pas jus, galima ir kitur, kiekvieno žmogaus savas pasirinkimas. Bet tas kišimas žmogui "Pirk vip" arba "tavo bėdos" ? Nesuprantu jūsų... kas man iš to VIP pirkimo? kad suteiks vienintelę SVARBIĄ privilegiją (kalbu tik apie pingą ir kickinimą, o ne ingame item'ų gavimą) , kad nemestų iš servo yra apgailėtina ir tuo pačiu juokinga . Jeigu administratoriai ar kas (kam priklauso visas šitas dalykas nežinau) nusispjauna tiesiog ant tokių dalykų teigdami, kad tai mūsų bėdos yra, tai reiškiasi jiems nerūpi ir neketina gaišinti savo laiko. Iš kitų interneto tiekėjų ateina žmones į serverius ir jiems to užtenka.

  • Like 1
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Man atrd kad po to nuluzimo cia problemos vyksta nes iki jo ping nrmls ir kituose comunity igi neblogas ping taigi man kyla klausimas toks. Bachuru servi adminai ir ikurejai ar jus susimastysite ir pagerinsite zaidimo kokybe ir padarydit taip kad pingas butu palankus visiems, ar jum jau atsibodo padeti zmonems?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
1 minute prieš, B0king said:

Man atrd kad po to nuluzimo cia problemos vyksta nes iki jo ping nrmls ir kituose comunity igi neblogas ping taigi man kyla klausimas toks. Bachuru servi adminai ir ikurejai ar jus susimastysite ir pagerinsite zaidimo kokybe ir padarydit taip kad pingas butu palankus visiems, ar jum jau atsibodo padeti zmonems?

Esme tame, kad atrodo problema yra tik Telia vartotojams. Mano atveju, net jungiantis is uzsienio pingas niekaip nepasikeites, t.y jis toks pat kaip ir budavo visados. Is kitu rysio provideriu kolkas irgi niekas nesiskunde. Tai gal ieskokit bedos Telia puseje ir pasiklauskite kodel jums taip nutinka?  

P.S  O gal sitie acc tau pinga didina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198396779903   /  https://steamcommunity.com/profiles/76561198272858391/

Joke! :alas:

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

nu hebryte problemos su telia. kaip servas gali kazkoki spaudima duot kazkuriam tiekejui? Naudoju skynet jau ne vienerius metus. Jokiu problemu apart serveriu perkrovimo nebuna. Pigu ir vienas greiciausiu lietuvoj. Telia kiek zinot aka teo, teo anksciau naudojau ir zinokit kaip diena ir naktis. Cia ne serveris kaltas, manau, nors ir girdejau kad ale kituose nelagina. ;x Teo per zvaibus lagindavo , tipo internetas kuriam svarbu oras 

..... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 valandas prieš , MaSk said:

Esme tame, kad atrodo problema yra tik Telia vartotojams. Mano atveju, net jungiantis is uzsienio pingas niekaip nepasikeites, t.y jis toks pat kaip ir budavo visados. Is kitu rysio provideriu kolkas irgi niekas nesiskunde. Tai gal ieskokit bedos Telia puseje ir pasiklauskite kodel jums taip nutinka?  

P.S  O gal sitie acc tau pinga didina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198396779903   /  https://steamcommunity.com/profiles/76561198272858391/

Joke! :alas:

O kam tu cia mano acc skelbi :D sprnt kad joke bet still gal gali istribt links?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

pas manes is airijos ping mazesnis nei pas jus, tvarkykites ir viskas, cia nekaltine hosto, mano ping ~70 jusu su ta telia snd buvo bent 4 zaidejai kurie skundes del auksto ping, skambinkites su interneto tiekeju ir tegul tvarko,su servais viskas gerai,peace.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Sveiki,

siekdami savo klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas, vykdome „Telia“ tinklo patikros ir remonto darbus.

Darbų pradžia: 2018-06-26, 01.00 val.
Darbų pabaiga: 2018-06-26, 03.00 val.
Vieno sutrikimo trukmė iki – 15 min.
Darbus vykdysime paslaugoms, esančioms adresu:

[Čia ale mano adresas buvo.]

Po darbų rekomenduojame perkrauti įrangą išjungiant ir įjungiant (modemo, priedėlio, kompiuterio) elektros maitinimą.

Nežinau kiek tai susiję, bet šitą laišką gavau prieš 10d ir vuolia :D Neskaitot mailų, vaikai mieli. 

  • Like 1
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 valandas prieš , deivius1 said:

Ai ce biski nusprendem ant saibu pasikelt tai visiem kas naudoja telia pakelem pinga 20x kad pirktu vipa. 

Juokdariai :D... 

O tam kuris vac neseniai gaves @MaSk kodel jo sistema neuzbanino uz duplicate account? Ir jeigu ne tavo post sitas mes taip ir nezinotume kad sitas zmogus yra siuksle... @vericas pisk bana sitam permament kadangi jeigu ne pirmas vac, reiskia ir ne paskutinis, dar vip sako nepirks drasuolis. xD. 

:DDD prajuplinao sjp vaca gavau uz skinchangeri ir cia yra linkas del to nes kai eini i mm sako noobas kai sedi pirmoj vtj ir sakau as jiem patikrinkit kitus acc o tu cia del tokio sudo jau iskarto bana piskit jam ane atsiciuhink bsk nevykeli ir px tv nmn man 

  • Haha 1
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu srr, bet jei banas uz toki suda atsiprasant, tai kad as vienintelis palinkines acc su vac tai mn problema bet stpdv is visu zaideju kurie zaidzia siuo momentu pas jus serveri 50% zmoniu turi vac banus, suprantu, mano klaida kad acc palinkinau su vac, bet jie nelinkine ir jus tsg nznot, tai cia tas pats kaip as db losiu gaves vac ant seno acc ir stpdv cia puse ju turi irgi tai m

nemanyciau kad tektu kickinti ar baninti

  • Haha 1
  • Nusiminęs 1
  • Sodinam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

80% zaidzia su main acc ir no vac ban, like jau isbaninti. kiti gal pasislepe zaidzia, bet neissiduoda. Turi vac ban ir ramunas, idomu ar pisa kuri nors uz ka vac. Pries darant apie pasekmes pagalvok, plius ne vienas acc isbanintas. Taip kad manau isvada tokia, tau jau tikrai nebelagins :x

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search