Jump to content
Create New...

pirmas servas


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

siulau isjungt radio komandas pirmam serve nes buna tokiu veikeju kurie ateja jas tik ir spamina o baust uz toki dalyka neverta net, o del tu spam daug zmoniu pradeda nervintis ir kartais net sukelia konfliktus,kuriuo atveju tenka kazka nubaust su mute/gag 

Redaguota LittleOne
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 valandas prieš , LittleOne said:

siulau isjungt radio komandas pirmam serve nes buna tokiu veikeju kurie ateja jas tik ir spamina o baust uz toki dalyka neverta net, o del tu spam daug zmoniu pradeda nervintis ir kartais net sukelia konfliktus,kuriuo atveju tenka kazka nubaust su mute/gag 

2 serve tas pats kai gauna mute ar gag pradeda spamint

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Esu ne kartas susidures su tais spameriais. Labai lengva issprest sita problema. Perspeji zodziu ir rastu, kad nespamintu arba gaus slay. Antro perspejimo nera. Tai ir slayini kiekviena rounda jei 2-4 kartus spamina koki random radio. Jis arba apsiramina arba iseina i laikiuxa spamint. Peace.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

O kam tas komandas išjungt? Jeigu nemokat suvaldyt žaidėjų čia jau Jūsų problemos, o ne einant lengviausiu būdu - 'išimkit radio' komandas. Nu sorry, bet kam administratoriai reikalingi tada? Jei keli autistai atėję piknaudžiauja komandom, tai nereiškia, jog turi kentėti likusi community dalis. Pati naudoju tas komandas ir jos praverčia. O dėl 'masofkės' - tiesa, kai žaidėjų daug, visko nesužiūrėsi ir nesuklausysi. Pvz.: Lieka 2vs1. Su teammeitu už ct loši. Vienas gina B saitą, tarkim, aš A. Užmatai enemy ar išgirsti, ir per radio pacallini 'Enemy spotted'. + neišgąsdini enemy, nes gi, jei per mic pasakysi - enemy irgi girdės. 

Aš prieš šitą pasiūlymą. :kacsint2:

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
22 valandas prieš , MaSk said:

Imanoma, bet matomai tai niekam netrukdo.

Trugdo dar ir kaip kaikurios is tu komandu pvz kuri perspeja apie bombos sprogima klikia ausise neimanoma zaist jau esu nekarta susikoliojes serve su zaidejais kurie raundo pradzioj ta daro ir prie adminu paprasau graziai kad nedaritu toliau kala sako "kas tau yra?". Pas mane ausines galingos taip garsiai pasidares kad stepsus girdeciau ir relouda tai tokie kvaileliai mane apglusint megina spamindami.Nors ta viena komanda isimt kur rekia del bombos sprogimo nes ji labiausiai spiegia per ausines.O solution maladec jis jau nekarta tokius nuramines bet gi nebus 24h per para jis serve :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search