Jump to content
Create New...

BAN


Aflius

Rekomenduojami pranešimai

xddd pas mane buvo globalas ant maino ir aš nebežaidžiau ant jo, poto paskolinau acc draugui ir jis gavo vac. Nenoriu pyktis tiesiog niekas nesikabinėjo visus metus o dabar taip nei šio nei što gavau baną. Ir nickname aš neikeičiau :)

Redaguota Afliu|csgobounty.com
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
10 valandas prieš , domantaka said:

o  ką dėl šito urodo darysi? https://steamcommunity.com/id/xtasy145 . Kiek žinau jis dar ir adminą turi.

sitas pirko vip 6 menesiams :D

ne o seip adminai pradejo labiau tikrinti tuos acc kas kur gaves vac, o ne ziureti kaip losia ar itartinas ir panasiai, cia greitai bus krize.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
25 minutes prieš, Marrihuana said:

O tai kur problemos ,kad tikrinam ? ar tegul pizdu laksto visoki besmegeniai su keliais vac banintais acc serve ?

Problemos yra tokios, kad mes nebaninam uz senus vac, jei pas zaideja vac 100d+ ir jis normaliai losia, tai kam prisipisinet prie jo ?

Pas jus paranoja greitai prasides ir patys liksit be smegenu taip banindami.

Todel ir aukstesnieji adminai sprendzia, tokiu zaideju likimus, kad nebutu nesamoniu.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

40 minutes prieš, deivius1 said:

art pamirsti kad vac 100d+ yra tas MINIMUM MINIMUMAS kuri duot, suteikt gali tiem kuriais tikrai pasitiki, zinai ir uz kurios atsakai zinodamas kad pasitaise.

O cia atejas kaimo japis dar aiskina kad niekada necheatino net, po to kuria istorijas kad ale draugas tai padare tai wtf :D... 

Lengva stumt kai pagrindinis adminas esi? Pripažįstu kad esu kaltas, kad nereikėjo niekam savo acc duot + nebuvo rašytinos taisyklės kuri man draustu lošti su smurf acountu, kai ant main +1  metai vac'as.

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
28 minutes prieš, deivius1 said:

art pamirsti kad vac 100d+ yra tas MINIMUM MINIMUMAS kuri duot, suteikt gali tiem kuriais tikrai pasitiki, zinai ir uz kurios atsakai zinodamas kad pasitaise.

O cia atejas kaimo japis dar aiskina kad niekada necheatino net, po to kuria istorijas kad ale draugas tai padare tai wtf :D... 

100d. minimum tas jo ir likima sprendzia aukstesnieji adminai. Nusprendei kad sitas zaidejas kuris turi 340d vac ant kito acc yra nepatikimas ir greiciausiai cytina, nors tuos 340d. jis prazaide musu serve ir niekam neuzkliuvo kol neatkase jo acc. oh well, rip Afliu

nu tebunie

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search