Jump to content
Create New...

Smagumelis


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

29 minutes prieš, Ervis said:

Del demo ~9:40 takesis pavadintas pydaru ir pirmas protrukis kada zuba bus "uzpjautas". ~10:40 tolimesnis "prisipisinejimas" uz ka ir gavai mute. Jau matei, sunervinai, bet vistiek lindai.

Nuomone: mute pelnytas.

jau aiskinomes del to serve, bet db noriu, kad kas nors pakurtu nauja posta kur yra ikeltas mano demo ir butu padarytos skiltys ''pelnytas banas'' ir ''nepelnytas banas'' ir parasytu kodel kiekvienas zmogus asmeniskai mano, kad taip arba anaip. Panasiai kaip adminas Ervis parase. Buciau labai dekingas adminams ir visiems kas prisijungs prie nuomones issakymo. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir dar turiu toki bendrai klausima, kazkiek neitema, bet susiijusi, noriu kad visi atsakytu ka mano . Zmogus sake, kad taves uzpjaus, nes tu ji izeidei tikrai nk pries ji neturedamas. Ar tai pateisinama? Grasint, kad papjausi  zmogu? Duosiu kita pavizdi. Jeigu zmogus meta molotova ir pasako eilini ''zydiska prikola'' ir as esu zydas, tai ar as is tiesu turiu teise visiems grasint, kad papjausiu?  Po visko, bandyt su tuom zmogum pakalbet, gal atsiprasyt, gal pasakyt, kad cia prikolas buvo ir but nutildytam uz kabinejimasi. Ka jus manot? Aciu uz nuomones iskarto kurias issakysite jeigu issakysite ir taippat noreciau visu atsiprasyt, uz keiksmazodzius forume, dazniausiai taip nedarau, bet si karta mane rimtai supygde situacija, biski pasikarsciavau. Tikiuosi suprasite.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Mes nelendam i gylias diskucijas del tokiu "kas kaltas", viskas paprasta - buvo kazkoks konfliktas ir tave pagavo izeidinejant, vcio tave pamutino kad konflikta numalsint. Kiekvienas adminas ziuri i situacija pagal save, jei jam pasirode kad tu kaltas, tai tave ir nubaude. Daugeli atveju uztenka duot ispejima ir konfliktas apsiramina. Jei normalus esi, tai greitai prisitaikysi ir suprasi ribas ir galbut susidraugausi su zaidejais.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

9 minutes prieš, Art said:

Mes nelendam i gylias diskucijas del tokiu "kas kaltas", viskas paprasta - buvo kazkoks konfliktas ir tave pagavo izeidinejant, vcio tave pamutino kad konflikta numalsint. Kiekvienas adminas ziuri i situacija pagal save, jei jam pasirode kad tu kaltas, tai tave ir nubaude. Daugeli atveju uztenka duot ispejima ir konfliktas apsiramina. Jei normalus esi, tai greitai prisitaikysi ir suprasi ribas ir galbut susidraugausi su zaidejais.

Tarp manes ir tu zaideju kurie dalyvavo tame ivykyje, jokiu susidraugavimu nebus. Geriausiu atveju as jiems atleisiu ir nieko bendro nenoresiu turet. Bet taip ir neatsakei i mano klausimus komentaro, lyg tau butu p* ant to ka sakau. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
8 valandas prieš , Zuba said:

Zmogus sake, kad taves uzpjaus, nes tu ji izeidei tikrai nk pries ji neturedamas. Ar tai pateisinama? Grasint, kad papjausi  zmogu? Duosiu kita pavizdi. Jeigu zmogus meta molotova ir pasako eilini ''zydiska prikola'' ir as esu zydas, tai ar as is tiesu turiu teise visiems grasint, kad papjausiu?

As manau kad grasinimas nuzudyti yra uzskaitomas tik tada, kai tarkim grasintojas zino kas tu toks ir zino kur gyveni, o cia internetas, tai tokie dalykai nepriimami kaip rimtas grasinimas. O aplamai ir grasinti ir metyti zydu prikolus negalima, daryk ant savo rizikos, jei adminui nepatiks tai gausi bausme.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Cia labai daug kas priklauso nuo paciu serverio zaideju, kaip jie priima tave. Paziurek i katinas99 ar gudwina, kodel jie gali izeidineti, keiktis ir likti nenubausti ? nes visai kitokia reputacija turi ir visiems patinka tie ju prikolai, jie atnesa tik gera nuotaika.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

25 minutes prieš, Art said:

Mes nelendam i gylias diskucijas del tokiu "kas kaltas", viskas paprasta - buvo kazkoks konfliktas ir tave pagavo izeidinejant, vcio tave pamutino kad konflikta numalsint. Kiekvienas adminas ziuri i situacija pagal save, jei jam pasirode kad tu kaltas, tai tave ir nubaude. Daugeli atveju uztenka duot ispejima ir konfliktas apsiramina. Jei normalus esi, tai greitai prisitaikysi ir suprasi ribas ir galbut susidraugausi su zaidejais.

bet to jeigu dar iki dabar nepastebejai, mute gavau ne uz izeidinejima, o uz prisipisinejima. Klausimas ne kas kaltas, o ar banas pateisinamas atsizvelgus i aplinkybes. Zmogus sake “pamatysi, uzmusiu tave” ne juoko forma. Zmogus gali gaut ban uz izeidinejima, bet grasinimai. Cia kaikas giliau. Pabuk mano vietoj, is taves zmogus pyzdavojasi kiekviena diena, galiausiai ateina laikas pajuokaut ir jis tau pradeda grasint. Sekanti karta ivyks panasaus tipo situacija su grasinimais, grasinimus pasitiksiu realybeje, o jeigu bus banas remiantis isitikinimais, paprasciausiai pasitrauksiu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes prieš, Art said:

Cia labai daug kas priklauso nuo paciu serverio zaideju, kaip jie priima tave. Paziurek i katinas99 ar gudwina, kodel jie gali izeidineti, keiktis ir likti nenubausti ? nes visai kitokia reputacija turi ir visiems patinka tie ju prikolai, jie atnesa tik gera nuotaika.

Viskas gerai, sutariu jau su labai didele dalim zaideju, tik reikia atsikratyti uteliu, kurie komentuoja mano kiekviena suknista zodi. Koks vericas blet nemegsta manes, bet as jis banina ar uzpisa mane?  Hateriams linkiu mutint mane ir negirdesit,  nes yra zmoniu su kuriais tikrai ydomiai pasnekam.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Zuba dėl tokio trumpo mute išpūtei per didelį burbulą, galėjai net nesigadint nervų ir laiko, o Takeshis dažnai nejausdamas irgi peržengia ribą su savo kalbomis, nevisada jis būna auka :D, bet tikrai jeigu Takeshiui Zuba trugdo gali užsimutint per tab, o adminai jeigu ir  toliau rašinės ir kitaip kabinėsis pasirūpins mute ar gag. Manau abu neteisūs šiuo atveju. :not: 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, pilkiuke said:

Zuba dėl tokio trumpo mute išpūtei per didelį burbulą, galėjai net nesigadint nervų ir laiko, o Takeshis dažnai nejausdamas irgi peržengia ribą su savo kalbomis, nevisada jis būna auka :D, bet tikrai jeigu Takeshiui Zuba trugdo gali užsimutint per tab, o adminai jeigu ir  toliau rašinės ir kitaip kabinėsis pasirūpins mute ar gag. Manau abu neteisūs šiuo atveju. :not: 

Na as ji buvau seniau uzmutines, maniau kad gal jau susiprotejo, bet klydau

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, Takesi said:

Na as ji buvau seniau uzmutines, maniau kad gal jau susiprotejo, bet klydau

ka klydai blet, atmutines pries 2-3 dienas vel visa vakara pizdavojaisi is mano kiekvieno sakinio. Pasiziurek i chatboxa zmogau blet.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, Zuba said:

ka klydai blet, atmutines pries 2-3 dienas vel visa vakara pizdavojaisi is mano kiekvieno sakinio. Pasiziurek i chatboxa zmogau blet.

Kai pats kabinejiesi prie zmoniu tai nieko bet kai nubaudzia tai jau verksmai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kaip istrint kazkieno komentara ir neleist jam komentuot? Prie ko kabinejuosi blet? Gabi? Abu juokemes. Rimvio? Su rimvio mm losem ta diena smagiai. @Art ymanoma padaryti to ko prasau? Atsibodo man jau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, Roach Nigga said:

Susireiksmines vaikas:DDD Prisimenu, kai pirma jis pasirode, tai berods sake, kad jau gerus metelius visus stebi ir yra perprates sistema, bet va del tokio sudo kelia bangas:DDD sad

tau tas pats kaip ir takesiui galioja, nesnekek su manim, komentarus pm rasyk geriau. Chatboxe ignoruok, forume ignoruok, o serve uzsimutink. Tavo komentarai tik izeidimo forma, kam to reikia? Nereikia. Viso gero visam laikui. Dramos baigtos. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, Roach Nigga said:

Ble ne, man labai patinka toki susireiksminusi vaika izeidineti, tai manau, kad dar parasysiu kelis komentarus:)

Galiu adminu paprasyt, kad ji sutramdytu? iki tam tikros ribos viskas normaliai, bet jau pabodo. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Deja zuba, negaliu kaltinti kitu uz tai kad juokiasi is taves, net ir as tavo keliu postu forume sunkiai galiu priimti rimtai, daugiau kaip trolinimas.

Rimtai ivertink is ko butent juokiasi ir pats ieskok klaidu kurias reikia istaisyti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

lol jo buvau vakar achujelinau chebra. Per resiu gerkle sako :DDDD ple, nu kaip tu prie tokio issireiskimo neprikibsi?  Bet anyway... siaip zuba tu toks ikyrus shernas esi, geriau su savo lygio varzovais bazarink, kam lyst prie verkianciu personu? Takesiui nedaug reik kad isizeist, bet takesi, pats manau esi biski protingas, kodel neuzsimutini nemegstamu zmoniu pats? Ar mokykloj nebuves ar kaip, ignoruok sedek po sluota kaip sakoma ir niekas gi nelys. Beprasmiska cia aiskintis del 30 min mute, bet kai prisimeni kad kesinasi i tavo gyvybe tai kazkaip nebe jauku lieka xdd

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

cia juokas ka raso tavo draugelis citrina ponas askai? Zinai kas istikro sad? Istikro sad yra tai kad tu nors ir pasakei, kad as susireiksmines vaikas siekiantis demesio, vistiek komentuoji kiekviena mano zodi. Tu izeidineji mane, o as juokiuosi ;) . 

464F1C06-80BF-4338-9B4A-EBF85BDBB563.jpeg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search