Jump to content
Create New...

Smagumelis


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

Block Details
Player Zuba
Steam ID STEAM_1:0:152153311
Steam3 ID [U:1:304306622]
Steam Community 76561198264572350
Invoked on 06-06-2018, 19:50
Block length 30 min
Expires on 06-06-2018, 20:20
Reason neprisipisinek
Blocked by Admin Clarity
Blocked from [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt
Total Blocks 4 (search)

 

Noriu, kad kiti adminai atsisuktu demo ir pasakytu ka mano. Detalesnis paaiskinimas man buvo, kad prisipisinejau prie takesio, nors pirma karta pirmas jam kazka pasakiau, kas beto buvo ir juoko forma, ka galima suprasti nesunkiai. O kodel takesis negavo mute uz tai, kad piktybiskai sake man gerkle perpjaus? Ydomi sistema, serve, per visa ta laikotarpi nepasakiau nei vieno blogo zodzio iki to butent epizodo kur tviskas buvo taip pat juoko forma. Galiu duoti 1000 pvz kur tas pats takesis mane is lempos izeidineja, bet daug rimciau ir jis negauna nei paprasto ispejimo. Cia yra 10/10 pavizdys kur yra paprasciausias nusistatymas. Kas juokingiausia, kad kiti zmones serve esantys nesuprato uz ka tas mute. Smagaus ziurejimo ir laukiu visu nuomoniu, nes cia yra apsurdas auksciausio lygio.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

"takesi takesi" provokavai, prisipisinejai, nes i pirma tave kreipimasi jis demesio nekreipe, o tu tik to ir laukei kada jis pratruks, su savo provokacijom, ramus bus 30 minuciu, o jei reikia gal kas galit jam servetele paskolint,asarom nusivalyt?

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, LittleOne said:

"takesi takesi" provokavai, prisipisinejai, nes i pirma tave kreipimasi jis demesio nekreipe, o tu tik to ir laukei kada jis pratruks, su savo provokacijom, ramus bus 30 minuciu, o jei reikia gal kas galit jam servetele paskolint,asarom nusivalyt?

neissivaizduoju apie ka sneki, rodyk demo dabar. Smeiztas. Turiu tiesa savo puseje. Viena karta norejau serve kreiptis i takesi per kokius 3 games, jis neatsake ir man buvo px. Patikek, man ant takesio labiau px negali but. Kreipiuosi Maska. Jeigu irodysiu svariai, kad clarity banas nera pateisinamas. Noriu kad jis lektu is adminu, cia buvo perzengta riba. @MaSk

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Reikalauju demo ir ne bet kur o komentaruose kad visiski visi pamatytu. Tu nenumesi jo, pats pm rasysiu tiems kas gali. Iki sio momento, taiksciausi su kaikuriu jusu darbo, dabar turiu nenugincijamu irodymu ir padarysiu viska, kad kuo daugiau zmoniu tai pamatytu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ble jei uz tai mutininama, tai jis jau turetu kokia savaite mute gauti:DDD Nes tipo ciuvas jauciasi labai nelieciamas ir dabar apie kazkokias tiesas kalba, bet deja jis kiekviena karta prisipisineja prie takesio ir prie rimvio. Ir jei jau kazkas atsako, tai pasiruosk nesamoniu lavinai, nes kalbes apie viska:DDD 

Redaguota Roach Nigga
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

26 minutes prieš, Roach Nigga said:

Ble jei uz tai mutininama, tai jis jau turetu kokia savaite mute gauti:DDD Nes tipo ciuvas jauciasi labai nelieciamas ir dabar apie kazkokias tiesas kalba, bet deja jis kiekviena karta prisipisineja prie takesio ir prie rimvio. Ir jei jau kazkas atsako, tai pasiruosk nesamoniu lavinai, nes kalbes apie viska:DDD 

Man supistas takesis visisikai neydomus jau kokias 2 savaites. Neciulbinau jo nei viena diena pastaraji laika. O su rimviu visaks zjbs, losiam mm ir linskmai laika leidzia. Nieko neismanai- nerasyk. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes prieš, Takesi said:

zuba pats pradejai mane vadinti pideru tai dabar nevaidink nekalto avinelio

as taves nelaiku suknistu pydaru,tai buvo siknistas bairis, bereiksmis, toks pat stumimas , kokiu tu mane stumi pats  jeigu nepastebejai pastarasias savaites . Priimk i steam draugus, noriu zodziu pakalbet.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, Zuba said:

as taves nelaiku suknistu pydaru,tai buvo siknistas bairis, bereiksmis, toks pat stumimas , kokiu tu mane stumi pats  jeigu nepastebejai pastarasias savaites . Priimk i steam draugus, noriu zodziu pakalbet.

atmink viena dalyka nuo likimo tu nepabegsi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, deivius1 said:

Jeigu takesiui zaidejas kelia nemalonu jausma ir jis nenori su jo bendraut ar diskutuot, kodel privalo? Jeigu takesis garsiai parode nepasitenkinima ir pasake kad nenori kad zuba ji kalbintu, jus adminai ir pasirupinate kad zuba prie jo neprisikabinetu. Takesi taipogi butu gerai kad vietoj izeidinejas, naudojas zargona ir keiksmazodzius, ismoktum truputi valdytis nes tavo atsakymai jam ne ka geresni. Back to work

turiu prove, kur jis be priezastis uzpuola mane daug ziauriau. O pvz turiu daug++. Kaip tai paaiskinsi? Jis gali pult rimtai, o as negaliu pajuokaut? Paziurek demo. Tiek prasau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, deivius1 said:

Jeigu takesiui zaidejas kelia nemalonu jausma ir jis nenori su jo bendraut ar diskutuot, kodel privalo? Jeigu takesis garsiai parode nepasitenkinima ir pasake kad nenori kad zuba ji kalbintu, jus adminai ir pasirupinate kad zuba prie jo neprisikabinetu. Takesi taipogi butu gerai kad vietoj izeidinejas, naudojas zargona ir keiksmazodzius, ismoktum truputi valdytis nes tavo atsakymai jam ne ka geresni. Back to work

kiekvienas zaidejas turi ant csgo zaidimo paspaude tab myktuka gali pasirinkta zaideja uzsimutinti ir jo negirdeti. ar tokie jus beviltiski esate ir tokias intrigas reguojate :D adminai galite zaidejam visada pasiuliti uzsimutinti per tab mygtuka :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

12 minutes prieš, Takesi said:

atmink viena dalyka nuo likimo tu nepabegsi

sakei “ateisiu uzpjaut, pamatysi” as tau siulau psakyt vieta ir laika ir busiu as ten . 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, Zuba said:

sakei “ateisiu uzpjaut, pamatysi” as tau siulau psakyt vieta ir laika ir busiu as ten . 

as tau duodu zodi, kad busiu ten ir dar pats i rankas paleisi ikisiu ir leisiu pjaut

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Niekas cia nieko nepjaus. Tiesiog sunervinai takesi ir jis taip nuleido gara.. Takesis tikrai nera toks durnas ir blogas, kad eitu pjauti visus ji sunervinusius.

O toliau tesdamas sita nesamone, tik rodai savo vaikiskuma.

Redaguota Ervis
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Niekas cia nieko nepjaus. Tiesiog sunervinai takesi ir jis taip nuleido gara.. Takesis tikrai nera toks durnas ir blogas, kad eitu pjauti visus ji sunervinusius.

O toliau tesdamas sita nesamone, tik rodai savo vaikiskuma.

Pats girdejai ir pilnai supranti kad jis is nepykantos rimtai kalbejo. Tu buvai serve tuo momentu, demo yra. Ar as nusipelniau mute? Sveiko proto zmogus pasakys ne. Tiek laiko bandau su visais taikiai ir graziai, bet vis kazkas mane ar smeize ar varo ar blet uzpjovimu grasina.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search