Jump to content
Create New...

Mute uz neaiske priezasti


stepas30

Rekomenduojami pranešimai

15 valandas prieš , stepas30 said:

Sveiki, gavau mute uz neaiske priezasti. pasiuliau paciulpti desrele fortuno ar tiesiog desrele, gal demo girdesis gal ne. bet kaikurie zmones suprato dviprasmiskai ir piktybiskai mane uzmutino. prasau unmute

Gavai mute nuo manęs bendrai už nusišnekėjimą kelis roundus iš eilės, o ne už būtent kažkurią vieną frazę, man yra šlykštu klausytis tokių kaip tu, kur ateina vien pakalbėt kažkokias nesąmones, toks vaizdas susidaro iš tavo nusišnekėjimų turinio, kad galbūt kažkokią negalią gal turi nežinau...

Redaguota strk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

6 valandas prieš , strk said:

Gavai mute nuo manęs bendrai už nusišnekėjimą kelis roundus iš eilės, o ne už būtent kažkurią vieną frazę, man yra šlykštu klausytis tokių kaip tu, kur ateina vien pakalbėt kažkokias nesąmones, toks vaizdas susidaro iš tavo nusišnekėjimų turinio, kad galbūt kažkokią negalią gal turi nežinau...

jei nesupranti kasko tai paklausk pasitikslink. o ne iskart mute. nes zmones sako nusisneki ar nusisneka kai patys nesupranta apie ka zmogus kalba :) o as ta fraze grazei sakau. turint omeny bybiu ciulpti siusti zmones nu negrazu. ir galima bausme gauti. tai siunciau saldainiu ciulpti jog kolegu burnos ir mintys butu uzsimtos ir nesikabinetu prie manes :) 
beto savo gauruotas iskrypiliskas mintis pasilikit sau :D as tiesiog pasiunciau saldainiu ir desreliu laizyti ar ciulpti :D

Redaguota stepas30
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, Art said:

Adminai ne robotai, kiekvienas turi savo poziuri ir charakteri ir jei jau didzioji dalis adminu tave baudzia, tai pasidaryk isvadas ir ziurek ka pats darai blogai.

Adminai ne robotai bet turi vadovautis morales nirmoms, serverio taisyklemis bei lietuvos respublikos ystatimais. O ne savo nuoziura jog man sitas zmogus nepatinka ir mutinu. Jei zmogus nieka blogo nepadare tai ko jy bausti ? Yra galimybe patiems per tab uzsimutinti. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
2 minutes prieš, stepas30 said:

Adminai ne robotai bet turi vadovautis morales nirmoms, serverio taisyklemis bei lietuvos respublikos ystatimais. O ne savo nuoziura jog man sitas zmogus nepatinka ir mutinu. Jei zmogus nieka blogo nepadare tai ko jy bausti ? Yra galimybe patiems per tab uzsimutinti. 

Jei adminai vadovautusi serverio taisyklemis, tai tu sedetum su permanently banu. Dziaukis kad pas mus adminai neprarado kantrybes ir terliojasi su tavim.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes prieš, Art said:

Jei adminai vadovautusi serverio taisyklemis, tai tu sedetum su permanently banu. Dziaukis kad pas mus adminai neprarado kantrybes ir terliojasi su tavim.

Jei uz tokius dalykus nuolatinis ban ar mute tai tikrai nei logikos nei morales nieko pas jus nebutu. Problema tame jus  vadovaujates tik savo ego, jy biski pazeidus iskart bausmes ir visokie grasinimai jog nubausite arba net neperspejet tiesiog sakot oo daba tau bus ir nubauszia nes tipo jau nepirmas perspejimas per visa servo istorija tai net nereikia daugiau perspeti. Atsispausdinkit taisykles su punktais ir sakykit pazeidei toki toki punkta dar karta pasikartos gausi bausme o ne iskart deti nemokat visai administruoti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
2 minutes prieš, stepas30 said:

Jei uz tokius dalykus nuolatinis ban ar mute tai tikrai nei logikos nei morales nieko pas jus nebutu. Problema tame jus  vadovaujates tik savo ego, jy biski pazeidus iskart bausmes ir visokie grasinimai jog nubausite arba net neperspejet tiesiog sakot oo daba tau bus ir nubauszia nes tipo jau nepirmas perspejimas per visa servo istorija tai net nereikia daugiau perspeti. Atsispausdinkit taisykles su punktais ir sakykit pazeidei toki toki punkta dar karta pasikartos gausi bausme o ne iskart deti nemokat visai administruoti

Perspet adminai privalo tik kai zaidejas gauna pirma bausme, kadangi tu cia istatymu ir taisykliu zinovas taves ypac nebereikia perspet.

Kiek matau tu cia labiau uzsisikai, del to kad neperspejo ar sarkazmiskai nubaude.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Art said:

Perspet adminai privalo tik kai zaidejas gauna pirma bausme, kadangi tu cia istatymu ir taisykliu zinovas taves ypac nebereikia perspet.

Kiek matau tu cia labiau uzsisikai, del to kad neperspejo ar sarkazmiskai nubaude.

Nes jus elgetes ne kaip administratoriai o kaip kaimo jurgei ir rodote savo gale ir vaidinat dievais. O kad jus ce savanoriaujat ir algos uz tai negaunat. Man neydomu. As jus remiu, perku vip kas menesi ir reikalauju Serverio ir administracijos kokybes jog pasistenktumete.   Savo verkimus jog negaunat algos ir pns man neaktualu ir neydomu. Kaip vartotojas reikalauju uz parama jog jus visi tobuletumete jei to dar nesuvokiat. As jum tokias konfliktines salygas sudarau tam kad tobuletumete nes esate apgailetini bendravimu su vartotojeis ir problemu sprendimu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir speju jums tik zodziu susake kaip y ka turite reguoti adminstratorei ir nera tiksliai pabresta kaip elgtis yvairiose situacijose. Niekur jums nera parasyta ir pns. Bendru susitarimu vadovaujaties ir pns. Niera niekur viesai parodyta kas galima adminam kas negalima

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Taip, bent 50% adminu negali atlikti savo pareigu del ego,  manau adminas turi sugebeti atsizvelgti i visas galimas puses,  visgi “ yra kaip yra”, butu mano vale tai senai butu atliktas pertvarkymas, bet viska cia kontroliuoja tie adminai ir matau mes niekada i prie nezengsime . Del biesiaus situacijos turiu tokia zinute biesiui: Biesiau, zinau, kad puikiai supranti ka darai ne taip ir vistiek tai darai. Nereikia cia forume situ shudu kurt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
4 valandas prieš , stepas30 said:

Jus privalote pirma nepirma karta baudziamas bet perspeti, nes taisykles karts nuo karto atnaujinamos. Darkarta parodai artai kaip ismanai savo pareigas. Ir nesuvoki aplamai kaip reikia jas vygditi

Gerai, nebejuokink, Biesiau. Tai kas kaltas, kad tu taisyklių neskaitai? Įstatymų nežinojimas neatitraukia nuo atsakomybės. Įspėjo tave prieš gag'ą tikrai. Buvau serve. Džiaukis, kad neuždėjo tau niekas perma silence. Suprantama trumpą laiką išsipisinėt, bet nu čia jau ribas visas peržengia. Adminai pas mus pakankamai kantrūs. Ir nevaidink nekalto dėl tų savo draugiškų "pačiulpkit saldainį." Juokinga galėjo būti kokį vieną kartą pasakius. O ne spaminant chatta. Ir jokios reputacijos teigiamos nesusikuri apie save, jeigu po tokių bausmių bandai dar savo tiesą kažkokią įrodyt.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 valandas prieš , yeetyeet said:

Gerai, nebejuokink, Biesiau. Tai kas kaltas, kad tu taisyklių neskaitai? Įstatymų nežinojimas neatitraukia nuo atsakomybės. Įspėjo tave prieš gag'ą tikrai. Buvau serve. Džiaukis, kad neuždėjo tau niekas perma silence. Suprantama trumpą laiką išsipisinėt, bet nu čia jau ribas visas peržengia. Adminai pas mus pakankamai kantrūs. Ir nevaidink nekalto dėl tų savo draugiškų "pačiulpkit saldainį." Juokinga galėjo būti kokį vieną kartą pasakius. O ne spaminant chatta. Ir jokios reputacijos teigiamos nesusikuri apie save, jeigu po tokių bausmių bandai dar savo tiesą kažkokią įrodyt.

Ka tu ce sneki, apie kokia kantrybe kalbat ? :D nieka jie nekantrus. Koki ce yvaizdi servo norite sudaryti taip kalbedami? Nekalbek man apie mano reputacija, man tai visiskai neydomu. Jei nori galiu ir tau atsiusti kokiu nors saldainiu. Sakyk kokiu megsti karvutes, sakoladinius ar bambonkes? Is draugiskumo galiu nupirkti :) arba paprasyti jog nupirktu jums :) 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

 

  • Pastovaus zargono, keiksmazodziu, nezinomos kalbos zodziu naudojimo (low-high)
  • Spaminimo/floodinimo (Mid)
  • Zaideju erzinimo, provokavimo, skatinimo pazeist taisykles (low-mid)

viskas pagal taisykles nubausta, cia butu labiausiai zaideju erzinimas, o paziurejus demo ten galima tiek atrast kad ohoho

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
Prieš 1 Valandą, stepas30 said:

Ka tu ce sneki, apie kokia kantrybe kalbat ? :D nieka jie nekantrus. Koki ce yvaizdi servo norite sudaryti taip kalbedami? Nekalbek man apie mano reputacija, man tai visiskai neydomu. Jei nori galiu ir tau atsiusti kokiu nors saldainiu. Sakyk kokiu megsti karvutes, sakoladinius ar bambonkes? Is draugiskumo galiu nupirkti :) arba paprasyti jog nupirktu jums :) 

Aš sakau tik tiek, kad pamatęs dar kartą raganėjant serve pats pasirūpinsiu atitinkama bausme.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search