Jump to content
Create New...

Zuba anketa į administratorius


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime. Zuba
2. Amzius. Skaityk 18
3. STEAM_ID. https://steamcommunity.com/profiles/76561198264572350/
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip
5. Kokiame serveryje buvote? Jokiame serveryje, realiame gyvenime esu šioks toks administratorius keliu dalyku apie kuriuos neturiu teises daug pasakot.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? darbo dienomis dažniausiai 1H-3h, o savaitgaliais kartais ilgiau(beabejo buna išimčiu karts nuo karto)
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) CS:GO#2
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Jeigu piktybiškai ant kažko keikiasi,  tai raminčiau, o jeigu nepadėtu, tada siūlyčiau persimest arba apstumčiau pats, bet jeigu bučiau administratorius išsiaiškinčiau aplinkybes ir jeigu neraščiau jokiu rodu, tada mute arba kažka rimčiau.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. @pilkiuke
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? Atgaivinčiau foruma, pritraukčiau daugiau žmoniu į serva, bendrai atgaivinčiau nusisenėjusia tvarka, rengčiau eventus ir tt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

33 minutes prieš, s0luti0n said:

Nepritariu. Nieko asmenisko.

Kaipp tu taip galejai 😮 . Galvojau mes draugai.... Jauciuosi taip lyg kazkas butu durklu dures man i sirdi. Bent pasakyk kodel.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, falcON? said:

Labai zuba retai matomas veidas serve palikai ar cia toks sutapimas, kol kas pries, deja :not:

dabar turnyrai ir darbas tai reciau prisijungiu, bet sjp daznokai. O del vaikisko elgesio as nesuprantu..... Kol kiti realiai elgiasi vaikiskai serve as patyliu, daznai stengiuosi protingom temom diskutuot, su visais draugiskas bendrauju, o kad tau tema nepatiko Artai tai nereiskia, kad kitiems nepatiko. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jeigu komentuojat uz ar pries tai tada tai darykit su logiskais argumentais ir irodymais. va solutionas vapsie jokio argumento nepasake, artas smeizti pradejo, nes turbut kazkuo kaip asmenybe nepatikau, o fslconas nesutinka manes serve ir del to paprasciausiai vietoj susilaikymo pasake kad pries. Nu taprasme rimtai ar cia normalu? Kas dabar vaikiskai ir neapgalvotai elgiasi? Suprantu kad pozityvios asmenybes siais laikais yra apsnekamos ir nekenciamos, bet cia mes kalbam apie servo gerove. As puikiai prisimenu savo visus zodzius serve ir jeigu kas nors prades mane smeizt del elgesio, darykit tai su irodymais, o jeigu nebendraujat su manim, bukit zmones ir susilaikykite.

Redaguota Svečias
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Visu pirma tai sakiau kol kas pries, turint omeny, kad turi sansa is manes dar gaut palaikyma ir paziurejus tavo statistika, nesistebiu, kad esi nematomas serve. Jei pries tave pasisakiau, nereiskia, kad tai yra del asmeniniu priezasciu, ko ir nera

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nori argumento? Nesi rimtas zmogus. Aisku linksma paklausyt tavo sapaliones ir pns, bet tikrai nematau taves kaip admin. Ne karta esu nugirdes, kad tu siame projekte - serve ir forume reiskiesi tik tam, kad savo malonumuj ban gautum. Esu girdejes, kad ir ddosint bandei. Nenoriu taves smeist, tik girdejau. Jei tureciau irodymu jau perma bana nuo manes turetum. Tu man toks pat draugas kaip ir visi serverio zaidejai. Nepribrendai dar sioms pareigom, biciuli. Peace.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ddosint bandziau :DDD, ? Atejau i serva bana gaut? Kas taip sake, remiesi kazkieno spejimu, kuom jie remiasi paklausk, nes tokio smeizimo dar nesu mates, vien atsizvelgiant i tai kad as jau serve menesis ir su visais draugiskas tai visiskai nelogiska, nepagalvojai? Skaitau tavo komentara ir bloga tiesiog, visi sitie kaltinimai ir ant galo komentaras izeidziantis, bjauru. Dabar psakysiu savo nuomone, geriau isviso nekomentuot negu komentuot remiantis nepgristais kaltinimais ir tiesog neigiamu nusiteikimu. Falconai, as naujesnis biski serve, bet nuo to laiko, kaip atejau, as esu labai aktyvus kame ir visa esme ir beto klysti, manau serve as zinomas, pasiklausinek pries vel klaidingai argumentuodamas. Vis dar nepateisinai savo komentaro, tau nebuvo visiskai jokio tikslo komentuot pries, bei pripazinsiu ir uz, o priezastis paprasta - labai retai matomes arba isviso nesusimatom. As buciau taip paciai supykes ir jeigu butai pasisakes uz, manau supranti jau ka turiu omeni, bet solutionai metu jau mute, nes akivaizdus nusiteikimas..... Daugiau nieko. 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tu netinki i admin ne del ddos ir bandymo ban gaut. Tu , mano nuomone, netinki, nes tau truksta rimtumo ir aktyvumo.

Atsiprasau jei jautiesi apsmeiztas, as neturiu nieko pries tave. Kaip ir sakiau, jei tureciau minimalius irodymus taves jau nebutu siame projekte. Tik isreiskiau babos "pliotkus".

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

o i ka as serve tureciau ziuret rimtai? As neturiu jokiu pareigu dar. Ateinu linksmai pakalbet ir padiskutuot, beabejo ir pasisaudyt. O del aktyvumo kasdien reguleriai 1-3h su isimtim daugiau arba maziau manau yra panasus i kitu zaideju ar net adminu, realiai net ir daugiau bunu kaip uzeina. Tu nezinai, ar as ziurau i pareigas rimtai ar ne, tu tik zinai kad as ateinu vakarais linksmai praleist laika i serva ir vadini mane nerimtu zmogum. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Klausyk, kai as buvau random zaidejas, vos 3 sav prazaides serveryje, visada tramdydavau zaidejus, kad nesipyktu ir pns. Neturejau jokiu admin priv. ir pns. Aisku as vyresnis, gal todel taip elgiaus, bet vel gi, kai pasieksi bent 40h aktyvumo per menesi pretenduok i admin. Mums nereikalingas eilinis 15h/men  teisuolis. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man nesvarbu ka tu  darei ir ko nedarei. Kaip zmones pykstasi as pats visados darau tvarka, bet cia ne i tema taippogi. Pastebejai kad pradejai nusisneket ir db persokai prie kito argumento- laiko. Iskur zinai kad as nepralosiu 40h per menesi?As laisvai per menesi tureciau pralost 40h. dar daugiau. Manau net gi ir db esu praloses 40h, opa, ziurek- lost pradejau +- pries menesi,  o mano time played netoli 42h . Tas komentaras su 15h nesamoningas, vel noras izeist gal mane? Nenoriu taves izeist, bet sitoje situacija tikrai elgiesi ne pagal savo “vyresni amziu”. Db tik ydomu koki kita argumenta rasi. 

Redaguota Svečias
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, vericas said:

no.

zinau kodel pries, parasyciau ilga counter argumenta ir prove kad neturi rimto back upo ir kodel jo neturi, bet neturiu laiko tam, jau su vienu ir taip daug laiko iswastinau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

@s0luti0n papasakok pm geriau apie savo ddos informacijos saltini. Ydomu kuris cia ant tiek manes nemegstantis ir bendrai durnas zmogus. Baisiai linksma butu suzinot, nes taip prajuokingo :DDD. Zuba anonymous hackeris.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Esmes nekeicia. Jeigu nuo taves priklausytu - negauciau. Kodel? Tu atsakei, o as counterinau viska su faktais. Kas liko? Tiesa. Tiesa ta, kad cia paprastas nusiteikimas isankstus. Svarbiausia nepamirsk, kam ta nuomone, jeigu nera argumentu? Kam tie argumentai, jeigu nera irodymu? Gaunasi lojimas, o musu siuolaikine visuomene daznai loja. Praradai mano pagarba. Baigiu pokalbi mudvieju.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Kai pamaciau, kad zuba parase jog padarys sita serva "geriausiu europoje" cia ir numire jo rimtumas, pagalvojau arba trolina arba serga. Cia mazu maziausiai reikes keisti lietuviu kalba i anglu, o ka reiskia, kad bachuru bendruomene rip. Dar iki siol laukiam jo afigienu planu ir analiziu ;D kurie kaip ir pasibaige.

Pagrindinis admin bruozas - moketi priimti kritika, tu jo neturi.

 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 valandą prieš , Art said:

Kai pamaciau, kad zuba parase jog padarys sita serva "geriausiu europoje" cia ir numire jo rimtumas, pagalvojau arba trolina arba serga. Cia mazu maziausiai reikes keisti lietuviu kalba i anglu, o ka reiskia, kad bachuru bendruomene rip. Dar iki siol laukiam jo afigienu planu ir analiziu ;D kurie kaip ir pasibaige.

Pagrindinis admin bruozas - moketi priimti kritika, tu jo neturi.

 

Geriausias europoj nereiskia, kad bus keiciama kalba genijau. Nori apie planus ir mano surinkta medziaga isgirst? Ne, jus dar neesate pasiruose, matau is jusu suvokimo. O del kritikos priemimo, as geriau negu bet kas kitas tai darau. Mes zmones taip augame ir tobulejame, bet jeigu iki siol nepastebejai kritika ir smeizimas+izeidinejimas nere taspats. As cia dar nemaciau jokios kritikos, nei forume, nei in game serve, todel as neissivaizduoju, kaip tu gali zinot ar as turiu sita bruoza ar ne. Bet kas sito bruozo tikrai neturi, tai, kaip minimum puse adminu, o del kitos puses nezinau, nes nebendravau. 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search