Jump to content
Create New...

s0luti0n

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Sveiki. Tuscan yra visu senu zaideju megstamas map, bet po map pakeitimo niekas jo nebezaidzia. Nepatinka zmonems tas vietnamietiskas tuscanas. Ta map versija per daug ismarginta ir prideta visokiu bereikalingu slepimosi vietu. Klasikinis tuscanas visiems patiko ir daznai buvo zaidziamas serveriuose. Pries tai galvojau, kad nezaidzia nes ilgai siuncia, bet ne map dydis buvo problema. Siulyciau atkeisti i sena paprasta de_tuscan versija.

  • Like 5
  • Pakeliam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Man labiau prie sirdies, originalus tuscan, tai noreciau isgrist Princeses ir dar vieno admin, kuris ir sugalvojo keisti sena tuscan_csgo_fixes i de_tuscan nuomone.

Pirmam serve tai aisku kodel nezaidzia, nes mapa siuncia ilgai, o antram ? del margumo ? cmon...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 valandą prieš , Art said:

noreciau isgrist Princeses ir dar vieno admin

Juokinga, jei jie patis norejo ta map, tai db turi išgirsti kad jie nebenori, keičiam į sena iš movie ir princeses? :D akivaizdu niekas nebežaidžia to mapo, pradžioj gal dar bšk buvo tas mapas o dabar išviso neberenka. Siunčia ilgai? Tai irgi yra problema o ne pateisinimas dėl ko nežaidžia. Aš pritariu kad gražintu sena tuscan o ne dabartine kažkokia lempiška kur niekas nežaidžia. 

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Aš nieko prieš atkeitimą. Mano akiai tas mapas gražus ir nuo klasikinės versijos nedaug tesiskiria. Kad ten įdėti keli papildomi kampai, iš esmės mapo nekeičia. Tik sakykit nesakę, bet problema buvo siuntime, kai tik įdėjom mapą, ir žmonės rinkosi - sulaukiau ne vieno ir ne dviejų žinučių į steamą - ar pakibo servas? O tie likę, kur kantresni ir parsisiuntė - žino, jog ne visi kantrūs ir serveryje po tuscan išrinkimo bus mažai žmonių, todėl ir nesirenka. Kaip ir logiška, argi ne? 

Antram serveryje tiek penktadienį, tiek vakar nominavau tuscaną. Nežinau kaip ten su siuntimu problemos, bet niekas aplamai to mapo nesirinko. Nors serveryje +30 žaidėjų buvo. Galvojat jiems tas margumas akis bado? Pasikartosiu kaip ir Art'as. Nu cmon. Nebūkit juokingi. Čia tas pats, kas sakyti, jog train trash mapas, nes tamsus ir ten daug vietų slėpimuisi. Bet jeigu taip pasakyčiau, ko gero tik šypseną jums išspausčiau su tokiu savo teiginiu.

Apibendrinant viską, artėja vasara, 1am serveryje JAU jaučiamas žaidėjų sumažėjimas. Ir ko gero, link vasaros dar labiau sumažės. Jeigu tokia maža smulkmena padės serveriui išlaikyti liaudį pirmam serveryje, tai keičiam į klasiką. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Na galima atkeist i sena tuscan_fixes_csgo  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126334199 , jei @MaSk nesunku.

Man tai juoka kelia, kai buvau idejas niekas nesiskunde visi zaide, o dabar tapo nekenciamas mapas, toks jausmas kai kazkam nesiseka ir apkaltina mapa, kad pateisintu savo bloga zaidima (cia tarp kitko 2 serve).

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 valandas prieš , Art said:

Man labiau prie sirdies, originalus tuscan, tai noreciau isgrist Princeses ir dar vieno admin, kuris ir sugalvojo keisti sena tuscan_csgo_fixes i de_tuscan nuomone.

Pirmam serve tai aisku kodel nezaidzia, nes mapa siuncia ilgai, o antram ? del margumo ? cmon...

Nes tiek prikista pilna hiding spotu ant kiekvieno kampo, kad nebeimanoma niekur normaliai uz t praeiti, o mentam lengviau pushint negu patiem teram, kurie prispausti sedi respe. 

Prieš 1 Valandą, Art said:

Na galima atkeist i sena tuscan_fixes_csgo  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126334199 , jei @MaSk nesunku.

Man tai juoka kelia, kai buvau idejas niekas nesiskunde visi zaide, o dabar tapo nekenciamas mapas, toks jausmas kai kazkam nesiseka ir apkaltina mapa, kad pateisintu savo bloga zaidima (cia tarp kitko 2 serve).

Tik dabar pradejo zmones apie tai kalbet cj del to, kad prireike laiko patiems suvokt, kokia nesamone. Visi subega i mentus kas speja, bet kazkuri puse servo vistiek turi pasilikt teruose.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search