Jump to content
Create New...

Nužudymas ar savižudybe?


skycircle

Recommended Posts

  • ★Vip★

Nuzudymas, nes is visko sprendziant jis desnerankis nusisove su kaire ranka plius nesuruke cigaretes iki galo, paliko verdanti puoda, bande telefonu skambint pagalbos bet kaip matosi nepavyko beto vyko grumtynes kambaryje.

Edited by Takesi
Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Gali but ir savizudybe. Is nuotrauku ant sienos matos, kad neseniai neteko zmonos. Laiskas ant stalo ko gero atsisveikinimo laiskas. Primetyta buteliu reiskia buvo pasineres i alkoholizma, ir girtas nusisove. At kalendoriaus prie duru net pasizymejo data kada tai padarys, galimai zmonos mirties metines.

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

Yra dar tokios detalės kaip nuotraukos, kur neatkreipei dėmesio. Jis turėjo žmoną. O toje nuotraukoje, kur žmona viena, juoda juosta. Kas reiškia mirtį (bent aš taip interpretuočiau). [O iš ko tu sprendi Takeši, kad jis bvo dešiniarankis? Iš padėties tušinuko? Jis raudonas. Laiškas parašytas mėlyna spalva, taip kad, tikrai ne faktas, jog buvo dešiniarankis.]

Butelių daug. Betvarkė. Nes MOTERS nėra. O vyrai be moterų kaip be rankų.

Manau, kad prisigėrė liurbis, pradėjo viską vartyt iš sielvarto. Užsitraukė paskutinę cigaretę ir nusišovė. Tik tas laiškas truputį balamutina, nes tušinukas tai raudonas. Logiškai paaiškint nesugebu :D

  • Thanks 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★
37 minutes prieš, Le Tits Now|*GrabitiL said:

Nuzudymas. Verdantis puodas niekam neuzkliuvo ? Koks zmogus rengdamasis zudytis dar ble prades valgyt gamintis. Kalendorius irgi niekam ? Kai vienam yra 11diena, kitam 18a, kurią jis ryškiai kažką norėjo daryt. Daugiau man detaliu nereik :)

nematau kur tu ta 18 matai :D

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

Atsakymas: nužudymas. Kalendoriuje yra pažymėtą 11d. per kuria turėjo išvykti į kelione, atsižvelgiant į sukrauta lagaminą ir padėta prie durų. Atsisveikinimo laiškelis parašytas melynu tušinuku o padėtas raudonas tušinukas. Po stalu pamestas telefonas ir atidarytas (atverstas) rodo kad jis bande kažkam paskambinti. O auka buvo dešinerankis nes tušinukas padetas dešineje puseje taip pat peilis ir pelenine su cigarete taipogi dešineje puseje o ginklą laiko kaireje rankoje. Paliktas verdantis puodas joks savižudys nesivirs valgyt ir sumastys kad reikia nusižudyti.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search