Jump to content
Create New...

Marrihuana yra mano draugelis <3


ledzitas

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Jusu Nick bei steam id -  STEAM_1:1:208641994 dievas ledzitas as
Kada ir kuriame serve nubaude? - 2 iksd
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Marrihuana =DD
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Marrihuana isprovokavo mane prie jo prisikabint , nes patrolinau bahuru servo zaidejus su bff im tb, tai piso mute 1diena, 6hr ir poto kitam mape traine 3week 6day ipiso ir gaga toki svelnuti so sad lol. Mapai de_cache vidurys ir train pradzia . 17;40 kazkur pirmas demo. sekmes ziurint

 

20180306075127_1.jpg

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 3
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Zaidziau anksciau bahuru serveryje visai ilgokai , bet del tos pacios priezasties mano laikas sutrumpejo , nes adminai tiesiog neatsizvelgia i zaideju poreikius ir tai ko jie nori. Daro tai kas jiems suteikia kajfa. Situacija panasi i dauguma , bausmes laikas gerokai virsytas nors ir butu kazka isprovokaves. Bet cia reiketu ziuret demo ir sprest tada kai zinai visa esama situacija.
 

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 Marrihuana nuo source laiku jau buvo savotiskas administratorius ir asmenybe. Nezinau kiek jis sumokejo pagr.adm kad butu jam suteiktos adm pareigos, bet atsizvelgiant pagal jo padeti pinigai turejo but nemazi. O apie ledzita negaliu nieko blogo pasakyt, geras emocingas zaidejas kuris megsta pakvailiot ir zaidejams suteikt geru emociju , nes jo bajeriai belekokie op ir tuo paciu mediniai. Bausme nuimt reikia!
 

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Mano grupe 4fun sukurta kuri nieko neturi bendro su bahuru serveriu. Apie sia grupe datroleris,fylzas,v1talikas jau senai zinojo. + buvo prirasyta anksciau ir baisiau, bet ne vienas administratorius man neparase ir nieko blogo tame nemate. + Kartu ir reklama bahuru serveriui.

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 3
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Pasakyk man kuo tai susyja su bahuru serveriu? + eventa parasiau po bausmiu jau . O gagas gautas uz administratoriaus provokacija. Taip kad demo perziurejot ar jus vel is lempos viska rasot kaip visada?? 

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 4
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, ledzitas said:

Pasakyk man kuo tai susyja su bahuru serveriu? + eventa parasiau po bausmiu jau . O gagas gautas uz administratoriaus provokacija. Taip kad demo perziurejot ar jus vel is lempos viska rasot kaip visada?? 

marihuana yra bahuru servo adminas, o izeidimai adresuoti jam

nzn is kur cia tiek hebros prisaudei kad ateitu palaikyt tave, bet cia faktas, kad kiekvienam adminui uzkliuni ne tik marihuanai ir siandien kai as zaidziau taip pat girdejau is taves "adminai duhai" bet nieko nesakiau, cia tik pavyzdys kaip elgiesi...  baustas daug kartu... as asmeniskai bausmes nekeisiu ir demo neziuresiu, te padeda tau datrolis

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Atsakyti

As gavau bausme kuri neatitinka mano veiksmu . Turiu teise skust tavo duota bausme forume jei ji man atrodo neteisinga. + as tave ir pats is source wc3 atsimenu taip , kad nereikia meluoti.

 

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mute užmetė ir iškart apsiverkiai... Valink geriau iš šito srv, nuotaiką pakelt, niekam tu neįdomus varyk tik tais iš šito srv...

 

Užpisęs jau visus esi.

 

Manau Administratorius neturi būti baudžiamas.

Redaguota Litukas1234
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Marrihuana paprase uzsiregistruot ir ka nors parasyt pries mane? Accountas registruotas naujas jog parasyt butent i sia tema. + bahuruservyje nezaidi net pilnai 6valandu, o paskutini kart serveryje buvai 03 diena sio menesio. O  komentuoji sia situacija lyg viska mates. Nelabai sunku suprast kada zaidejas raso tai kas jam liepiama ir kada jis paraso tai pats :) + labai slykstu kai marrihuana taip elgiasi. Taip darydamas tik parodo kas cia neprotauja :)

image.thumb.png.d2a7c7f392ab32a798b1f17e26475095.png

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 4
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes prieš, ledzitas said:

Marrihuana paprase uzsiregistruot ir ka nors parasyt pries mane? Accountas registruotas naujas jog parasyt butent i sia tema. + bahuruservyje nezaidi net pilnai 6valandu, o paskutini kart serveryje buvai 03 diena sio menesio. O  komentuoji sia situacija lyg viska mates. Nelabai sunku suprast kada zaidejas raso tai kas jam liepiama ir kada jis paraso tai pats :) + labai slykstu kai marrihuana taip elgiasi. Taip darydamas tik parodo kas cia neprotauja :)

image.thumb.png.d2a7c7f392ab32a798b1f17e26475095.png

Ką tu čia nusišneki. Jei tau taip padarytų, tu ir fake acc prikurtum ir draugelių priprašytum. Manęs niekas nieko neprašė rašyt, parašiau tai savo noru. dabar gali pist n*

  • Sodinam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, Litukas1234 said:

Ką tu čia nusišneki. Jei tau taip padarytų, tu ir fake acc prikurtum ir draugelių priprašytum. Manęs niekas nieko neprašė rašyt, parašiau tai savo noru. dabar gali pist n*

Ka tu turi omeny " Jei tau taip padarytų" ?

  • Pakeliam 3
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
27 minutes prieš, Art said:

marihuana yra bahuru servo adminas, o izeidimai adresuoti jam

nzn is kur cia tiek hebros prisaudei kad ateitu palaikyt tave, bet cia faktas, kad kiekvienam adminui uzkliuni ne tik marihuanai ir siandien kai as zaidziau taip pat girdejau is taves "adminai duhai" bet nieko nesakiau, cia tik pavyzdys kaip elgiesi...  baustas daug kartu... as asmeniskai bausmes nekeisiu ir demo neziuresiu, te padeda tau datrolis

WTF ;DDD Tu jausk ribas gal sakyciau? Palaikimo man nereikia ,nes visapusiskai aisku jog mano bausme turi  buti nuimta ar bent sumazinta 10x kartu.  Jei mano vertinimo kriterijai anksciau buvo publikuoti visai bahuru visuomenei apie tave kaip tu ziuri i visas situacijas kaip tu nieko neismanai ir net nebandai logiskai issprest problemas,tai nereiskia jog reikia dabar taip grubiai elgtis.

  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 minutes prieš, # Edga said:

Muta for ever kad nebezystu... Pats provokuoja poto frm verkia gedos turetum.. As uz mute for ever

Taves serveryje taip pat nebuvo , o mates tave gal du , tris kartus . Ziurejai demo kad taip rasai ar ka? Nesuprantu iskur jus viska zinot jeigu jusu paciu serveryje nebuvo ir nematet visos situacijos.

  • Pakeliam 3
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search