Jump to content
Create New...

Del admin


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Kadangi vienas adminas turi kazkokiu nuoskaudu i mano puse ar nepasitenkinimo nz kdl nes ale psichinis esu (ir noriu ban lavonus visus kurie geriau saudo uz mane ban) ar kaip jis isireiskia ir nejaucia skirtumo tarp kalbu ir darbu (kalbu apie ban geru ziadeju) todel man idomi zaideju servo nuomone...jei dauguma zaideju mano jog esu nevertas admino galiu pasitraukt nesilaikau dantimis ir nagais isikabines jo nes 4m losiau be jo galiu lost ir dar be jo..bet jei tik jis 1 mato problemu tai sry zmogau esu cia ne del taves o del zmoniu kurie losia kasdien tdl noreciau kad zmones pasakytu savo zodi..aciu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

men turiu admin 1 ban ir bangos prasidejo jo gal ir skubotai bet buwo naktis nebuwo admin su kuriais pasitart galejau sry skubotas ban... ir zmogus kuris isiliejo ant manes zmogau galiu tau tik tiek pasakyt esi sezonininis admin ta prasme per metus prabuti 3/4 men per kurios nolife poto dingsti o mes kurie losia visus metus turim zais su tokeis zaidejais kaip (cool bubled ar mantelis 2 servas zn apie ka kalbu) tdl tiesiog gal per daug skubotas ban buvo del kurio sry ir tai nepasikartos :) troli kas del kritikos visi jos gaunam paziuret uztenka i foruma kai kiti ban uzdeda ir ban nuema tai visi mokos o kas del bendravimo tikrai serve leidziu ir bbs pasert ir kaip sakant pamatuot kurio ilgesnis tik jei kazkas neturi nuoskaudu ar nusiskundimu :)

Redaguota CrissCross
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Yra gi musu taisyklese graziai parasyta, zaidejai niekur nedings, spesi nubaust. Turek kantrybes, paaukok 20 min savo laiko, perziurek demo ir nuspresi ar kaltas ar ne :) Jei po demo vis dar galvosi, kad kaltas - banink. Mes kolegos pagelbesim perziureje demo, jeigu kreipsis itariamasis. Neprisikurkit iliuziju, kad po vieno blogo sprendimo tuoj visu nemegstamas tapsi.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

esme ejau i adminai kai trolis pasiule vien del to nes yra kaip sakiau sezoniniu admin cia norejosi but tokiu kuris kasdien pasjunks ir gales mute/gag ar map rr padaryt bet jei 2 servo zaidejai nenori manes kaip admin ok gerbsiu ju nuomone nes kaip sakiau tiek metu pralosiau be admin galiu lost ir dar be jo..tai nz gal tiesiog zmones tegu sprendzia  ir bus ramu ir nebus jokiu pykciu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

tuscia diskucija, atrodo lyg zmogu nuzudes butu.

daug adminu uzdeda banus neteisingai. ir ka ? ir nieko... ateina zaidejas papraso perziuret bana, keli adminai praziuri ir pataiso jei neteisingas ban. nieko cia baisaus nematau

gali net uzdeti bana 6h ir po to demo atsisiuntes patikrinti, jei bijai kad pabegs. nors net nebuna bano det, is demo galiu bet kada isbanint.

  • Like 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Crisscross yra patarle šunys loja karavanas eina. Jeigu tu kreipsi į kiekviena demesi tai patikek yra sunkus dalykas o ipač 1-2 menesiai admin pareiguose kai tave žaidejiai vos ne sako tu ta blogai darai, ką tu čia išvis darai, kas tau išviso admin dave. Čia tikriausiai net kitu naujoku admin pasiklausus jie tau neatsakys kad viskas normaliai sutariu su kiekvienu žaideju atsiranda tokiu kuriems nepatinksi. Taigi jei kažkiek pates man pačiam teko kariauti pirma menesi kai buvau admin ipač su "Taylor" ar koks ten jo nickas kuris db sedi perm silience ir iki šiol tikriausiai daugumai nepatinku :D Esme bandyk neimti į galva jei kas parašyk man rasim bendra kalba tikriausiai :D

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...
  • ★Vip★

Prikolas tame,kai Clarity pries ilga laika mane uzmutino tiesiog uz nieka ir kai as pasakiau jog gausiu unmute forume sukures posta , tai criscrosas atsake jog jis vps permament mute butu ipises man ir dar bana. O kai unmute gavau po posto forume,  tai criscrosas jauadmin pareigas turejo , tai nuo to laiko labai retai uzsuku i bahurus , bet va sitas bajeriukas tai buvo nahui galiu pasakyt :DD nnz gal prirukes buvo ar uzgeres xD o tajp problemu dideliu neturejas lyg asmeniskai as

Redaguota ledzitas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Art locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search