Jump to content
Create New...

Nesamoningas gag'as


Sausainis

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id -Believer STEAM_1:0:217366280
Kada nubaude? - 18-01-2018, 12:26 t.y.  vakar
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Marrihuana
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Žaidžiau naujame cs_max mape #2 serveryje ir tprsm likau 1v5 ar 1v6 ir norejau issaugoti ginkla ir tprsm teammate sako eik greiciau ir pabaik as sakau jeigu sedi tai ir sedek duhe.I r tprsm po kokiu 2min pyst gaunu gag'a kaip dar serveryje buvo parasytas nickas admino ziurek kur ziuri nors ten buvo marrihuana su kuriuo tiesiog ziauriai nesutariu nes laisvai naudojasi privilegijomis ir tsg uz 1 keiksmazodi ir izeidima be jokio ispejimo gag'as tiek laiko?Tai nxj jeigu dar jis neklatas liks tai bbd as tada ant sito serverio su tokiais adminais...Ačiū :)))

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Deivi,paaiškink man 1 dalyką..Kodėl kiti žaidėjai per voice gali keiktis ant kitų stūmti ir jiems nieko nebūna...Tai sakau gal tas marrihuana pagaliau baigia savo tas nesamones ir būna taika,nes man tikrai užpisa tai banuose tai mute nuo jo sedėti,nes tprsm vistiek beprasmiška man čia kažką įrodinėti ar siekti jam bausmes visiems taspats bus net adminai yra vienas kito draugai ir užstos...Tai manau jam reikia ne tik i chat žiurėti o ir kaip per voice kalba...

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Galbut visi galvoja kas tu per vienas.
Matai dauguma susipazine, jau vieni su kitais ir leidzia pasakyt lopas ar ten dar koki zodeli kita, matai tas paaugliu bendravimas :)))))))))
Susidraugauk, susipazink, keiksmais ir stumimais to nepasieksi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 valandas prieš , skycircle said:

Bent yra kam pasistoti :D

Maladec, respectas uz tai, kad i belekoki meslo kruvos komentara sugebi atsaut prikolnai ir pozityviai. O va sitas s0luti0n , tai konkreciai susireiksmines bahuras, negatyvi persona kak nada

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
2 valandas prieš , ledzitas said:

Maladec, respectas uz tai, kad i belekoki meslo kruvos komentara sugebi atsaut prikolnai ir pozityviai. O va sitas s0luti0n , tai konkreciai susireiksmines bahuras, negatyvi persona kak nada

Susireiksmines? Tu savo komentara 10 kartu perskaityk. Ar adekvatus pilnametis rasytu toki komentara? Mane sukompromituot manau ne taip lengva. As nesu saliskas, pas mane nera patinka nepatinka. Jei apsisikai vietoje, tai as tau su pirstu ir parodysiu, kad apsisikai. As DIRBU administracijoje ne tam, kad man stovetu. Dirbu tam, kad zmones maloniai pasisaudytu, atsipalaiduotu. Zeidziantys komentarai, rastiski ar zodiski, nera toleruojami.

Redaguota s0luti0n
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
On 1/21/2018 at 05:14, s0luti0n said:

Susireiksmines? Tu savo komentara 10 kartu perskaityk. Ar adekvatus pilnametis rasytu toki komentara? Mane sukompromituot manau ne taip lengva. As nesu saliskas, pas mane nera patinka nepatinka. Jei apsisikai vietoje, tai as tau su pirstu ir parodysiu, kad apsisikai. As DIRBU administracijoje ne tam, kad man stovetu. Dirbu tam, kad zmones maloniai pasisaudytu, atsipalaiduotu. Zeidziantys komentarai, rastiski ar zodiski, nera toleruojami.

Gal ir neblogai dirbi jog zmones gauna banus 4free , o veliau kiti adminai turi skustis man i pm'a ,kad tingi ziuret demo ir gaista laika. O galiausiai po geros valandos demo ziurejimu turi atbanint, nes kazkas dirba tam,kad zmones maloniai pasisaudytu ar atsipalaiduotu. Great job

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search