Jump to content
Create New...

s0luti0n free baniukas


ledzitas

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

zdarowa vsem zinau kad gausiu unbana treciadieni , nes piso sitas "solution" free baniuka. Bet prikolas zinot kame , kad tas adminas nesugeba logu paziet, kas ji banino is serverio su "voteban" komanda , o jannie pasake,kad tai mano darbas. tai dabar noriu paklaust jei jannie pisa prota ir uz tai nukencia kitas zaidejas galesit jai paciai ipist ramu baniuka , o solutiona pamokyt kaip adminu naudotis 

Jusu Nick bei steam id - STEAM_1:1:208641994
Kada nubaude? - 2018/1/17
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - s0luti0n
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - jannie papiso prota s0lutionui ir gavau bana nice? xDDD

Sitoj nuotraukoj matomas chatas, kai Domis iskickino mane ir dar viena zaideja, uz tai mes ji uzvotebaninom.

https://imgur.com/a/BBgYJ

Sitoj nuotraukoj tesinys, kai uzvotinom mute zaidejui kuris jos tikrai buvo vertas, bet placiau reiktu ziuret demo. O demo galit pradet ziuret nuo awp_arena map iki $2000$, kad nuimt man baniuka ir ipist Laurai "Jannie" uz proto pisima

https://imgur.com/a/yiZQI

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 2
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nu niekada nekomentuoju ir nesikišu, bet nu tragedija. :D “ledzitai”, ypač malonu su tavim bendrauti jau daug metų ir malonu, kai mane kalbindamas kiši kažkokius asmeniškumus. Jeigu gausi ban ne už mutinima, bet tikrai gausi už nepagarbų elgesi su kitais žaidėjais. :D o jeigu bandai man kenkti - sekmės, aš pasijuoksiu bet kokiu atveju iš taves, kai daugeli metu man bandai kišti pagalius, o dabar radai puiku kabliuką. Kitą karta žaizdamas manęs nekišk į savo kvailas replikas, ar tau 100 kartų sakyti dalykai NIEKAIP neįkrenta į galvą? +jūsų visa kompanija serveryje ‘žaidė’ su šita galimybe mutinti/baninti vienas kitą. Nebuvai to šalininkas, tai tai buvo juokinga. Man nebuvo juokinga. O dar ir pagrasinai, cituoju “žiūrėk, kad pati tuoj mute negautum”. Sekmės. :)

Redaguota jannie
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Gerb. Ledzitai

is logu paskaicius, tai aisku kodel tave ten votemutino, nes visus izeidineji

esme tame, kad nereikia paciam daryti savo tvarkos, tavo vietoj tyliai pabuciau 1d. su banu

galima nuimt bana, bet tada reiktu uzdeti silence 1 savaitei

  • Pakeliam 5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 valandas prieš , Art said:

Gerb. Ledzitai

is logu paskaicius, tai aisku kodel tave ten votemutino, nes visus izeidineji

esme tame, kad nereikia paciam daryti savo tvarkos, tavo vietoj tyliai pabuciau 1d. su banu

galima nuimt bana, bet tada reiktu uzdeti silence 1 savaitei

Nemanai, jog loguose nesgiridi voice chat ir nesimato jog buvau prakickintas todel ir reiskiausi nepagarbiai , o kickas buvo uz nieka tuo paciu prie jo ir jannie prisidejo ,nes nesugebejo manes papjaut 35hp map'e.

O demo galit perziuret nuo 35hp knife map iki $2000$ Jie tikrai nebus ilgi , maximum po 10minuciu

 

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

O datroleri apie voteban/voteban komandas. Tai galiu pasakyt jei butu banas atitikes mano veiksmus as tikrai cia nerasyciau ir negaisciau laiko , nes zinociau jog nieko nepesiu , nes pats kaltas ,bet kadangi situacija visai kita ,tai ir forume new threadas uz tai yra xD Visu pirma kam uzdejau bana , tai uzvotebaninom 20minuciu , Domi kuriam 13metu ir kalbejo anksciau per mikrafona awp_arena pasake zodi "lenkas" ir dar kazka, o po to prakickino mane ir dar kazka neatsiminu nickname, uzbanino s0luti0n ir shara awp_arena map'e taipogi. O uzmutinau zaideja kuris visa vakara spiege ir bazarino su sharu , o po to ji uzbanino panaudodamas "voteban" komanda, taip kad aciu man sakykit , o  ne banus piskit, kad sugebu be admino pareigu serveri sutvarkyt.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
8 minutes prieš, deivius1 said:

Bet tai tu supranti kad uz kalbas niekas nebanina? Jeigu jaunas jaunuolis reiskiasi, spiegia, stumia jus naudojat votemute.

Voteban yra skirta Cheatam, hackeriam bei panasaus tipo veikejams kurios privaloma pasalint norint uztikrint gera zaidima likusiems

Eilini karta per tokius kaip jus mask issims votenimus ir galesit spygaut forume arba I pm kad betvarke vyksta.

Tai, taip jaunuoli uzbaninom uz free kickus ir votebanus, o kita zaideja votemutinom uz shudu kalbejima. Dabar neatsiminu map'o pavadinimo ,bet ant 1.6 jis vadindavosi cs_max konstrukcijos panasios kaip csgo tik pavadinimas kitoks apie 2:30h nakti zaidem 2serveryje galit pamatyt visa bazaru kova :DD 

awp_city_csgo perziurejo Art katik pamate banus jau , dabar gerai butumet jei pracheckintumet tuos bazarus 

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, vericas said:

viskas prasidejo nuo domis kicku, ir prasidejo kicku zaidimai, po to mutai ir iki ban. Patys kalti. ne vien legita reikejo banint.

Apie ka ir kalbu :D Domis su Damnation visus prabanino/prakickino tuo paciu ir mane , o as juos uz tai uzbaninau ir uzmutinau, o bana gavau todel kad tvarka padariau nice nice 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Praziurejau visas demo... Damnation gauna 4d. bana, uz skatinima kitus votebanint be rimtos priezasties.

Taip ledzitas buvo teisus ir jis nieko nevotebanino, bet jannie skundesi ledzito izeidinejimais ir seip neadekvaciu elgesiu

ledzitui nuimu bana ir dedu savaitei silence

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

cia dar 2 zaidejai nukentejo :)

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:84672733&advType=steamid&Submit

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:200589610&advType=steamid&Submit

as pats (-wHaT?) voteban parasiau nes netikejau kad adminus galima isbanint su sita komanda, bet poto kai grizo apsiraminau, keista ta voteban sistema pas jus :/

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
1 minute prieš, aivaras111 said:

cia dar 2 zaidejai nukentejo :)

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:84672733&advType=steamid&Submit

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:200589610&advType=steamid&Submit

as pats (-wHaT?) voteban parasiau nes netikejau kad adminus galima isbanint su sita komanda, bet poto kai grizo apsiraminau, keista ta voteban sistema pas jus :/

Netikejai kad admina galima uzbanint? O "Why so Hard?" Pirmas voteban parasei? Sedek tyliai.

  • Haha 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
5 minutes prieš, aivaras111 said:

cia dar 2 zaidejai nukentejo :)

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:84672733&advType=steamid&Submit

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:200589610&advType=steamid&Submit

as pats (-wHaT?) voteban parasiau nes netikejau kad adminus galima isbanint su sita komanda, bet poto kai grizo apsiraminau, keista ta voteban sistema pas jus :/

solution nera antram serve adminas ir paziurejus demo tu ji ir antra kart isbaninai, paklauses damnation

nu cia nesvarbu adminas ar paprastas zaidejas, seip sau be priezasties banint negalima

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
19 minutes prieš, Art said:

Praziurejau visas demo... Damnation gauna 4d. bana, uz skatinima kitus votebanint be rimtos priezasties.

Taip ledzitas buvo teisus ir jis nieko nevotebanino, bet jannie skundesi ledzito izeidinejimais ir seip neadekvaciu elgesiu

ledzitui nuimu bana ir dedu savaitei silence

Kadangi jau artas ilindo ne i voteban/votekick abusinima, tai reikalauju administratoriu paziuret cs_max demo, kad gaves bausme buciau ne tik as vienas, bet ir sharas su damnation uz ju "stumyklas" , nes kolkas artas vienareiksmiskai nesutinka pracheckint demo , o remiasi logais kuriuose matose ka tik as rasiau , o jie sedi abu be bausmiu, neskaitant damnation bano uz voteban komandos panaudojima be tam tinkamos priezasties. Adminai perziurejas demo, taip pat atitinkamai pagalvokit kokia bausme jiems uzdet, nes kolkas as sedziu su savaites silence uz pora keiksmazodziu, taip kad butu neadekvatu jiems po savaite uzdet mano atzvilgiu. Demo trumpas 10maximum.

Redaguota ledzitas
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

as remiausi logais kurie butent buvo tuose mapuose kur abuse votekickino ir banino, kitu logu neziurejau

logus buvo butina perziureti, nusprendziant ar jannie adekvaciai prase votebanint ledzita

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Koks skandalas :) gag menesiui kad pirštai atprastu nuo votinimu nesamoningu. Diena atejo zaidejas rusiskai pasisveikino. Pamaciau 3voteban is kart rase, 4votekick.. tie patys dar ir pabande votemute. O cia is vis pamaciaukad be atsakomybes suraso freevoteban votekick..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Art locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search