Jump to content
Create New...

Heavy armor


falcON?

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Aš iš pradžių irgi buvau nusiteikus labai priešiškai. Na,  ir dabar esu, jeigu žaidėjų serveryje nedaug iki 10, o taranuoja su tuo heaviu - nėra labai smagu. 

Bet kai serveris full, tie armorai nėra toks jau 'baisus' dalykas, tikrai nemanau, kad dėl to nesilanko žaidėjai 1-am serveryje (nors kas sakė, kad nesilanko? Vakarais visada žaidėjų pilna). Armorus ima ne visi. Pastoviai juos naudoja tik keli žmonės, o pavieniai kartai.. nemanau, kad čia labai skausminga (last round'ą, kai yra pinigų - visados pasiimu). O ir be to, aš tą armorą naudoju tik taranui :D bėgi ten, kur daugiausia enemy - aišku, miršti greit, jei dar 1kill pasiimi - iš vis šaunu. 

Palaikyčiau Movie idėją, kad tų dičkių kiekį riboti - jei įmanoma, surišti su žaidėjų skaičiu. Kol nesusirenka tam tikras kiekis žaidėjų, armoro nenusipirksi. Kartais prisiveisia šarvuočių daugiau negu 3 ar 4, o tada jau gali sau duobę kastis iš karto, kai tokia armija ateina :D :D

 

  • Haha 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
21 minutes prieš, Princese said:

Aš iš pradžių irgi buvau nusiteikus labai priešiškai. Na,  ir dabar esu, jeigu žaidėjų serveryje nedaug iki 10, o taranuoja su tuo heaviu - nėra labai smagu. 

Bet kai serveris full, tie armorai nėra toks jau 'baisus' dalykas, tikrai nemanau, kad dėl to nesilanko žaidėjai 1-am serveryje (nors kas sakė, kad nesilanko? Vakarais visada žaidėjų pilna). Armorus ima ne visi. Pastoviai juos naudoja tik keli žmonės, o pavieniai kartai.. nemanau, kad čia labai skausminga (last round'ą, kai yra pinigų - visados pasiimu). O ir be to, aš tą armorą naudoju tik taranui :D bėgi ten, kur daugiausia enemy - aišku, miršti greit, jei dar 1kill pasiimi - iš vis šaunu. 

Palaikyčiau Movie idėją, kad tų dičkių kiekį riboti - jei įmanoma, surišti su žaidėjų skaičiu. Kol nesusirenka tam tikras kiekis žaidėjų, armoro nenusipirksi. Kartais prisiveisia šarvuočių daugiau negu 3 ar 4, o tada jau gali sau duobę kastis iš karto, kai tokia armija ateina :D :D

 

Faktas tas, kad 2 servas susilaukia daugiau zaideju, daugumos paklausus, kodel jie nezaidzia 1 serve, nepaisant 128 tick, atsakymas yra heavy armor. 

Apskritai, kas dar nesupratot, sia tema norejau pasakyt, kad heavy yra bereikalingas dalykas, kuris tik trugdo zaist. Nesuprantu, ko prikaisiojat tuos vipus, jei heavy gali pirkt visi. Jei zmones, ateje i 1 serve, tariasi jo nepirkt, turbut parodo, kad tai nera geras dalykas.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Iš žaidimo pusės heavy suit'as prideda įdomumo elementą. Pagal mane jis yra neblogai subalansuotas, juk greitis sumažinamas, ginklų naudojimas ribotas. 

Ir tos kalbos, kad žmonės sako "į pirmą serva neinu nes heavy yra" tas pats kaip ir "neinu i antrą nes vaikai susirinkę su skinais pažaist". Abi pusės turi savo skonį, visiems neįtiksi.

Nematau, kad tą suita kas nors abuse'intu, nes didžiuliai limitai. O vip'ai tegul džiaugiasi, kad gauna kažką įdomiau už sumokėtus pinigus

  • Like 1
  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Čia dėl skinų ir health shotų. Ne vieną kartą esu pastebėjusi kaip žaidėjai ateina ir klausia 'o kur skinai?' Pasakai, jog supainiojo serverius, ir čia 1-as, o ne 2-as. Pyst - disconnect. :) Iš pradžių į 2-ą servą įdėjo antičytą, kiek nepatenkintų buvo! Vėl į pirmą subėgo. Paskiau apsiprato - grįžo atgal. Nori pasakyt, jei įdėsim į 2-ą servą tuos heavy, pabėgs iš ten ir ateis į 1-ą serverį? :)))

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 minutes prieš, s0luti0n said:

best s0luti0n here yra restrict ju kieki ir suristi su zaideju skaiciumi.Tegul jie buna, jei kazkam labai patinka, bet tegul buna leistini 2 komandoj. pvz. 1 leistinas komandoj kai yra bent 4x4. 2 leistini kai bent 6x6.

Kam restrictint jei ir taip į ta kaina vos ikandama jiems :D ipač kai buna 4x4 žiauriai retai yra kad pamatytum kad pasijeme kažkas heavy. Man šita tema juokinga verkia dėl kažkokio heavy :D atrodo kad jis būtų armorai su supermeno galiom no clip, god mode, unlimite ammo :D Mano nuomone kaip buvo taip ir palikti nes kaina tikrai nera maža heavy tikrai ne kiekviena raunda leidžia pasiimt o tik po kažkiek ten raundu..  sooo dont cry, drink vodka and fly.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
19 minutes prieš, skycircle said:

Kam restrictint jei ir taip į ta kaina vos ikandama jiems :D ipač kai buna 4x4 žiauriai retai yra kad pamatytum kad pasijeme kažkas heavy. Man šita tema juokinga verkia dėl kažkokio heavy :D atrodo kad jis būtų armorai su supermeno galiom no clip, god mode, unlimite ammo :D Mano nuomone kaip buvo taip ir palikti nes kaina tikrai nera maža heavy tikrai ne kiekviena raunda leidžia pasiimt o tik po kažkiek ten raundu..  sooo dont cry, drink vodka and fly.

Visu pirma, niekas neverkia o vyksta diskusija. Visu antra, po 12 valandos, kai visi tampa vipai nereikia nieko ikandinet, paraso !wp ir pasiema. Bet tu dazniausiai jau miegi tokiu metu ir nesusiduri su sia problema todel tau ji ir nesuprantama.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

As galvojau mes cia ateinam visi smagiai praleist laika ir papildomos atrakcijos tik pagyvins zaidima. Kazkaip zaidziu cia nuo vasaros pradzios ko gero, visi visada teisingai Princese sako pasipiktinimu turi, bet ar reikia cia kazka keist su tuo. Kad ir dabar yra tie heavy armorai visi hebra zaidziam draugiskai toliau ir net negalvojam. Tik girdi kazkas sako "'o heavy ateina"" tai ir nusiteikes jau mustis pries ji. Suprantu s0lution ideja, kad butu classic serveris, bet ar verta isiminet heavy ir gadint tai kas jau pastatyta ?
Taip, teisingai sako po 12-os valandos visi tampa VIP ir gali imt tuos heavy 4 free, tai gal reiktu koki laikmati padaryti, kad nuo 00:00 iki 06:00 VIP menu nebutu galima imt to heavy?
Nes kuo toliau gilinames tuo problema tampa ne problema, bet atsiranda niuansu. Gal nereik isimt, o tiesiog patobulint? Nes jei pradet draust, tai pradekim draust viska, gal vapsie tada vip isimam? xD just sayin...
Nedarykim didelio burbulo. ;D

  • Like 1
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search