Jump to content
Create New...

rip acc.


Evaldas

Rekomenduojami pranešimai

URL: http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:44226108&advType=steamid&Submit

Player Daddy No Legs
Steam ID STEAM_1:1:44226108
Steam3 ID [U:1:88452217]
Steam Community 76561198048717945
Invoked on 05-01-2018, 19:08
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason wh
Banned by Admin s0luti0n
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt
Total Bans No previous bans
Blocked (0) never

Kas bus didvyris mano ir perziures demo, jeigu toks egzistuoja?

Atrodo administratorius kuris mane uzbanino rimtas virukas, gal kurnors suzvairavo. :D

256fx256f

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, vericas said:

office paziurek

nu jis dave pasirinkt, tai man labiau prie sirdies cache, nes office vienpusis ir mazas mapas, ten vedziojimai ir prefire daznesni.

jei jau dedat demo tai esat garantuoti kad cytino, nu gerai si kart paziuresiu ir office...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

office isvis nieko gero, nereikia solutionui uzsikabint ant tokiu netyciniu vedziojimu, jie nieko per daug nesako

tikri wh isvis nevedzioja arba vedzioja akivaizdziai, o cia tokie netyciniai uzvedimai, bent jau man nesimato kad naudotu wh

taip kad spreskit, savo balsa pasakiau.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

peržiurejau office na itartinas bet nepakyčiau kad wh ten 0:6 raunde ir 0:7 raunda gan keista bet nuo tavo žodžiu "baik vedžioti per sienas" jo žaidimas tikrai nepasikete kažkaip kitaip nemanyčiau kad wh. O šiaip jam buvo daug progu per ta smoke šaudyti jei jis būtų buves wh.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Man kliuna ne tik tai kad jis zinovas, man kliuna kad jis saudo kaip GE,o judejimas jo kaip GN, o granatos isvis random silver beveik visos. As neziuriu vien i tai ka jis mato ar apsimeta matantis. Bet matyt nekazka as ir suprantu apie si zaidima. Spreskit patys, mano nuomone aiski.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 valandą prieš , R.I.P. said:

SkyCircle jei nepranesiau kad wh reiskias ne wh , nepriiminekit cia savo sprendimu :D

Čia kaip suprast? :| Jei pasakau savo nuomone kur pgr admin prašo kad peržiuretu demo adminai ir išreikštu savo nuomone tai ir ta padariau o čia kažka susvaigai.. 

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search