Jump to content
Create New...

Banas


Bulldozeris

Rekomenduojami pranešimai

Nesuprantu mane pastoviai kazkoks adminas kickina del mano nickname, ka jis reiskia sitam serve ar kazkoks adminas ar savininkas turi toki pati nickname ? btw sis adminas uzpisa mane, kickina pastoviai ir nepasako del ko negaliu pasilikti savo nickname ir neperseniausiai man sake duodu 5min pasikeisti nickname ir net nepraejus 1min kickino :D o dabar vel kickino ir raso 2/3 :DDDDDDD juokas ima negaliu 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

14 minutes prieš, Bulldozeris said:

Nesuprantu mane pastoviai kazkoks adminas kickina del mano nickname, ka jis reiskia sitam serve ar kazkoks adminas ar savininkas turi toki pati nickname ? btw sis adminas uzpisa mane, kickina pastoviai ir nepasako del ko negaliu pasilikti savo nickname ir neperseniausiai man sake duodu 5min pasikeisti nickname ir net nepraejus 1min kickino :D o dabar vel kickino ir raso 2/3 :DDDDDDD juokas ima negaliu 

,

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
8 valandas prieš , Rokis said:

pizeee nenaudoji wh bet gauni perma bana zjbsss aciu sousionai idijotas.ir kaip dabar iaiskkint jam kad nenaudoju wh?

 

Perskaityk šita tema

perskaites sukurk nauja tema, su 3. punkte pateikta anketa. Jeigu manai kad neteisetai gavai ban. Tada mes peržiuresim demo.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

@skycircle  As net nesuprantu ko sitas zmogelis cia stresuoja. Pamates ji serve dar karta desiu bana. Atsisiuntes pigius cytus, po kiekvieno kill meta cheat reklama. Po tokio akivaizdaus wh net nesitikejau sulaukt @Rokis zinutes forume. Demo http://www.bachuruservas.eu/demos/server_1/20171231-033646-awp_india.dem.bz2

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

6 valandas prieš , s0luti0n said:

@skycircle  As net nesuprantu ko sitas zmogelis cia stresuoja. Pamates ji serve dar karta desiu bana. Atsisiuntes pigius cytus, po kiekvieno kill meta cheat reklama. Po tokio akivaizdaus wh net nesitikejau sulaukt @Rokis zinutes forume. Demo http://www.bachuruservas.eu/demos/server_1/20171231-033646-awp_india.dem.bz2

Ne tu ble durnas ar bisi prie meno. Jokio wh net naudot nenaudojau.Ir nereik isigalvot kad kaskokes reklamas mete.

Isradineja cia blet dvirati ......

Redaguota Rokis
  • Sodinam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
On 12/31/2017 at 03:53, Rokis said:

pizeee nenaudoji wh bet gauni perma bana zjbsss aciu sousionai idijotas.ir kaip dabar iaiskkint jam kad nenaudoju wh?

 

Chate aiskei parasytas cytu puslapis kuris egzistuoja butent is tavo accounto kelis kartus kartojasi, taip kad laisvas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Art locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search