Jump to content
Create New...

Permanent ban


bankrot

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Nieko nematau kad jis wh butu žiurejau "cache" map nieko nemačiau dėl saugomu siūlau sumažint iki menesio, jei vac taip pernetyčia negautu. O šiaip jokio kabliuko kad jis būtų wh. Jei ir wh vistiek reikia daugiau įrodymu nes ta demo peržiurejes nemačiau kad jis būtų žiurejes į sienas arba šaudes per jas. :/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

7 minutes prieš, skycircle said:

Nieko nematau kad jis wh butu žiurejau "cache" map nieko nemačiau dėl saugomu siūlau sumažint iki menesio, jei vac taip pernetyčia negautu. O šiaip jokio kabliuko kad jis būtų wh. Jei ir wh vistiek reikia daugiau įrodymu nes ta demo peržiurejes nemačiau kad jis būtų žiurejes į sienas arba šaudes per jas. :/

Pats sau prieštarauji iš savo parašymo. Arba visam laikui, arba momentaliai unban.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, bankrot said:

Pats sau prieštarauji iš savo parašymo. Arba visam laikui, arba momentaliai unban.

Ką aš prieštarauju sau? :D aš sakau arba paklausys manes tai tau menesiui sumažins ban jei negausi vac per ta laika tavo laimei, o jei pagal nothing tau perm paliks ir visiems bus nusispjaut. Trollis tau pasakys 3-4 raktai ir ban nujemam arba Art'o tau nuims ban. Aš sau neprieštarauju tik pateikiau varianta savo ir tiek o jei nori kelk dramas jei gerai suvaidinsi dar oskara gausi :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pagal nothingą aš naudoju čytus, kurių neaptinka VAC'as, tai mėnesiukas čia niekam nepadės :) . O faktai yra tie, kad dauguma iš jūsų pasisakė, kad nematot įtarimų, tai kur bėdos mane atbaninant? :)

Redaguota bankrot
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, bankrot said:

Pagal nothingą aš naudoju čytus, kurių neaptinka VAC'as, tai mėnesiukas čia niekam nepadės. O faktai yra tie, kad dauguma iš jūsų pasisakė, kad nematot įtarimų, tai kur bėdos mane atbaninant? :)

Palauk žmogau neskubek gyventi, čia taip viskas greit nevyksta. Yra toks dalykas kad vac irgi greit nereguoja ir nebanina iškart geriausiu atveju per menesi gali gauti vac jei tu kažką naudoji ir neprikišk nothingo nes visi turim savo nuomones. Kaip išvardinau pasiulymus kaip bus dabar tik tenka laukti Pgr. Adminu sprendimu ką su tavim daryti :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, bankrot said:

Pagal nothingą aš naudoju čytus, kurių neaptinka VAC'as, tai mėnesiukas čia niekam nepadės :) . O faktai yra tie, kad dauguma iš jūsų pasisakė, kad nematot įtarimų, tai kur bėdos mane atbaninant? :)

as neskau kad tu butent tokius naudoji, as sakau kad tu aplamai kazka naudoji, o del cheatu kuriu vac neranda, tai tokius gaut labai paprasta ir pipna pavyzdziu su tokiais

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Per warmup'ą pora epizodų nesveikų buvo, bet ką galima pasakyti iš TOKIO KIEKIO medžiagos: aš asmeniškai nieko nematau. Kodėl jam su deag'u taip nėjo. Gal žmogus tik su scope lošia. Ir tas epizodas kai Tu atbėgai T spawn link B ir headshot'ą prasileidai su komentrau "Kąą jis čia šaudo" tai jis puikiai Tave girdėjo. Ką žinau, reikėjo biški palaukt. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search