Jump to content
Create New...

Permanent ban


bankrot

Rekomenduojami pranešimai

Gavau "permanent" ban'ą, pasak vieno iš šito serverio prižiūrėtojų, už sukčiavimą. Reikalas toks, kad nei aš sukčiauju, nei matau reikalą tai daryti. Apimtas emocijų, jis instinktyviai mane pašalino, tai butu džiugu, jog administracija šį reikalą sutvarkytų mane atbaninant.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
15 valandas prieš , Nothing Special said:

mapas cache, siulau paziuret kaip prizoomina zmones su scout'u, demo xray nera bet man labai gerai matesi su xray kaip jis peaimino zmogu kuris visa laika ejo su shiftu, o i ji nepataikes is karo islisdamas is uz sienos nusitaike i kita zmogu kuris bego is B

cia tas paskutinis epizonas pries bana ? ar kurioj vietoj ?

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

seip ten nieko daug prisikabint negali, savas buvo toxike, o ir seip kur jam ziuret ? sakyciau reakcija zaibiska arba kazkoks aim trigger, nu po kol kas mazai kazkokiu irodymu, kad cytina

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
8 minutes prieš, Nothing Special said:

su scoutu ziuret usesless kai apie ta zmogu nieko nezinai yra zaibiska reakcija?

kodel tu sakai nieko nezinai, buvo labiausiai tiketina kad pareis butent is ten

as tokiu dalyku nesureiksminu, del vieno atvejo, nu sakykim pasiseke, bet atkreipk demesi kad neviska jis zino, buvo epizodu kai ji nusauna, o jis net nemate ir kampus tikrina

visa esme wh informacijos zinojimas, o jis neviska zino

man tai kas, galit laikyti bana, jei jum labai itartinas ar nepatinka losti su juo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

zmones su wh taip ir bando sleptis kapus tikrindamo, beje, girdejai apie toki dalyka kaip toggle? ir nemanau kad tiek zmoniu skustusi kad jis cheatina jeigu jis necheatintu, ateini i serva, jis nesamones pastocviai saudo lyg zinotu kur tu esi ir vsii pasakoja kaip jis ateina pacheatina ir iseina. o del tavo tokio poziuriuo tai man ne vienas adminas yra sakes kad uzbanini koki cheata, tas nueina pasiskudzia ir artas atbanina

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 3
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

pizda :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tu su tokiais prikolais tai nebejuokauk, pilna cheatu kuriu VAC nepagauna

4 minutes prieš, bankrot said:

Seniai būčiau užbanintas Valve jei sukčiaučiau. Kame neaiškumai? Tuo labiau, kad pradinę paskyra pateikiau į kurią galit irgi atsižvelgt. Joje irgi nėra VAC. Tai kur problemos..

 

  • Nemegstu 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

matai kame problemos, kad tu vienas sakai kad jis cytina, o su manim verticas, tai reikia arba daugiau adminu nuomoniu kurie patvirtintu ta wh arba jis bus atbanintas.

jei su tavim sutiks bent 2 adminai, tai bus 2 pries 3 tris, tokiu atveju banas liktu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Grįžti šventėms atostogom pažaisti su jumis, bachūrai, ir pyst po kelių minučių gauni ban'ą. Sąžinė mano rami, dabar garsiai juokiuosi, kokius tu įtarimus man čia skelbi. Nei aš tiem čytam įsirašinėti turiu laiko, nei ką. Galų galiausiai, jei jau bučiau sukčiaus vietoj tai eičiau i competetive, o ne i public serverius..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
3 minutes prieš, bankrot said:

Grįžti šventėms atostogom pažaisti su jumis, bachūrai, ir pyst po kelių minučių gauni ban'ą. Sąžinė mano rami, dabar garsiai juokiuosi, kokius tu įtarimus man čia skelbi. Nei aš tiem čytam įsirašinėti turiu laiko, nei ką. Galų galiausiai, jei jau bučiau sukčiaus vietoj tai eičiau i competetive, o ne i public serverius..

cia reikalas tame, kad nors ir parodei savo maina, sitie acc pasitikejimo nekelia, nes mainas neaktyvus, o naujas acc neaisku kodel pakurtas, cia tavo reikalas, bet nepatikimi acc.

kitas reikalas, kad sukciai labiau renkasi public servus vien del to kad cia nera overwatch sistemos ir valves vac dirba labai prastai, kol pagauna paprastus cytus gali praeiti ir 2 men, o ka jau kalbeti apie  geresnius

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vėl pasikartosiu, koks tikslas man public serveriuose sukčiauti, kad jums pasirodyt? Nejuokinkit. Dėl vieno tipo, nothingo, toks burbulas išsipūtė, kad kapėc. Tiek laiko sugaišta šitiem pokalbiams, o išeis taip, kad nothingas nieko nepasieks su savo tuo ban'u. Kitam kartui atidžiau dalinkit privilegijas mažyliams :) , kad tokiu niuansų nepasikartotų.

Redaguota bankrot
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search