Jump to content
Create New...

B3auty į Admin


B3auty

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime: B3auty
2. Amzius N-18 : 23
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai): STEAM_1:1:54349991
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip
5. Kokiame serveryje buvote? CS 1.6 -  eurostrike.eu(3metus + head admin pareigos) grand.ax.lt (2metus), CSGO- cs-go.lt(~2metus)
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? Kadangi esu dirbantis žmogus praleidžiu tiek kiek leidžia galimybės, kartais 1val., kartais 2 val. per dieną.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) CSGO- 1-ąjame serveryje.
8. Ka darytumete, jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Pirmiausia žaidėjas būtų įspėtas, o keiksmams pasikartojus, būtų taikomos sankcijos pagal esamas taisykles.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. -
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...) Mielai prisidėčiau prie Event prizų fondo.

Redaguota B3auty
  • Suglumęs 1
  • Nemegstu 1
  • Pakeliam 2
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Prieš nedraugiška kišasi ten kur nereikia. p.s. aktyvumo truksta kiek manyčiau dar. Neskaitant kad kitiems rašiai apie mane kad aš kažkoks nenormalus t.t. ko tikrai nederetu einant į adminus :/ (žaidejo aktyvumo laikas: http://stats.bachuruservas.lt/player_histories/sessions/4903)

Redaguota skycircle
  • Pakeliam 2
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, skycircle said:

Prieš nedraugiška kišasi ten kur nereikia. p.s. aktyvumo truksta kiek manyčiau dar. Neskaitant kad kitiems rašiai apie mane kad aš kažkoks nenormalus t.t. ko tikrai nederetu einant į adminus :/ (žaidejo aktyvumo laikas: http://stats.bachuruservas.lt/player_histories/sessions/4903)

Juokingiausia, tai, kad tamsta adminas pats yra nepraustaburnis, įžeidinėjantis visus kas papuola, bet tai yra žmogaus "normalumas" pagal Jus gerbiamasis :)

  • Nemegstu 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Art locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search