Jump to content
Create New...

Apie nesutarima, mute, ban'a


1k1gg

Rekomenduojami pranešimai

http://steamcommunity.com/id/1k1gg Mano steamas, ban'as gautas 19 diena savaitei laiko, nuo Vertico.

Trumpai papasakosiu kas buvo pries bana: kai vos pradejau losti bachuru serve, pagrinde losdavau pirmame. Beveik nieko nepazinojau, bet po biski pradejau isibendrauti. Visai neblogai sutariau su Verticu. Jis aisku tuo metu dar nebuvo adminas. Kazkada as ji susprayinau per smoke ir jis labai susinervino. Istryne mane is steam draugu ir paleavino is serverio. Paklausinedavau as jo kodel taip uzsisiko, ir jis mane uzsimutino zaidime. Parasiau jam ant steamo komentara, kodel jis toks uzsisikes del nieko - uzblockino ant steamo. Po to laiko beveik neturejau su juo jokio kontakto.

Dabar jis cia neseniai gavo admina - daznai per warmupus pasiema awp ( mes zinome kad awp yra disabled warmupo metu, taciau jis su komanda !give verti awp ), anksciau labai megdavo visiem uzdeti speeda - dabar jau reciau, megdavo isijunkti god'a ir siaip ivairias komandas.  Stai vienas is irodymu : https://imgur.com/a/dkMHS

Taip pat yra nekarta zaides su adminu ir ne tik warmupo metu : https://imgur.com/a/iAoELhttps://imgur.com/a/hn3gh

Kita situacija ( Ciuvo nickas Hacker matysite screenshotuose )  : Ivyko kazkoks nesutarimas tarp manes ir kazkokio ciuvelio serve, mes vienas ant kito stumem ir galiausiai as gaunu mute, tas ciuvelis - ne. Galbut nuo senu nuoskaudu, galbut del to kad Verticas su tuo zmogeliu daznai losia pubg kartu, bet lieku vienas nubaustas. Kad ir esu su mute, ciuvelis vistiek nenustoja ant manes stumt, irodymas : https://imgur.com/a/t536a

Dar kita situacija: Susirasineju su draugu, ir kazkaip kalba pasiekia tema - kodel as nesutariu su Verticu. Draugui papasakojau istorija ( lygiai tokia pat kokia parasiau temos virsuje ) ir is niekur nieko Verticas pradeda ant manes stumt. Kazkada buvo panasi situacija, pasiunciau Vertica ir buvau gaves mute, si karta kaip bebutu keista - mute nesulaukiau. Galbut del to kad jis pats pradejo is niekur nieko? Screenshotas : https://imgur.com/a/ZTBKK

Dabar svieziausias perliukas kuris nutiko pries kelias dienas: Zaidem tuscan mapa, pataikiau 3 hs po viena kulka, kazkas serveryje sako " kilogramas screamas " . Aisku Verticas turi isiterpt ir parasyt: Botas ne screamas. Ir visos jo sitos replikos nesiskaito stumimas, kodel negaliu atsikirst atgal? https://imgur.com/a/O7kZh. Aisku kaip visada gaunu mute, bet zinau kad cia jau mano pacio klaida kad nesusilaikiau. Kitame mape atejo vienas is mano draugu, jis man rase, taciau esu dvi savaites mutintas ir negalejau atrasyt, todel nusprendziau issaudyt ant sienos kad esu mutintas. Poto mes pradejom prikolint ir siaip saudyti ivairius zodzius/zenklus ant sienu. Pajuokavimui issaudziau "Ver lox" virsuje. Ir po keliu sekundziu esu banintas 8dienom , su reason : uz sita.
Taciau po keliu dienu netiketai ban reason pakeistas i : https://imgur.com/a/26svJ. Ir noreciau siek tiek del to reasono pasigincyti. "Admin nepagarba, izeidinejimai, zeminimai, pastovus zargono naudojimas" - Tikrai be reikalo niekada neuzsipuldavau Vertico, galbut esu is jo pasisaipes kai tik buvo uzmutines pries ilga laika kai dar neturejo Admino, taciau dazniausiai as tiesiog atsisaudavau. "Bandimas apeit bausmes ir izeidinejimu pratesimas rasant ant admin steam sienos" - cia konkreti nesamone. As jam esu rases ant sienos pries gerus kelis menesius iskart po mute in game, jis tuo metu dar nebuvo adminas, o galiausiai kai as jam rasydavau ant steam sienos - gavau blocka. As uzblokuotas pas ji steame jau kiek laiko, ir tikrai kai jis tapo Adminu nesu nieko rases ant jo sienos. 

Siuo postu siekiau siek tiek teisybes serveryje.

PEACE.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Kadangi su abiem gerai sutariu , tik noriu išsakyti bendrą nuomonę apie susidariusią situaciją.

Jokie asmeniniai nesutarimai negali įtakoti blokavimo/mutinimo serveryje. Juk tai yra nesąžininga. Jeigu už įžeidimus atsišaunama, abu yra lygus. Jeigu viskas būtų vykę tik iš Kilogramo pusės , suprasčiau jog tai būtų pelnyta baismė. Tačiau taip nebuvo , matom atsišaudymo iš administratoriaus pusės. 

Tikrai banas turėtų būti patrumpintas arba nuimtas , nes Kilogramą matau kaip žmogų, kuris gerai įsipaišo į visą Bachūrų serverio bendruomenę. 

  • Like 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

Lygiai kaip ir YEETas, sutariu su abiem... cia truputis nuomones:

1. Admin komandu naudojimas savo naudai, aisku, nera gerai, bet tebunie tai turetu iskrist is situacijos konteksto. Pats admin esu tai apginsiu sitoj vietoj Vertica.. 

2.Taip Vertic yra adminas, kilogramui nevalia ant jo stumt realiai visiskai... BEEEEEET, cia grizkim i realybe. Serveryje daznai draugiskai ar neitin draugiskai pasiuntinejam vieni kitus, siaip paerzinam, negi ne? Zinoma, truko kantrybe gal Verticui, plius uz piesini ant sienos gi nemutinsi xd... suprantama, bet kai pats stumtelni atgal nezinau ar astuonios dienos buvo verta. Juolab, kai paskui pildyt reasonus reikia :D

ISVADA: Siulau kilogramo bana bsk mazint... arba nemazint, nes manau, Tamsta, neesi susirges bachuru servo liga ir didvyriskai pralauksi :P (liko kokios 4-5 dienos... bedos cia) 

BET cia judviem proga bsk issiaiskint ir nebesipest, nes nesantaika nera gerai. Nei kilogramui, nes gali prasileist vel bausme, nei Verticui, nes gadinsis savo admino varda. #peace

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nesutariu nei su vienu nei su kitu. Tai parasysiu savo pamastymus

Pradzioi ka rasei apie admin komandas visiskai nesusije su turiniu, tai yra atskira tema ir visi adminai manau turetu aptarti si reikala atskirai su verticu, del admin komandu naudojimo savo naudai.

Kai tave botu pavadino, tai pavadink ji atgal botu, o ne siuntinejimais i kaire ar i desine. aisku cia jis provokavo tave, bet pats pasidavei provokacijai, o toliau ka paisei ant sienos tikrai ban nusipelnei. Isvada tokia, kad pirmiau, geriau pranesk kitiem adminam, kad atkreiptu demesi i tavo situacija, nes dabar pats kaltas likai ir prasai pagalbos kai pats prisidirbai. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

As asmeniskai nepageidauju, kad admin naudotu savo naudai, net ir per warmup ir taip pat bausmes deliotu del savo asmeniu problemu su zaideju, nes is 1k1gg pasakojimo buvo kazkiek ir asmeniniai reikalai.

As jau buvau sakes vericui geriau nenaudoti tokiu komandu net ir per warmup jei zaidejam nepatinka, ypac savo naudai pasiimti awp ar uzsideti godmode ir rinktis taskus.

Guledi irgi maciau uzsibindines slap, kad pasiboostintu i tam tikras vietas, jei bus skundu, bus ir nuobaudu.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, 1k1gg said:

Supratau :)

Dar vienas klausimelis, kaip as tureciau "sutarti" su adminu jeigu jis mane ant steamo uzblokaves ir panasiai ? :D

jei sutarti negali, tai nebendrauk, nieko nekalbek apie ji ir su juo, bet jei jis tave drausmins uz taisykliu pazeidima ir tu ignoruosi, vel gausi bausme

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Viskas labai paprasta :D štai tuturial 

p.s. po šito tuturial neberandu vienos raides :D (k) tikriausiai nereikia tada jos :D (klipas atkurtas nuo seno žaidejo "Yellow" pamokele kaip sutarti su Wolfu) kiek pamenu

Redaguota skycircle
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Gal kiek paveluotai isiterpiu, bet su manim verticas labai panasiai elgiasi. Ypac su savo provokacijom ir replikom. Pastoviai jei kazka pasakau vis bando uzkabint su savo ,,botas” arba „eik tf2 zaist”. Admina nusipirkes visai ismandrejo, tai nesistebiu kad isprovokavo 1k1g, mane irgi tokioj situacijoj butu isprovokave. Su savo draugeliais info i pm susirasineja, nu bet cia aisku irodymu neturiu. Zodziu labai negrazu kaip is admino puses ir bausmes tikrai nusipelno.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 minutes prieš, falcON? said:

Gal kiek paveluotai isiterpiu, bet su manim verticas labai panasiai elgiasi. Ypac su savo provokacijom ir replikom. Pastoviai jei kazka pasakau vis bando uzkabint su savo ,,botas” arba „eik tf2 zaist”. Admina nusipirkes visai ismandrejo, tai nesistebiu kad isprovokavo 1k1g, mane irgi tokioj situacijoj butu isprovokave. Su savo draugeliais info i pm susirasineja, nu bet cia aisku irodymu neturiu. Zodziu labai negrazu kaip is admino puses ir bausmes tikrai nusipelno.

Senas tu musu zaidejas,bet gaila jog vis dar nezinai kad niekas cia admin nepardavineja. 

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search