Jump to content
Create New...

L3m0N i adminus


Roach Nigga

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

1. Nick zaidime: L3m0N, bet daznai serverio zaidejai mane vadina - "Dievu skerdikas", "Naikintojas" arba pagiria ir pasako, kad sitas pajunges...
2. Amzius N-18: Pakankamai ir dar daugiau.
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai): http://steamcommunity.com/profiles/76561198159941891/
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?: Taip esu ir galiu pasakyti, kad visai neblogas buvau :)
5. Kokiame serveryje buvote? Laikiuxe
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? Na nezinau kiek cia praleidziu, manau pakankamai ir visai per trumpa laika pakeliau beveik 6 dienas prazaisto laiko. Ai dar tope sedziu pagal xp sistema.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?): CSGO - Antrame serveryje
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?: Na istikruju, tai visi zmones kurie kalba kazkiek keikiasi, tai manau pirmi kartai gal ir praleisciau pro ausis, taciau jei jau matyciau, kad zmogelis isismagino, tai tada reiktu imtis kitokiu priemoniu.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. Na adminu neklausiau, bet zinau, kad visi jie mane myli ir gerbia. + turiu gan dideli gerbeju skaiciu (Paprastu serverio zaideju), su kuriais LAAAAABBBAAAII gerai sutariu.
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...): Na istikruju, tai kviesciau naujus zmones i serva, kai as atejau cia kartu atejo ir manau kokie 8 papildomi zmones. + Kaip ir visi sako priziureciau tvarka, gal dar ir prie kokiu event'u prisideciau, hz realiai.

  • Haha 1
  • Nemegstu 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search