Jump to content
Create New...

Papeikimas Wazzup! ツ Administratoriumi


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

O tu supranti ką darai? Sakai ant žmogaus kurio, net nepažįsti ir niekad nepažinojęs žmogaus kažką sakai, žemas lygis....
Kas tavo atvejų mąstymas? Jei nemąstyčiau, tai net nesugebėčiau rašyti, bet kaip matai tavo bėdai aš rašau ir tau tas nepatinka.
Nesuprasdamas ir žeminantis tavo rašymai save žaloji, bet ne mane. Man grynai nusipjaut ant tavęs, esi žlugęs žmogus kuriam sunku bus atsistatyti gyvenime...

Neatrašinėk ;/ Visgi visiems bus į naudą, kai tu pagaliau užtilsi. ;/

Tai ne nesąmonės, tai tiesa apie tave kurios nenori, net žinoti koks tu kvėša...
Užjaučiu tavo artimus žmonės, kai turi tokia bėda...

Tą prasme "nolaifinimo" Tu mane nors matai žaidžiant žaidimus ar ką? Aš neturiu beveik kada žaisti, bet kai atsiranda laiko pažaidžiu, bet tavo žodžiais sklinda ne tiesą ir šmeižtas ir tai ką sakai yra žmogaus išmušta protinė pusiausvyra...

Prašau, dėl visu žmonių ir artimųjų apsilankyk pas psichologus, nes tikrai reikia tau susitvarkyti savo protine negalia... ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mane tiesiog juokas ima, kaip tu blevyzgoji nesąmones apsiputojęs... :D Juokas ima iš to, kad tu bandai čia kažką parodyt, jog kažką sugebi, labai protingą, nors tau, kaip sakiau, reiktų bent 10 klasių baigti. Ir tai net jos nebepadėtų tokiai gyvenimo klaidai kaip tu :/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Taip tau juokas ima, o man verkti norisi kaip tu čia kažką nori parodyti, koks tu šmaikštus ir panašiai...
Vien tik galėtum baigti loti ir sėsti į būdą ir tyliai būti... Nusibodo tavo tokie išsišokimai žemiški... Žemini save, ne mane ;-/
Atsikvošėk ir suprask, ne įdomus esi ;-/ galėtum ir jau užtilti...

Rašyk jei nori, man nusibodo tau sakyti viena ir tą pati...
Rašyk jei nori, man nusibodo tavo nesąmonės...
Rašyk jei nori, aš nekreipsiu dėmesio....
Rašyk jei nori, gal kažkas tau duos dėmesio...
Rašyk jei nori, turbūt busi kažkieno išgirstas....

;-/ Iki ;-/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Nobody link=topic=196.msg2085#msg2085 date=1352723510]
Mane tiesiog juokas ima, kaip tu blevyzgoji nesąmones apsiputojęs... :D Juokas ima iš to, kad tu bandai čia kažką parodyt, jog kažką sugebi, labai protingą, nors tau, kaip sakiau, reiktų bent 10 klasių baigti. Ir tai net jos nebepadėtų tokiai gyvenimo klaidai kaip tu :/
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Zekit duosiu viena patarima RAKINKIT SIA TEMA :)
Nes temos pavadinimas papeikimas Wazzup'ui, o ne deividuko, tomo ir kitu tarpusavio santykiai :D:D:D:D:D:D:D

O jei norit vieni ant kitu stumt tai eikit i POKALBIAI APIE VISKA ir susikurkit tema "Stumiam vieni ant kitu kaip tik mokam" :)

Ir gal jau baikit terst kiekviena tema su tom savo nesamonem.

Tai va cia mano nuomone :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano nuomonė tokia, labai panaši į DeadManWalking, kad trinti tema iki šios:

Autoriaus: Bandau išmokti žaisti

Kurioje parašyta apie temą, o kitus ne į temą reikia trinti, nes kai kurie žmonės neatsilaiko prieš komentarus.
Apie kalbų žmogų...
Ups - Baihu
Vienas tas pats žmogus, kuris neturi jokio logiško supratimo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=196.msg2089#msg2089 date=1352736165]
Mano nuomonė tokia, labai panaši į DeadManWalking, kad trinti tema iki šios:

Autoriaus: Bandau išmokti žaisti

Kurioje parašyta apie temą, o kitus ne į temą reikia trinti, nes kai kurie žmonės neatsilaiko prieš komentarus.
Apie kalbų žmogų...
Ups - Baihu
Vienas tas pats žmogus, kuris neturi jokio logiško supratimo.
[/quote]
Neverk, mažyli, grįš mamytė.
O šiaip, tai "jokio logiškumo supratimo (woot? xD)" neturi tu :/ Sry, Tomuk, bet tai tiesa. Nors ir skaudi, bet tiesa. ;) Man nėra ko atsilaikyti prieš tuos komentarus, kadangi tema ne apie mane... Tu čia neatsilaikai ir iškarto aiškint "trinti" ir t.t. :D Aš prisikabinau, nes mane juokas ir nervas ima iš tavęs ir dėl tavęs. Kodėl? Todėl, kad tu paskutinėj vietoj tarp žaidėju, o ypač tarp adminų. Tačiau drįsti kurti tokias temas ir šmeižti kitą asmenį, kuris atlieka rimtai savo darbą, o ne ateina į serverį ir pradeda pasakoti apie savo nevykusį ir degradavusį gyvenimą... O tada dar forume bando parodyti kažką protingo, kai jo intelekto lygis žemesnis už pirmoko ir net nesugeba aiškiai ir be klaidų išdėstyti tai, ką nori... Tokius tiesiog vyti nuo pc, kad nebegadintų savo smegenėlių dar labiau. Kad išeitų į viešumą, susirastų draugų, merginą, galų gale darbą normalų, o ne gatves šluoti. Bet ką jau padarysi, kai žmogus vietoj mokslų pasirinko css ir dabar yra tokio žemo lygio palyginus jį su jo bendraamžiais ir sėkmingai dirbančiais žmonėmis, kurie turi normalią šeimą, o ne vis dar gyvena su tėvais ir žaidžia css...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu savęs pasiklausk ar tau viskas gerai? Pastaruoju metu labai susinervinęs esi ir bandai kažką teigti prieš mane...
Na siaubas pagalvojus kaip tu stengiesi, o aš taip kritiškai tave vertinu, nes tu man ne įdomus ir visiškai nuobodus...

Dėl verkimo? Kas čia verkė? Bent jau aš puikiai iš tavęs pasijuokiu, kai tu taip rašai..
Vaje, gal tau nosinė paduoti, kad nusivalytum ašaras nuo to skausmo, kaip visi tave skriaudžia...
Koks tu visgi esi nuskriaustas... ;-/

Ne perkreipk žodžių jei jau neturi ką pasakyti... Eik panardyk dar kokia internetine mergina, gal malonu Ups - Baihu pajausi, kaip jautei daug merginu per laida, o gal visgi pajutai malonumą kaišydamas į interneto lizdą per video kamerą...

Visgi sunku tau gyventi ir susirasti merginos ;-/

Ir atsikvošėk aš renku pinigus taupau mokslams kurie yra pasakysiu, tik tiek metams ~4000 litų.
(Universitetas, tolimesni mokslai)
Gyvenu taip pas tėvus, nes man gerai. Žaidžiu, nes turiu laisvo laiko, jei galima sakyti mano laisvalaikis ką noriu tą darau..
Na, o jei tave visi atstumia ir vėją iš namų, tai čia tavo problema.
Sukurti šeimą visada spėsiu, o tu eik "piskis ant kiekvieno kampo" ir turėk bėdos didesnės. nei tu pats.
Aš mąstau logiškai ir neskubų gyventi. Ir tu man ne rodyklė kažkokia, kad aiškintum ir panašiai.

Pats pradėjai, tai taip ir baiginėsiu tokiomis frazėmis...
Taigi velniop eik Ups- Baihu ;-/

Visi žino tavo skaudžia tiesa, bet tiesos nenuslėpsi apie save kas buvo. ;-/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Nobody link=topic=196.msg2090#msg2090 date=1352739050]
[quote author=Tomas link=topic=196.msg2089#msg2089 date=1352736165]
Mano nuomonė tokia, labai panaši į DeadManWalking, kad trinti tema iki šios:

Autoriaus: Bandau išmokti žaisti

Kurioje parašyta apie temą, o kitus ne į temą reikia trinti, nes kai kurie žmonės neatsilaiko prieš komentarus.
Apie kalbų žmogų...
Ups - Baihu
Vienas tas pats žmogus, kuris neturi jokio logiško supratimo.
[/quote]
Neverk, mažyli, grįš mamytė.
O šiaip, tai "jokio logiškumo supratimo (woot? xD)" neturi tu :/ Sry, Tomuk, bet tai tiesa. Nors ir skaudi, bet tiesa. ;) Man nėra ko atsilaikyti prieš tuos komentarus, kadangi tema ne apie mane... Tu čia neatsilaikai ir iškarto aiškint "trinti" ir t.t. :D Aš prisikabinau, nes mane juokas ir nervas ima iš tavęs ir dėl tavęs. Kodėl? Todėl, kad tu paskutinėj vietoj tarp žaidėju, o ypač tarp adminų. Tačiau drįsti kurti tokias temas ir šmeižti kitą asmenį, kuris atlieka rimtai savo darbą, o ne ateina į serverį ir pradeda pasakoti apie savo nevykusį ir degradavusį gyvenimą... O tada dar forume bando parodyti kažką protingo, kai jo intelekto lygis žemesnis už pirmoko ir net nesugeba aiškiai ir be klaidų išdėstyti tai, ką nori... Tokius tiesiog vyti nuo pc, kad nebegadintų savo smegenėlių dar labiau. Kad išeitų į viešumą, susirastų draugų, merginą, galų gale darbą normalų, o ne gatves šluoti. Bet ką jau padarysi, kai žmogus vietoj mokslų pasirinko css ir dabar yra tokio žemo lygio palyginus jį su jo bendraamžiais ir sėkmingai dirbančiais žmonėmis, kurie turi normalią šeimą, o ne vis dar gyvena su tėvais ir žaidžia css...
[/quote]
Tomas toks sustras , kad realiam gyvenime kazkas paduxino , tai persimete ant virtualaus gyvenimo ir ten laiko save uz bx :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Jeigu pamatys protingas administratorius UZRAKINS sita tema kad tokie kaip jus nebeterstu temu postais neitema.

O jei ne, tai BACHURAI apsiraminkit viena karta....

Sakau eikit i pokalbius apie viska ir ten, del dievo meiles, susikurkit tema "Nemokama Stumykla be pasekmiu" jei tingit tai as ryt sukursiu :)

Nes man graudu ziuret kaip jus tersiat temas....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=196.msg2094#msg2094 date=1352750144]
Jeigu pamatys protingas administratorius UZRAKINS sita tema kad tokie kaip jus nebeterstu temu postais neitema.

O jei ne, tai BACHURAI apsiraminkit viena karta....

Sakau eikit i pokalbius apie viska ir ten, del dievo meiles, susikurkit tema "Nemokama Stumykla be pasekmiu" jei tingit tai as ryt sukursiu :)

Nes man graudu ziuret kaip jus tersiat temas....
[/quote]
Aš neterščiau temų, jeigu jų nekurtų ir jose nesireikštų tokie degradavę žmonės kaip Tomas... Pats šūdo vietoj yra, lenda visiems į subines, bando pavaizduoti kažką, kas nėra, ir tada dar bando kitus nusitempti paskui save į dugną...
Tomai, pasakok tu nepasakojęs apie savo mokslus, savo kaupimus, man neįdomu... Žinai kodėl? Visų pirma todėl, kad aš tau iškart jau galiu pasakyt, kad tavęs į jokį univerą nepriimtų... Matosi vien iš tavo kalbų, iš tavo raštų, kokio išsilavinimo esi... Tokie kaip tu tik ir dirba McDoanlduose visokiuose nutukę ar dar kur... Neskubi gyventi ir spėsi susikurti šeimą? :D Suprantu tave, dabar nesugebi susirasti merginos, tai galvoji, jog kokią pagyvenusią bobutę nukabinsi būdamas 40 metų... :D Ir pamiršk tu tas laidines panas, jomajo... Toks debilas esi, kad bbd... Pats susiradęs blet buvo kažkokią paną per css, gyveno abu tam pačiam mieste, plėšė meilę po serverius ir nei karto nebuvo susitikę... Bbd ant tokių kaip tu :D Taip, susipažinau su faina panele per internetą ir ką? Bent viskas gerai einasi... O tu? Likai nepisęs savo interneto meilės ir verki ant kiekvieno kampo, koks tu nuskriaustas likai ir kokios tos internetinės meilės... :D Graudus tu esi, graudus... Užjaučiu aš tokius. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search