Jump to content
Create New...

Papeikimas Wazzup! ツ Administratoriumi


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.
Norėčiau pakalbėti apie šį žmogų, kaip atlieka savo darbą ir kaip jis į kiekvieno pastebėjimus atsako.
Šiandien kalbant ką jis tokio padarė? Šį pokalbi tuojau pratęsiu, bet šiuo metu reikia pakalbėti. Apie tai kaip kitiems atrodo ir kokia nuomonė apie šį žaidėją/administratorių.

Mano nuomonė būtų tokia.
Šis žmogus kiekviena komentarą apšmeižia ir visaip iškraipo.
Kiekvieno žmogaus turinį, sakau reikia priimti ir išklausyti, tai koks jis yra. Nereikia peikti ir dėti šuns dienas.
Toks požiūris administracijos vietoje, ne pagarbus yra labai gėdingas ir plėšia projekto garbe/žodi teigiama.
Tokiu žmonių mažiau reikėtu administracijos kedėję, kuris nesusitvarko su užduotimi kiekvienos dienos.
Didelis minusas yra tas, kai su komandomis daroma, kas nepriklauso. Ir naudojama, ne būtinybei, bet pagal savo reikmėmis.
Aš jo nepažįstu ir nenoriu pažinoti, bet...
Apie šį žmogų šiandien prisijungęs serveryje mačiau ir teikiu labai dideli pasipiktinimą. Su pareigos ne atlikimu, nesusitvarkymu.

Dabar šiek tiek apie žaidėjus. Ir apie ką mano, kai buvau serveryje.
Apie šį administratorių tikrai, nėra teigiamu žmonių, kurie sutiktu su jo pareigos atlikimu.
Mano nuomonė tokia susidarė, kai žaidžiau serveryje.

Išsamiau kas blogai yra.
Ban, mute, pmute, kick, gag. Šiomis komandomis daro nesąmonės.

Prieš dedamas įrodymus kelis, kaip ką daro aptarti/peikti.
Noriu pasakyti, kad prieš tai, kai jis padarė mane mute. Vien dėl to, kad prašnekėjau, o tikrai aš nieko blogo nesakiau.
Tada jo paklausus, kodėl mane užmutinai? Pasakė DUSK
Jis dėjo kick nieko nesakęs ir be reason, kaip pastebėjau.
Atėjau vėl ir jis pradėjo kitus gag, mute vien dėl to, kad truputi ką prašneka... Tai nesuprantu jo veiksmu truputi kam taip daryti ir gal iš viso, kam jam tas administratorius, jei daro tokias nesąmonės.
Vien dėl pmutes komandos naudojimo ant žaidėjo plyta.no

Neturėjo jokios manyčiau įrodymo, kad kažką jis blogo darė.
Aš turėjau įrodymus ir pateikiau reikiamiems asmenims, dėl žaidėjo elgesio.
Jam nieko nesakiau, o ką sakyti. Aš jo nepažįstu...
Jei mėgintu teisintis, dėl žaidėjo pmute. Tai pasakyčiau jis atėjo, kai baigėsi nesąmonės su plyta.no
Tada nebuvo nieko apie ką reikėtu naudoti pmute, bet mat jis panaudojo.
Gal kas pasakė, bet reikia pateikti įrodymus, jei turite pateikite.

Įrodymai apie administratorių keli iš archyvo šiandienos.
1. [url=http://www.part.lt/perziura/951cc7f01363fe7e5bbdd52b5d114541647.jpg]http://www.part.lt/perziura/951cc7f01363fe7e5bbdd52b5d114541647.jpg[/url]
2. [url=http://www.part.lt/perziura/e05ac9ec0c139fdf2dd980e010e61b2b863.jpg]http://www.part.lt/perziura/e05ac9ec0c139fdf2dd980e010e61b2b863.jpg[/url]
3. [url=http://www.part.lt/perziura/bc693fc053f9b5441dd2509eec270981989.jpg]http://www.part.lt/perziura/bc693fc053f9b5441dd2509eec270981989.jpg[/url]

Pasilieku teisė papildyti, jei turėsiu papildomai įrodymų prieš šį žmogų/administratorių.
Siekiu, kad serveryje būtų tvarką, bet ne betvarkė. Kaip kas daro savo veiksmais.

Taigi kas turite apie šį žaidėją pasakyti, nors šiek tiek. Nebijokite išsakyti savo pozicijos nuomonės.
Kas nesusiję su šios temos sukurtos dalykais. Prašome ne rašome.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Bandau išmokti žaisti

Oj tas wazzupas , aš taip ir žinojau kad maskas daro didelę klaidą priimdamas jį į admin... Oj dar prisimenu kaip jis gyrėsi kad gerai gaudo čyterius , kiek pastebėjau nei vieno normalaus čyterio neužbanino...
Daugiau free banų nei su tam tikra priežastim...
Aš jame nieko gero nepastebėjau vien tik blogas savybes , free pmute , free pgag , free ban...
Dėl įrodymų tomai aš dar paieškosiu , turėjau tikrai su jo nesamonėm demo , dar turėjau ss kaip jis reklamuoja kažkokį website...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad tave, Tomai, užmutino, tai mldc yra. Tave seniai ir užbanint reikėjo... Ateina į serverį ir šneka kaip debilas vienas su savimi apie savo nevykusį gyvenimą... O tada bėga į forumą skųstis. Mldc Wazzup, kad bent vieną durnelį nuramino.
O apie tą plytą bent turi daugiau informacijos? Žinai, ką jis padarė ar ko nepadarė, kad teigi, jog už nieką tą ir aną Wazzup'as padarė? Ar kad čia įkelsi kelias foto, kaip užmutina, ir jau įrodysi, kad už nieką? Nebejuokauk... Nebūtum tu... Pats buvo blogiausias adminas, mutindavo, gagindavo už nieką, įžeidinėdavo, o kai dabar be admino, vaidina super gerą dėdę... Nebejuokink tu žmonių gal geriau...
P.S. Geriau eik, pasimokyk rašyti, nes reikia dar nemažų pastangų, kad suprastum, ką tu nori pasakyti... Tiek serveryje nesąmones kalbi ir rašai, nesugebėdamas išreikšti savo minčių normaliai, tiek forume...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Plyta.no gavo paprastą mute už muzikos leidimas, po ~ 2 min reconectino ir pradėjo įžeidinėti. (Kadangi abu dalykai draudžiami - banas 4h). Poto kaip suprantu tu pasikeitei nick i plyta.no ir pradėjai stumti ant manes, tada parėjau tau p.silence (Poto p.gag nuėmiau).

[b]MUTE/GAG/BAN/KICK dykai nedalinami. 4.Taisyklė. Jausti pagarbą administratoriams/žaidėjams.[/b]
Pusė, tavo rašinio nėra tiesa.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Wazzup! ツ link=topic=196.msg2024#msg2024 date=1351877532]
Plyta.no gavo paprastą mute už muzikos leidimas, po ~ 2 min reconectino ir pradėjo įžeidinėti. (Kadangi abu dalykai draudžiami - banas 4h). Poto kaip suprantu tu pasikeitei nick i plyta.no ir pradėjai stumti ant manes, tada parėjau tau p.silence (Poto p.gag nuėmiau).

[b]MUTE/GAG/BAN/KICK dykai nedalinami. 4.Taisyklė. Jausti pagarbą administratoriams/žaidėjams.[/b]
[color=red]Pusė, tavo rašinio nėra tiesa.[/color]
[/quote]
Ko tu dar gali sulaukti iš Tomo...?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pilnas šmeižtas....
Aš nesikeičiau jokių nick ar kitokių dalyku ir nereikia le le...
Apie mano nick kuriuos naudojau galima pažiūrėti per stats serverio.
Pagal Steam ID: STEAM_0:0:1335984249

Ir tai ne vienas aš žaidžiu, bet ir broliukas.
Ir nereikia teršti nesąmonėmis. Ups patylėk tu jau ir taip nubuožintas esi visu.
Jau nesilankai beveik serveryje, o kai buvai. Tai žaidėjai iš tavęs pasijuokė gražioje formoje ir išėjai po to nemačiau tavęs.
Tai kad ne le le čia man ir nereikia dėti manęs į šuns dienas...

Apie nick aš neturėjau niekad persivadinęs. Plytos.no nick.... Šmeižtas pilnas ir nežino jau ir kaip apsiginti, apsurdas...
Buvo mute permament screen rodo ir visą statistika pagal jo naudojimus nick. Tai, kad pagautas esi ir dar meluoji...
Man niekas ne davė psilence, nebent šiandien Mantelis. Nes nusipelniau leisdamas muzika ir už tai gerbiu žmogų kuris atlieka darbą savo. Bet apie tokiu kaip tu, tai visiškai nesutinku su melagiais tokiais. GĖDA turėtu būti tau...

Aš ne melagis ir visą tiesą sakau, tiesiai šviesiai. Ir jei padaręs blogai, tai prisipažink. Atmazus mėto dar....
Tai tavo pagarbos žmonėms nėra naudojant prieš juos komandas nežinia kokiems tikslams turbūt savivalei....
Kitą kartą įrašysiu, kaip tu šneki su žaidėjais ir panašiai. Prisigavai viena kartą, pasigausi manau dar kartą.

Ups tyliai buk ir viskas, be tavęs čia išsispręs problemos ir taip savaime. Kur šilčiau landžiot gal gana tau...
Prisilandžiojes esi visur, ne kalbėsiu apie interneto subtilybės tavo....

[u][b]Tema kurta, ne tam kad šmeižtum kitą, bet tam kad spręsti problema.[/b][/u]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=196.msg2026#msg2026 date=1351893527]
Pilnas šmeižtas....
Aš nesikeičiau jokių nick ar kitokių dalyku ir nereikia le le...
Apie mano nick kuriuos naudojau galima pažiūrėti per stats serverio.
Pagal Steam ID: STEAM_0:0:1335984249

Ir tai ne vienas aš žaidžiu, bet ir broliukas.
Ir nereikia teršti nesąmonėmis. Ups patylėk tu jau ir taip nubuožintas esi visu.
Jau nesilankai beveik serveryje, o kai buvai. Tai žaidėjai iš tavęs pasijuokė gražioje formoje ir išėjai po to nemačiau tavęs.
Tai kad ne le le čia man ir nereikia dėti manęs į šuns dienas...

Apie nick aš neturėjau niekad persivadinęs. Plytos.no nick.... Šmeižtas pilnas ir nežino jau ir kaip apsiginti, apsurdas...
Buvo mute permament screen rodo ir visą statistika pagal jo naudojimus nick. Tai, kad pagautas esi ir dar meluoji...
Man niekas ne davė psilence, nebent šiandien Mantelis. Nes nusipelniau leisdamas muzika ir už tai gerbiu žmogų kuris atlieka darbą savo. Bet apie tokiu kaip tu, tai visiškai nesutinku su melagiais tokiais. GĖDA turėtu būti tau...

Aš ne melagis ir visą tiesą sakau, tiesiai šviesiai. Ir jei padaręs blogai, tai prisipažink. Atmazus mėto dar....
Tai tavo pagarbos žmonėms nėra naudojant prieš juos komandas nežinia kokiems tikslams turbūt savivalei....
Kitą kartą įrašysiu, kaip tu šneki su žaidėjais ir panašiai. Prisigavai viena kartą, pasigausi manau dar kartą.

Ups tyliai buk ir viskas, be tavęs čia išsispręs problemos ir taip savaime. Kur šilčiau landžiot gal gana tau...
Prisilandžiojes esi visur, ne kalbėsiu apie interneto subtilybės tavo....

[u][b]Tema kurta, ne tam kad šmeižtum kitą, bet tam kad spręsti problema.[/b][/u]
[/quote]
Tai kad mulki, tu čia vienintelis šmeiži jį ir kitus... :D Ir tu manęs tikrai neužtildysi :D Durnas būdamas bandai čia kažką parodyti... :/ Aš serveryje nesilankau ne todėl, kad kažkokie snargliai ar silpnapročiai kaip tu juokiasi iš manęs, kaip tu išsireiškei. :D Turiu daugiau, ką daryti. Supranti, Tomai, aš būdamas 22 metų nematau savęs sėdinčio tėvams ant sprando ir nolifinančio css :/ Taigi...
O į temą, tai sakau, nevaidink protingo, kai durnas esi, nes nei pats supranti, ką rašai, nei supranti, ką nori pasakyti kiti... Dėstai savo kvailas mintis neapgalvodamas jų ir manai, kad kažką pasieksi... :/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu gal eik pasivaikščiok gerai man aiškina, kažkoks tai piemburnis...
Kam reikia tas supranta, jei neturi prie ko prikibt, tai atšok ir eik kitur svaigintis savo tokiomis kalbomis niūriomis...
Įrodyk, kad aš toks durnas kaip manai. Manau ne įrodysi ir žinai kodėl? Todėl, kad gyvenime tu manęs, nei matęs, nei girdėjęs realiai mano kalbu ir panašiai. Tai tikrai turėtum slėptis po lapais ir patylėti.

Jei susiruošei kažką pažeminti ar panašiai, per laidą... Pff, žinok manyčiau, kad esi beprotis kažkoks kuris bando per laidą kažką įrodyti amžinai koks žmogus kiekvienas yra ir apie ji kalbėti tuščiais žodžiais.
Tie žaidėjai kurie žaidžia yra normalus žaidėjai, tik reikia su jais normaliai sutarti ir nelysti į akys su savo durnom kalbom, kaip tu matai šiais laikais pasireiški... Liūdna žiūrėti...
Turi daugiau, ką daryti.. Eik tu sau, bet sėdi visą parą galbūt prie kompiuterio ir kiekvienam bandai pisti protą...
Tai tavo darbas? Hmm, tikrai geras....
Ne sėdėk prie kompiuterio ir šitokių tinklalapių ar serverių, nes matai tu juk rimtas žmogus esantis...
Tai eik dirbk ir kurkis šeima ar galvok apie tai, o aš ką norėsiu tą darysiu.
Ir nerašyk čia...
Taip, man 22 metai ir kas man daryti? Kas sakė, kad aš sėdžiu ant tėvu sprando? Įdomiai tu čia sugalvojai.
Na, bet jei nori aš tau galiu pasakyti. Taip gyvenu pas tėvus, kaip ir kiekvienas žmogus tam tikrą laiką.
Matai aš ne toks durnas, kaip tu... Tu eik ten į kokias kamurtkes ar butus nuomą užsiimti...
Bet aš geriau pasėdėsiu pas tėvus tam tikrą laiką ir iš savo kišenės jiems mokėsiu, tai ką aš suvartoju.
Tai vat jei nori žinoti aš susimoku už kiekviena dalyką ir susimoku, tiek už internetą pilną sumą, tiek už televizoriaus sunaudojimą ir visą kitą visas paslaugas.

Bet manau tu net už internetą nesusimoki... O aš susimoku už viską, tai kas čia durnas, kas čia toks toks vaikas?

Kaip sakau. Pamatyk, susimąstyk ir pagalvok iš tikrųjų ar gerai šneki apie žmogų.
Ir nesakyk ant žmogaus to ko nematai ir negali, tai teigti apie žmogų.

Ir ką darau čia mano reikalas ir ką dirbu ir ką žaidžiu, man kažkoks piemuo nenurodys ką daryti ir kažką padaryti...

Turbūt tave žeidžia tiesa soriukas ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vien tik už šį raštą gražu galima sakyti, kad jis tai daro. (Nereikalingai naudoja privilegijas suteiktas)
[quote]greitai susilauksi permanent bano[/quote]

Aš nešmeižiu, aš sakau tiesa. Nepatinka tiesa, ką aš tau galiu pasakyti, o gi nieko gero.
Blogai, kai žmogus negali atlaikyti komentarus ir bando visaip terliotis žodžiais.

Jifax - Įrašęs bučiau, jei bučiau turėjęs programa su kuria įrašiau, kaip leido muzika pastoviai. Kai kurie žmonės, o tai neleidžiama.
Ir man nepatogu paleisti ir taip tą įrašymo programa, nes reikia numesti, sumažinti windows ekrano. Ir paleisti programa.
Apie record per žaidimą, man kažko ne įsirašo. Demo rodo, kad yra. Tačiau neaptinkamas, nei aplanke, nei paieškoje...
Tai kaip man dar įrašyti video ar panašiai... Dėl to ir screen darau. Jei spėju ir video sukurčiau.
Pagal situacija čia nenuspėsi ką daryti...

Dabar kokius turiu, tokius įrodymus ir gerai. Manyčiau geriau, nei nieko visai neturėdamas...
Jau pasirodei, kaip nedalini...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tiksliau Tomas, kaip visada, savo durnomis poemomis bandė kažką parodyt ir jam nesigavo. ^^ O tau seniai baną reikėjo dėti. Taigi nežliumbk kaip mažas vaikas dėl "banų už nieką". :D Tu gi didelis dėdė, turi normalų darbą, draugus, draugę, moki už visas paslaugas, taigi nereikia verkti dėl žaidimo. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Supranti vienas dalykas, kas tave nervina turbūt, tai ko negali turėti vien tik sėdėdamas prie kompiuterio.
Susimąstyk ir eik lauk. Susirask draugė rimtą, ne laidinė. Kaip čia paplito, kaip virusas visiems....
Aš tavęs nesiūsiu kažkur toli ant trijų raidžių, bet tiesiog. Pasakysiu, kad susimąstytum dėl savęs.

O ką aš bandau, tai tikrai klysti. Aš jokiu būdų nebandau nieko parodyti ar kaip sakai poemas dėlioti....
Galbūt aš moku, tai daryti. Bet aš to neskleidžiu.

Kam reikėjo, ko nereikėjo. Ne tu sprendi, tai patylėtum ir ne free postintum, ne į temą.
Bet tu sau prieštarauji, kai kuriuose žodžiuose... Tai reikėtu atidžiau neskubant rašyti.

O kas sako, kad aš verkiu? Aš noriu, kad ir kaip kiekvienas būtų tvarką. Bet per tokius kaip tu jos nebus.
Nes su tokiomis makaulėmis, kaip tavo žinai tik eiti gatvės šluoti...

Atsiprašau turbūt įsižeidei ;/ Tavo širdies neramumui nerašysiu šią temą. ;/ Nesinervuok savęs per laidą, bus tau į naudą. ;/


Administratoriai tegu sprendžia šią bėda. Yra kai kurie įrodymai, to pakanka.
Kas turite daugiau ką pateikti įrodymų kokiu nors. Prašome pateikite.

[u][b]Tema kurta, ne tam kad šmeižtum kitą, bet tam kad spręsti problema.[/b][/u]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš prieštarauju sau? :D Kur? Nebent bukas būdamas nesupranti sarkazmo :/ Ir geriau perskaityk 5 kartus savo pranešimus prieš pranešdamas, nes tokias blevyzgas tik tokie bukapročiai kaip tu gali suprasti... :D Rašo tik tam, kad rašyti. Px, kad net nežino, ką reiškia pusė žodžių ir rašo juos ne į temą :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš net tingiu tolesnius tavo ilgus postus skaityt, pirmą paskaičiau - ir pamačiau, jog primeluota yra.
Jokių free-ban nebus, bet tu mane smeiži, todėl gausi pailsėt ar webe ar serveryje.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

seip galiu pasakyt wazup tikrai nera geras adminas vien del to kad jis nebendrauja su zaidejais,kazkoks keistas zmogus,galima sakyt pasikeles - o tas paprastiems zaidejams nepatinka.seip nelabai esu girdejas kad jis duotu ispejimus,iskart duoda ban arba mute ir pan.nei jis supranta "bajerius" .cia tada pagal jo protavima puse servo reiktu banint,gerai kad jis retai buna serveryje pastaruoju metu :) jeigu jis ten atejna i masofke pazaist labai rimtai nu tai ka zinau...tada mes visi skilai :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Yra tam tikros rūšies prikolai... Nemanau, kad daug kas supranta tokių debilų prikolus kaip Tomo... Yra normalūs, o yra ir visiškai kvaili ir ne į temą. Taigi nereikia pasakoti, kad visiškai nesupranta prikolų. O ir žinant, kokie tie prikolai yra Fosterio ar Vandalo... Vieniems patinka vienoki, kitiems - kitokie. Tačiau nereikia aiškinti, jog žmogus nesupranta prikolų, jeigu tavo "prikolas" jam nejuokingas. Ypač Fosterio ir Vandalo :D Vienas pasako - kitas žvengia. Tada kitas pasako - anas žvengia. Ir paskui mano, kad jų prikolai patys geriausi, kai iš tų prikolų žvengia tik jie patys. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Nobody link=topic=196.msg2077#msg2077 date=1352637720]
Yra tam tikros rūšies prikolai... Nemanau, kad daug kas supranta tokių debilų prikolus kaip Tomo... Yra normalūs, o yra ir visiškai kvaili ir ne į temą. Taigi nereikia pasakoti, kad visiškai nesupranta prikolų. O ir žinant, kokie tie prikolai yra Fosterio ar Vandalo... Vieniems patinka vienoki, kitiems - kitokie. Tačiau nereikia aiškinti, jog žmogus nesupranta prikolų, jeigu tavo "prikolas" jam nejuokingas. Ypač Fosterio ir Vandalo :D Vienas pasako - kitas žvengia. Tada kitas pasako - anas žvengia. Ir paskui mano, kad jų prikolai patys geriausi, kai iš tų prikolų žvengia tik jie patys. :D
[/quote]
Gerai pasakyta  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad jau mano vardas pamynėtas negaliu nepasakius savo žodžių.
Taigi kame bėdos? Tavo "prikolai" taip sakant geriausi kitų jau nuvertinti, o jei kalbant apie mane aš nejuokauju ir "prikolu neskaldau". Jei tau taip suprantama, kaip "prikolai" klysti, tai žmonių tikrinimas ir anaiptol jų toks psichologinis dalykas.
Aš niekada ne juokauju, galbūt taip atrodo, bet klysta žmonės.
Kaip kiti "prikolina" negaliu pasakyti, nes anaiptol kiek buvau serveryje ateina, tik savęs negerbiantis žmonės kurie nesupranta ką daro ir save žemina. Ir nereikia kitų prikaišioti ar panašiai, kad tas tą daro, tas kažką vėl kito daro.
Rūšių "prikolu" ne būna, tik kiekvieno žmogaus supratimas yra skirtingas.
Nori būti daktarų ir nustatinėti kiekvienam "debilus" Tai gerbiamasis praeik medicina, tapk gydytojų ir nustatinėk tada lygas kiekvienam.
Žiūrėk savęs ir bus gerai, o kad tu nepatinki kitiems, tai čia jau įrodytą keliais pranešimais.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=196.msg2080#msg2080 date=1352646460]
Kad jau mano vardas pamynėtas negaliu nepasakius savo žodžių.
Taigi kame bėdos? Tavo "prikolai" taip sakant geriausi kitų jau nuvertinti, o jei kalbant apie mane aš nejuokauju ir "prikolu neskaldau". Jei tau taip suprantama, kaip "prikolai" klysti, tai žmonių tikrinimas ir anaiptol jų toks psichologinis dalykas.
Aš niekada ne juokauju, galbūt taip atrodo, bet klysta žmonės.
Kaip kiti "prikolina" negaliu pasakyti, nes anaiptol kiek buvau serveryje ateina, tik savęs negerbiantis žmonės kurie nesupranta ką daro ir save žemina. Ir nereikia kitų prikaišioti ar panašiai, kad tas tą daro, tas kažką vėl kito daro.
Rūšių "prikolu" ne būna, tik kiekvieno žmogaus supratimas yra skirtingas.
Nori būti daktarų ir nustatinėti kiekvienam "debilus" Tai gerbiamasis praeik medicina, tapk gydytojų ir nustatinėk tada lygas kiekvienam.
Žiūrėk savęs ir bus gerai, o kad tu nepatinki kitiems, tai čia jau įrodytą keliais pranešimais.
[/quote]
Tomuk kvailiuk, aš apie savo prikolus išvis nekalbėjau, taigi nereikia išvedinėt savo tiesų. Ir tau prikolų net skaldyt nereikia. Tu pats esi gyvenimo prikolas ir kiekvienas tavo pasakytas žodis yra prikolas, kadangi tu kalbi net nesuprasdamas, apie ką kalbi... Išradinėji tokius žodžius, kokių net nėra, ir paskui galvoji, jog labai protingas esi... :D Dalį tavo poemos praleisiu, nes net nesupratau, ką norėjai pasakyti savo nerišlia kalba, tačiau labai klysti teigdamas, jok "prikolų" rūšių nebūna... Tik tokiam, socialiai atsiskyrusiam žmogui, jos nėra žinomos. Tik tiek. Ir ant galo noriu pasakyti, jog man nereikia būti daktaru, kad nustatyčiau, kad tu debilas esi. Beveik visas bachūrų servas ir daugelis kitų projektų žaidėjų žino, kad tu turi psichinę negalią, taigi nereikia gintis čia.
P.S. Man giliai px, ar aš patinku kažkokiems virtualiems žmonėms... Patinku - gerai. Nepatinku - tegu eina jie nx atsiprašant. Man nusispjaut ant kitų nuomonės, kurie ją reiškia per laidą. Aš ateinu pažaisti, o ne draugų susirasti kaip tu, Tomai, taigi aš taip į širdį neimu, kai kokiam vaikui nepatinku :/
Ir Tomuk, jeigu nori vaidinti, kad moki rašyti, geriau eik, pabaik bent 10 klasių, nes dabar rašai negražiau nei pirmokas... Ir tai, pirmokų tekstus lengviau suprasti negu tavo, nes jie bent neprikiša kablelių, kur nereikia, ir neišradinėja naujų žodžių. Taip pat moka išdėstyti savo mintis, o ne tik sumala viską į šūdo krūvą ir mano, kad kiti supras... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žmogau, tai ką tu veiki čia? Tu tokį sau klausimą užduok...
Tavo poemos, tai tikrai kažkokios lyg asocialaus žmogaus rašyta kuris nesupranta, kas ir ko nori pats...
Kad ir nesakydamas, kokie tie tavo "prikolai" iš rašto galima suprasti, kad reiški. Tavo "prikolai" geresni, o gal iš viso prastesni ir tu čia savo tipiškumo, nesupratingumą išreikšdamas...
O tau reiktu apsilankyti tikrai pas daktarus, nes tokio tavo amžiaus, kaip manau nėra ir jau pažeistos tavo smegenys internetinėmis nesąmonėmis... Tai jei tau internetas nepatinka ir jis tau kelia šlykštulį ar koki nors kitą požymi, tai žmogau susiprotėk ir nesilankyk galu gale... O gal tu kaip Ups žaidėjas, esi nuskriaustas Merginu? Jei taip, tai tavo bėdos, kad pasiduodi tokiomis nesąmonėmis ir paskui versdamas ant viso pasaulio kaltę. Tai žmogau pats pamąstyk ką darai, bet ne kitus kaltink...

Tavo tokie postai, tik rodo esi kažkoks asocialus, gyvenimo paliktas, atsilikęs ar patyręs traumą per internetą savo durną galvą...

Tavo kiekvienas keiksmažodis yra lyga, susimąstyk... Ir tai yra blogai žmogau...
Jei žmogui neatlaiko ar nepatinka ir kitaip sakant daug priežasčių randant, tai žmogui tikrai jau negerai yra...
Nustatyti kito žmogaus durnumą ir panašiai, net nežinojus koks tai žmogus realiai, tai manyčiau.
Tau tikrai negerai su gyvenimu ar galva tavo, kai šitaip reiški savo žodžius...

Jei tu toks protingas tavo atvejų, tai ką tu čia veiki? Nes tavo postai rodo nenori tu čia būti, tai gal nešdinkis ir nesirodyk tada...
Kai tau niekas nepatinka daugelis yra "durni" ir panašiai ir tik tu vienas tarp visų protingiausias, tai dėjau skersą ant tokių...

O kas sako, kad aš draugu ieškau? Ir jei ateini žaist, tai tu žaisk ko tu keliesi kažkuo esąs?
Žaidi žaisk nepatinka, ateis kuriam patiks...
Aš bendrauju, bet ne ieškau draugu. Jei tau kitaip atrodo, tai nežinau kas tu per velnias tada....
Gal koks ateivis, kuriam nieko nereikia, tik žmogiško papo paragaut....

Kreipimas į žmogų netaisyklingai, jau yra žmogaus bėdos...
Ne tavo problemos, kaip kas rašo kiek kas baigęs klasių ir panašiai. Aš esu tavo bėdos ant galvos plytos numestos baigęs esu 12 klasių + profesini.
Tai nereikia, man kažką aiškinti. Nežinai apie žmogų, tai tylėtum ir nereikštum be prasmių žodžių...

Šiuo metu tu savo poelgių, kaip tik parodai kokio aukšto lygio esi pirmokas...

Atleisk gal įsižeidei, nes tavo galvai atrodai protingas, kaip šiukšlių krūvą. Prasmirdusi ir nereikalingą ;/

Atsiprašau administracijos, kad šis tekstas bus didelis, nes kai kurie žmonės nesugeba matyti...

[u][b][size=24pt]Tema kurta, ne tam kad šmeižtum kitą, bet tam kad spręsti problema.[/size][/b][/u]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Būtent, kad kai kurie žmonės nesugeba mąstyti... Ir tie, tiksliau tas, žmogus yra Tomas. :D Tingiu atrašinėti į tavo beprasmiškus ir kvailus pranešimus. Ir kai dar priveli savo nesąmonėm pusę puslapio. Tiesiog ką noriu pasakyti, tai eik, Tomuk, pasigydyk ir nevaidink didelio ir protingo dėdės, kai esi degradavęs 22-metis su išdžiūvusiomis smegenimis nuo nolifinimo. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search