Jump to content
Create New...

bannned again lol


m1

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - crown , STEAM_1:0:228871930
Kada nubaude? - nu ka tik
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - woody
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - vel normaliai zaidziau ir ban uz wh :). Noreciau bent demo kuriame esu toks wallhackas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1704.msg21397#msg21397 date=1504706671]
Accountas naujas (30h)  senas gaves vac pries 95 dienas.
Draugu neturi (tik art pridejas)
Bausme uzdedama ant IP
Pries tau pradedant kad gavai vac ten uz visokius skin changerius, mum nerupi :) Vac banas yra vac banas plius woody net nezinojo apie tave ir kad esi su neseniai VAC bana gavusiu accountu tad bausme nusipelnyta + banintas ir kitame projekte su kuriais nieko bendro neturim. Bausme lieka
[/quote]
nu va kaip šauniai čia viskas gaunasi tada, nebereikia nei demo nei nieko. Sakau prisijungiau į serverį, pirmas sėdi, naujas acc ir dar taip įdomiai žaidžia, ta prasme jog naudoja wh.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Man tai juokinga, kad be normaliu irodymu dedamas ban. Zinau  kad nieko nepakeis mano cia rasymas, bet vistiek noriu pasakyt. Lenku serve gavau ban del to, kad zaidziau no vac serveri, kuriame  siaip daznai cheatina. Anyways, juokinga staff yra cia, silveriukai, klounus priimat i staff. Tik 2 adminai buvo geri cia. Art ir Clarity.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=m1 link=topic=1704.msg21430#msg21430 date=1504714124]
Man tai juokinga, kad be normaliu irodymu dedamas ban. Zinau  kad nieko nepakeis mano cia rasymas, bet vistiek noriu pasakyt. Lenku serve gavau ban del to, kad zaidziau no vac serveri, kuriame  siaip daznai cheatina. Anyways, juokinga staff yra cia, silveriukai, klounus priimat i staff. Tik 2 adminai buvo geri cia. Art ir Clarity.
[/quote]
O tu čia +++high playeris jautiesi ? Tu nebekvailink savęs gerai :D Pasigavęs ir viskas, kas dar neaišku, nieko čia daugiau neįrodysi rašinėdamas tokias žinutes.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search