Jump to content
Create New...

gavau banas tevukas


t3vukas

Rekomenduojami pranešimai

darykit ka  norit :) taip as gaves vac banus bet ten pries metus ar daugiau ir ten buvo vac tikrinimas ir ten buvo insta vac ban ant acc. As ant sito serverio neturiu nieko blogo, bet jus vel darote drama is nieko, zinau kazkam gal nepatinku ar kas ?? tai va as nenaudoju jokiu cheatu ir t.t. nes man neapsimoka, per daug pasiekiau be ju. As nelabai suprantu jeigu man pasiseke suskaiciavau priesus nukritusiu a-b plantuose ar mide ar kitame map  vietoje ir speju kiek liko ar routeitino i kitus site. nu jus biskiuka pucete burbula. Baninkit perma, jeigu po metu nebus VAC tai jus galesite apmastyti 1mm demo darsyki ir pagalvoti  ar buvo verta. ir aciu pamaciau nuomones ngl nieko pasakyti daugiau nes jus geresni uz vac security. :) galeciau aiskinti kaip cenderis visus tuos ziurinejimus spotu ar savo peakus per smoke bet manau jus vistiek isitikine kad cheatinu ir tikrai nemanau ar verta pasakoti kiekviena kampa ar routate.
                  jus geriausi  ???

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21145#msg21145 date=1504085112]
darykit ka  norit :) taip as gaves vac banus bet ten pries metus ar daugiau ir ten buvo vac tikrinimas ir ten buvo insta vac ban ant acc. As ant sito serverio neturiu nieko blogo, bet jus vel darote drama is nieko, zinau kazkam gal nepatinku ar kas ?? tai va as nenaudoju jokiu cheatu ir t.t. nes man neapsimoka, per daug pasiekiau be ju. As nelabai suprantu jeigu man pasiseke suskaiciavau priesus nukritusiu a-b plantuose ar mide ar kitame map  vietoje ir speju kiek liko ar routeitino i kitus site. nu jus biskiuka pucete burbula. Baninkit perma, jeigu po metu nebus VAC tai jus galesite apmastyti 1mm demo darsyki ir pagalvoti  ar buvo verta. ir aciu pamaciau nuomones ngl nieko pasakyti daugiau nes jus geresni uz vac security. :) galeciau aiskinti kaip cenderis visus tuos ziurinejimus spotu ar savo peakus per smoke bet manau jus vistiek isitikine kad cheatinu ir tikrai nemanau ar verta pasakoti kiekviena kampa ar routate.
                  jus geriausi  ???
[/quote]

Dabar as pacituosiu tave

[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21121#msg21121 date=1504040893]
jeigu ten mano acc ?  ir ble vapse kodel mane :D as nesugaudau logiskumo pas jus
[/quote]

Kodel iskart tada nepasakei, kad jo mano acc, durnas buvau?

Taip pat, dar neatsakei i klausima, kodel visiems, kas su tavimi lose ta matcha verki i privatus, kad tave iskaziolino?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1683.msg21148#msg21148 date=1504085884]
o kur jusu nerasita taisykle dingo kad jai pora menesiu negauna vac ant acc tai necheatas?  :D
dar netokiu i serva ateina bet turi stogu arba feicito acc didelio lwl  :D
[/quote]
Manau reikes padaryti, kad tokia taisykle butu.
O kas del faceito tai ten anticheat sistema yra tikrai gera ir jeigu zaidejas su tuo paciu accountu turi (9-10lvl) tai klausimu ir neturi kilti :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

pagal mane tam video kur sky imetes buvo viskas normalu yra, jis girdejo kaip su pistoletu buvo pramusta ventas ir gal net kojos matesi, o del to vaikinuko su mag7, jis girdejo kad jo komandos drauga nusove is desined puses :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21160#msg21160 date=1504088555]

faceit acc
[url=https://www.faceit.com/en/players/t3vUkAs_Tom/stats/csgo]https://www.faceit.com/en/players/t3vUkAs_Tom/stats/csgo[/url]
[/quote]

kiek as girdejas, tai nemokamam faceit nera anticheat

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Man tik keista kodel mm demo yra susijus su bachuru servu,jus geriau ziurekyt zaidejus serve o ne uz jo rybu, antram serve jau yra vienas pro zaidejas kuris dar keisciau atrodo nei sitas tevuko demo.Ateini i serva ir ziuri kai zmogus per sienas taiko sedi su kosminiu rezu prie jo nei priselinsi nei pasislepsi ir jau kokia savaitele serve draskos ir nieks nieko tipo pro masofkes....neginu tevuko nieko neirodinesiu kaltas ar ne tiesiog sakau kad ziuryt neten kur labiausiai reiktu kai zmogelis vienas pasilikes puse komandos isdauzo ir jau savaite taip tad tenka pas ji eit i komanda nes zinai kad nors turesi galimybe pasisaudyt...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Morkiuss link=topic=1683.msg21170#msg21170 date=1504094229]
geriem zaidejam serve zaist neuzdrausi o vat cytam jau kita kalba eina
[/quote]
o jeigu ans turi vac bana ant kito acc ??? ir to acc drauguose neturi ??? tai jau ne cheatas ??? tai ble prisipiskit prie manes, nematau cia bedos sedeti permban nes nesijauciu kaltas uz kazka. tai va laukem vac ban :) o as toliau losiu mm ir faceit  galesiu atsiusti demo kur virs 70 tasku kimarinu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as viska issakiau, neturiu ka prideti gerai dirbat tik matot ne i ta kiema atejot  dirbti ;D  :-*
saunuolei adminai pamate 1 game su fuksais ir jau kaip lane banas  ;D neriu pries jus nieko bet jau jeigu neturesiu vac po 2-6 men jauciu kad suprasite kad klydote.
taip esu gaves vac banus bet jau labai senai ten buvo tai kad neprikaisiokit, nes man geda kad juos turiu.
ir jus apsiziurekite savo gretas ar niekas is admin neturi vac bano ar kazka tokio  ;D darykit kratas per visus zaidejus.
  pasiulyciau pradeti nuo top 30 tai jauciu nebeliks serve zaideju arba kaip jus sakot jie ismoko losti su cheatais kad nepasigautu  :(
  sprendziat jus nes matau man nepavyks kaip cenderiui praslysti  :-X

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1683.msg21162#msg21162 date=1504088955]
[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21160#msg21160 date=1504088555]

faceit acc
[url=https://www.faceit.com/en/players/t3vUkAs_Tom/stats/csgo]https://www.faceit.com/en/players/t3vUkAs_Tom/stats/csgo[/url]
[/quote]

kiek as girdejas, tai nemokamam faceit nera anticheat
[/quote]

Nera, nebent tave daug reportine yra ir tada praso naudoti ac.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

[quote author=co2 link=topic=1683.msg21228#msg21228 date=1504266804]
[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21191#msg21191 date=1504119486]
  pasiulyciau pradeti nuo top 30 tai jauciu nebeliks serve zaideju arba kaip jus sakot jie ismoko losti su cheatais kad nepasigautu  :(
[/quote]

jeigu Movie paklaustum, tai ir as su aim assistu losiu
:o
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=falcON? link=topic=1683.msg21453#msg21453 date=1504721687]
Tai ka grybas, pries menesi jau sakiau kad prisigaves esi konkreciai ir zvengiai is manes, turekis dabar :). Bet krw koks graudus vis delto..
[/quote]
tu dar graudesnis :D :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1683.msg21472#msg21472 date=1504802436]
Nieko pries tave neturiu. Rasyk I pm. Vakare po darbo gal su art ir tavim kazka sutarsim. Kad projekte necheatinai tai cia faktas, tai gal kazka susnekesim.
[/quote]

neturiu ka sprest, demo keistas bet gincitinas
spresk pats ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1683.msg21476#msg21476 date=1504808067]
[quote author=Art link=topic=1683.msg21474#msg21474 date=1504803813]
[quote author=deivius1 link=topic=1683.msg21472#msg21472 date=1504802436]
Nieko pries tave neturiu. Rasyk I pm. Vakare po darbo gal su art ir tavim kazka sutarsim. Kad projekte necheatinai tai cia faktas, tai gal kazka susnekesim.
[/quote]

neturiu ka sprest, demo keistas bet gincitinas
spresk pats ;D
[/quote]
Esme ne demo o ar jis daugiau projektui atnes naudos ar zalos jei grazint, stai kas man svarbu
[/quote]

nu tai atbanink ir pamatysi, o uzbanint spesi bet kada :D  nes kitaip liksi nesuzinojas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1683.msg21481#msg21481 date=1504817009]
Ko tu nerimsti? Jis senas zaidejas ir ne projekte cheatina... Butu seip narutis, butu px bet zinomas zaidejas.
[/quote]

Tai pala, tu realiai sakai jis cheateris bet sitam projekte necytina (nors cytino, bet ne esme) ir ji galima unban? Tikiuosi, kad as ne taip kazka supratau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1683.msg21486#msg21486 date=1504900528]
[quote author=falcON? link=topic=1683.msg21485#msg21485 date=1504897599]
[quote author=deivius1 link=topic=1683.msg21481#msg21481 date=1504817009]
Ko tu nerimsti? Jis senas zaidejas ir ne projekte cheatina... Butu seip narutis, butu px bet zinomas zaidejas.
[/quote]

Tai pala, tu realiai sakai jis cheateris bet sitam projekte necytina (nors cytino, bet ne esme) ir ji galima unban? Tikiuosi, kad as ne taip kazka supratau :D
[/quote]
Jeigu pateiki irodymu kur jis cheatus naudoja projekte, pilnai sutiksiu palikt bausme. Kolkas svarstoma del unban.
[/quote]
Irodymu as negaliu gaut nes prieiga prie visu demo turit jus, jei jau bus tokia situacija kad sutiks ji unbanint xd, galesim perziurinet jo senesnius demo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search