Jump to content
Create New...

gavau banas tevukas


t3vukas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymų 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D :D nu jus ir varot
deivi eik dar syki paziurek 2 roundai idemiai :D paziurek kur nusoviau ciuva ar as ismuciau ventus ar priesas ir ar tas su pompa nusove mano teamata ar tas kur ventuose buvo :D tai ble jau su full teamu negalima losi :D ir demo dar surado pries 1 sav ar daugiau mm daryta :D tai jeigu as mm taremai cheatinu tai turiu ir masofkeje cheatinti .. nu jus biskiuka logika pamete jeigu sustojau tai reiskiasi jungu cheatus nieks negali man parasyti kad galeciau atrasyti :D  ziureki dar syki padaryki video kur jums idomus kampas. jeigu nesunku o gal ir as padarysiu. jeigu vac security mane neuzbanins atsiprasykit o jeigu kibau tai vac tureciau tureti neuzilgo poros sav eileje. :D matos kad sunkiai mastosi ne taktikuojate atsiprasau kad turiu smegenis :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21117#msg21117 date=1504039234]
:D :D nu jus ir varot
deivi eik dar syki paziurek 2 roundai idemiai :D paziurek kur nusoviau ciuva ar as ismuciau ventus ar priesas ir ar tas su pompa nusove mano teamata ar tas kur ventuose buvo :D tai ble jau su full teamu negalima losi :D ir demo dar surado pries 1 sav ar daugiau mm daryta :D tai jeigu as mm taremai cheatinu tai turiu ir masofkeje cheatinti .. nu jus biskiuka logika pamete jeigu sustojau tai reiskiasi jungu cheatus nieks negali man parasyti kad galeciau atrasyti :D  ziureki dar syki padaryki video kur jums idomus kampas. jeigu nesunku o gal ir as padarysiu. jeigu vac security mane neuzbanins atsiprasykit o jeigu kibau tai vac tureciau tureti neuzilgo poros sav eileje. :D matos kad sunkiai mastosi ne taktikuojate atsiprasau kad turiu smegenis :)
[/quote]
Tu gėdos nebesidaryk sau daugiau, užtenka, jokio skirtumo kur tu čytinai ar mm ar publike, aiškiai matos, kad naudojai WH, steam profilyje matau parašyta, kad tau 21 metai, bet užsiiminėji nesąmonėm.
Be to, kas čia?
http://steamcommunity.com/id/20somtimes
http://steamcommunity.com/id/tEvUkAs
http://steamcommunity.com/id/tevukass

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21121#msg21121 date=1504040893]
jeigu ten mano acc ?  ir ble vapse kodel mane :D as nesugaudau logiskumo pas jus
[/quote]
Nesinervuok tu taip, neina suprast ką nori parašyt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

duodu savo 4 paskutiniu mm demo linkus galesit praziureti mane ir maniskius. galesit spresti is daugiau medziagos ar as cheatinu ir jeigu as esu gaves vac ban tai reiskias kas as cheatinu dabar.  sprrendziat is 1 demo kur as sakau pasiseke islaukiau patikrinau kampa ir siaip skaitau priesu ejumus push taktikas. nu as ne kaltas kad man pasiseke, ir dabar ar bachuru serve losiau sita demo ? ir prie ko isvis mm su servo reikalais susijes?? man paiskinkite nei as jusu serverio reputacija numusiau, gera varda. as tiesiog eilinis galbut fuksioras, ir strk savo mm demo ikelk ir+ masofkes demo, galesim linksmu epizodu paziureti kai sedi +30 kilu.... nebesuprantu ko norite is manes. prisipazinti kad naudoju wh ? oj tikrai ne, gal ant senu acc naudojau bet tai nereiskia kad dabar naudoju ir reiskiasi kad as su 1400h+ cheatinau su nemokamais-mokamais cheatais :O ????  ir neturiu vac ban??? why ??? gal tada paziurekit topiniu frageriu demo ?>?? bus idomiau ziureti negu mane. aciu uz nuotaikos pakelima ir pakelejima kad esu cheatas :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=t3vukas link=topic=1683.msg21128#msg21128 date=1504042642]
duodu savo 4 paskutiniu mm demo linkus galesit praziureti mane ir maniskius. galesit spresti is daugiau medziagos ar as cheatinu ir jeigu as esu gaves vac ban tai reiskias kas as cheatinu dabar.  sprrendziat is 1 demo kur as sakau pasiseke islaukiau patikrinau kampa ir siaip skaitau priesu ejumus push taktikas. nu as ne kaltas kad man pasiseke, ir dabar ar bachuru serve losiau sita demo ? ir prie ko isvis mm su servo reikalais susijes?? man paiskinkite nei as jusu serverio reputacija numusiau, gera varda. as tiesiog eilinis galbut fuksioras, ir strk savo mm demo ikelk ir+ masofkes demo, galesim linksmu epizodu paziureti kai sedi +30 kilu.... nebesuprantu ko norite is manes. prisipazinti kad naudoju wh ? oj tikrai ne, gal ant senu acc naudojau bet tai nereiskia kad dabar naudoju ir reiskiasi kad as su 1400h+ cheatinau su nemokamais-mokamais cheatais :O ????  ir neturiu vac ban??? why ??? gal tada paziurekit topiniu frageriu demo ?>?? bus idomiau ziureti negu mane. aciu uz nuotaikos pakelima ir pakelejima kad esu cheatas :)
[/quote]
Kam kiši kitus demos, kuriuose galbūt nečytinai ir pnš.? Suprantu, kad gali sektis, bet man neįtiko tavo gamesense, dažnai šiaip random apsižvalgydavai(pamatyti priešininkus kiaurai sienas). Gal tai kažkokie sutapimai ar kažkas panašaus, bet ne tiek daug... GALBŪT klystu, bet dabar, mano manymu, esi pasigavęs. Be to, koks skirtumas, kur cheatini? Esmė yra čytuose ir žmogaus sąžinėje jais naudotis. Išvertus tavo sakinius išeina taip, kad galima čytinti MM, o paskui ramiai grįžti į BS ir žaist. Klysti... Tokiu atveju, mes net negalėtume baninti žmonių, kurie VAC turi ant savo akountų, nes jie čytino tik MM, o BS serveriuose galbūt žaidžia be čytų. Va čia ir dingsta tavo logiškumas, tėvuk, o tu dar drįsti mus kaltinti dėl jo trūkumo... Nesuprantu, kam tu vis kiši kažkokius twitch highlights, kitus serverio žaidėjus, jei dabar kalba eina apie tave. Tartum bandytum nuo savęs numesti šėšėlį ant kitų, įdomu kodėl?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1683.msg21134#msg21134 date=1504056825]
Porai acc vac banai nei metu senumo nera, banas liks o ryt dar ir demo perziuresiu,noriu pasilinksmint :D
[/quote]

516d, 800d., 739d. primenu kad metuose yra 365d.
nebent dar kiti kazkokie acc yra

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nu nevisa match, bet toks ispudis kad jungineja wh, aisq gincytis galima
dar kas man uzkliuvo, jo saudymas, labai panasus i no-recoil, tarpais kai drozia taikinuka i apacia numeta ir vel atsistato ir kiek droztu kulkos tiksliai saudo.
na jei turi tiek vac acc ir neaisku ar kitu nera, gal ismoko saugiai cytint

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Perziurejau visa demo, taigi, isvados tokios: Tavo peekinimo kampai absoliuciai kiekviena rounda skiriasi (kas man yra nesuprantama), tavo movementas -  viena rounda, kai priesu pilnas saitas tai visus spotus ziuri, kita rounda, kai saite vienas priesas tu net nesidarai i kitas puses (Puikus pavyzdys kalbant apie T side B saito pushinimus) , per smoke saudymai tiesiai i priesa ir tie fake prefire tai gera juoko doze dave. Suprantu buna, kad pasitaiko fuksu ar sutapimu, bet ne visa matcha ziurint ir kur kiekviena rounda kazkokie idomus dalykai vyksta (Na isskyrus uz ct side), bet jau kaip kazkas minejo gal jau ismokai cheatint :)

Zinai visada laikausi gyvenime tokio posakio: Pirma karta tai gali buti klaida, antras-trecias kartai tai jau pasirinkimas, manau suprasi apie ka sneku :)

Mano reziume: Po 2 vacu buvo nepasimokes, gavo 3, tokio "Zaidejo" nereikia projekte. :)

P.S Kodel ten visiem i privatus verki, kad "TAVE IS KAZIOLINO" ir klausineji, kodel tavo demo nusiunte? Jeigu butum svarus, neverktum per privatus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search