Jump to content
Create New...

Neteisingas banas nuo Nothing special


Laur1s^

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=Laur1s^ link=topic=1623.msg20308#msg20308 date=1499784496]
As kalbu, kaip kalbi taip ir atsiliepia seniuk. Kaip izeidineji uz akiu, taip ir atsiliepiu. Kas ten mane lavonu, duxu, jibanu idiotu ir t.t vadina per voice chata? Tai kas dabar kalba apie izeidinejimus.
Ir antra kur irodymas, kad as ji nuddosinau:D?
[/quote]

Visu pirma jeigu adminas su tavim nepagarbiai elgesi turi pateikti irodymus ir ji apskusti gali aukstesnio rango administratorems, kadangi kaip suprantu tu to nepadarei lieki kaltas, nes irodymai yra tik i tavo puse, pats kaltas jeigu liezuvio uz dantu nesugebi palaikyt. Nepasitenkinimus admino darbu turi reiksti pries, o ne po.

Dabar del antro, uz liezuvio niekas taves netempe komentare parasyt, kad tu ji nuddosinai, eilini kart vel pats prisikalbejai. Ar tu ar ne tu cia gali atsakyti tik jo ISP jeigu jie tokia analize daro, nebent pats turetu koki mikrotik routeri sukonfiguruota su logais(nors toki turint nenuddosintum). Del ddoso atvirai sakant nlb tikiu, kad tai padarei, nes cia reikia super int. turet minimum su 1gbs gali jau kazka galvot, plius nelygus koks pas spawn int. tai cia irgi klausimas. Labiau sutapimas sakyciau, o pats dar patraukiai su savo mandrom kalbom.

Bendroi isvadoi, siulau sumazint bana iki savaites uz admin izeidinejimus ir nepagarba serverio lankytojom, antra kart prasizengus banas visam laikui. Tegul trolis sprendzia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=gedasXdd link=topic=1623.msg20313#msg20313 date=1499786583]
[quote author=Laur1s^ link=topic=1623.msg20308#msg20308 date=1499784496]
As kalbu, kaip kalbi taip ir atsiliepia seniuk. Kaip izeidineji uz akiu, taip ir atsiliepiu. Kas ten mane lavonu, duxu, jibanu idiotu ir t.t vadina per voice chata? Tai kas dabar kalba apie izeidinejimus.
Ir antra kur irodymas, kad as ji nuddosinau:D?
[/quote]

Visu pirma jeigu adminas su tavim nepagarbiai elgesi turi pateikti irodymus ir ji apskusti gali aukstesnio rango administratorems, kadangi kaip suprantu tu to nepadarei lieki kaltas, nes irodymai yra tik i tavo puse, pats kaltas jeigu liezuvio uz dantu nesugebi palaikyt. Nepasitenkinimus admino darbu turi reiksti pries, o ne po.

Dabar del antro, uz liezuvio niekas taves netempe komentare parasyt, kad tu ji nuddosinai, eilini kart vel pats prisikalbejai. Ar tu ar ne tu cia gali atsakyti tik jo ISP jeigu jie tokia analize daro, nebent pats turetu koki mikrotik routeri sukonfiguruota su logais(nors toki turint nenuddosintum). Del ddoso atvirai sakant nlb tikiu, kad tai padarei, nes cia reikia super int. turet minimum su 1gbs gali jau kazka galvot, plius nelygus koks pas spawn int. tai cia irgi klausimas. Labiau sutapimas sakyciau, o pats dar patraukiai su savo mandrom kalbom.

Bendroi isvadoi, siulau sumazint bana iki savaites uz admin izeidinejimus ir nepagarba serverio lankytojom, antra kart prasizengus banas visam laikui. Tegul trolis sprendzia.
[/quote]

Per visa tuos postus bet perskaičiau viena protingai parašyta dalyka aš kiek manau irgi už toki pasiulyma. Bet kaip art sako geriau menesiui kad atsimintu žodis Ddos nėra šiaip juokai ir ižeidinejimus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Laur1s^ link=topic=1623.msg20316#msg20316 date=1499789328]
skycirclai, bet jis man ir grasino, kad nuddosins ir suzinos ip
[/quote]
Sky Circle* Kai kažka grasina dar kažka sako reikia tureti įrodymus, o kaip liaudies sako pats admin budamas į savo lizda nenoriu šikti. O visa kita nuspres Pagr. Administracija

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

O mano patarimas tai atsiprašyti už tai, nebekelti bangu nesvarbu kaltas nekaltas nuleisti galva arba sumažins arba išviso nuims ta ban ir atsiprašyti asmeniškai pačio nukentejusio žaidejo. Neskaitant ižeidimus kur skirei administratoriui "Nothing Special"

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ir kas tavo manymu nukentejes:DDD? Specialio draugelis kuris bande ginti ji:D? Taigi man irodymus kelti? Jis pats demo ikele ir jei visus du demo ziurejai, tai tikrai suprasi. Pats pizdavojasi, pats gauna, man tai px tegu lieka banas, bet kazkoks asilas nepis proto man, geroj situacijoj liko dabar, lyg nekaltas butu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

tai tu pats pateik irodymus kad kazkas ant taves stume ar kad ne tu ddosinai. tu irodymus turi lygiai taip pat pateikt, nes tu tema parasei kad free ban

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man atrodo ponas Laur1s pats painiojasi ir nesupranta kas kur kaip, nes kai as ziurejau demo negirdejau nieko is nothing special, kad jis izeidinetu ar grasintu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vel tu svaigsti, ziurejau demo jo ir nemaciau ne biskio, kad jis buvo nudosintas, tai nebesvaik. Beje radau, kad esi apscammines virs 10zmoniu, taigi negrasinu, bet scammerius reik salinti, parasiau labai issamu laiska supportui del suteikimo trade ban tau, sumeciau irodymus is kitu reportu per steamrep ir t.t, virs 400zodziu. You were overplayed, gl

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1623.msg20329#msg20329 date=1499801568]
Permament bausme tikrai per ziauri. Galvojau bausme 1-2 menesiam uzdeta. Sutrumpni su galimybe issipirkti. Gero vakaro
[/quote]

na as vertinau atveji kaip ddos, o tai labai negerai, gal net blogiau uz cytinima
bet kadangi nera rimtu kazkokiu irodymu, o jis mat pajuokavo, nu galima bausme sumazinti, ziurint ka clarity galvoja

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Laur1s^ link=topic=1623.msg20333#msg20333 date=1499830310]
Tai grasino ir jis kad nuddosins ir ip suzinosus, ten paciam saude jis zodzius. Ddos jokio nebuvo, draugelis pagelbejo tiesiog.
[/quote]
Džiaukis kad dar tik gausi pora menesiu o ne perm. O kuo labiau čia bandysi aiškinti savo teisybe gali dar labiau prisimeluoti nes db pvz rasai Ddos nebuvo o tai ką tas draugelis pagelbejo?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search