Jump to content
Create New...

Neteisingas banas nuo Nothing special


Laur1s^

Rekomenduojami pranešimai

Gavau bana dviems menesiams del ddosinimo ir grasinimu.
Noriu irodymu, kad as "ddosinau" ir demo to, kur ir as izeidinejau, ir KUR TU mane vadinai lavonu, mano gimine negatyviais zodziais.
Taigi, laukiu demo ir t.t
Antra, turedamas admina neturi teises kito izeidineti, o kitam atsikirtus deti bana dviem menesiams. Grasinimai:DD ddosinimas..
Surask zmogu nukentejusi "kuri tavo nuoziura as nuddosinau".
Beje ikelk demo jei toks drasus kaip ir pats izeidinejai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2017-07-11 15:34:23 ar tik ne spawnui?
2017-07-11 15:34:15 kazkam nuo ddoso pc isijunge:).
2017-07-11 15:16:13 ant ip.
2017-07-11 15:16:11 floodu .
2017-07-11 15:16:09 ne.
2017-07-11 15:15:50 uzddosinau spawna:D.
2017-07-11 15:15:30 uzddosinau spawna:D.
2017-07-11 15:06:08 ko nori spawnai?.
2017-07-11 15:02:56 spawnai greit pajaus tavo pc simptomus:D.

siek tiek is tavo chat

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

mano draugelis gina kita draugeli, tai ikelk demo, kaip zaidei ir nuluzo game'as, per demo isisaugo kai zaidi, ir quitini insta, vistiek lieka demo, tai tai padaryk ir viskas:) Nes per demo turetu gerai matytis kaip zaidei ir insta isijunge demo, tai laukiu:)) nes zodziu neuztenka

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ten vienas dalykas ir dar laukiu nothing specialo demo, pilno, kur grasinai, kad butent mano ip nuhackinsi ir nuddosinsi. Pilna demo ikelk, o as galesiu iskarpyti, ir ikelti kur matosi butent tavo tikrai matomi izeidinejimai, grasinimai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

https://drive.google.com/open?id=0B_rcM-bX0BD2YXg5LVM0emd4YkE

cia cache demo, praziurejau ir spawn tikrai luzo, gaila kad chat neiraso, tai tenka atskirai ziureti i servo issaugota.
lauri nezinau ka bandai vaidinti, bet ddos cia nejuokai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nieko nebandau vaidinti, bet paprasiau ju abieju demo, raso, kad buvo inferno nuddosintas. Esme, kaip as galejau nuddosint neturedamas JO IP normalaus! Antra, kaip galejau nuddosint per inferno mapa, kada as dar nebuvau atejes i serva. Trecia noriu demo nothing specialo taipogi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Laur1s^ link=topic=1623.msg20293#msg20293 date=1499779781]
Nieko nebandau vaidinti, bet paprasiau ju abieju demo, raso, kad buvo inferno nuddosintas. Esme, kaip as galejau nuddosint neturedamas JO IP normalaus! Antra, kaip galejau nuddosint per inferno mapa, kada as dar nebuvau atejes i serva. Trecia noriu demo nothing specialo taipogi.
[/quote]

na as detaliu nezinau, bet yra irodymai, nes pats per chat paskelbei jog tu tai darei.
ip galejai zinoti is anksciau, siais laikais hakeriai turi savo triuku kaip isgauti ip, del prisijungimo i serva, kad ddosint tau nereikia but prisijungus serve.
galiu ir inferno imest demo, ten taip pat esi pasijunges.
https://drive.google.com/open?id=0B_rcM-bX0BD2MFY0cko2M3BPczQ stai

tave isgelbes nebent datrolis su clarity ;] ikliuvai stipriai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Bet manau seniuk, nesupranti, ka reiskia ddosinimas ir kokios reikia irangos tai padaryti. Tiesiog pagalvok, ka tu parasei ir pagalvojes siulau, tikrai is sirdies, kad isdeletintum ta savo komentara kur ikliuvai, nes labai durnai skamba. Youtube pasiziurek, kaip veikia ddosas ir ko REIKIA, kad tai ivykdyt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

klausyk , tu, viskas prasidejo nuo tu kad man pagrasinai gaut mano ip ir nuddosint, as tau atsakiau, kad as tavo ip galiu gaut dar lengviau ir kad tada tau linksma tikrai nebus. po to tu pradejai grasint SpawN ir tada ji kazkas stebuklinga nuddosino, bet tai "nebuvai" tu. taip kad nereikia cia pasaku musm sekt, chatai visi isaugomi http://bachuruservas.lt/stats/hlstats.php?mode=chat&game=csgo. Artas tau pasake, kad tave is sitos situacijos istrauks nebent Tollis arba Clarity. tema baigta

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

yra dar kai kas, buvo paviesintas linkas kuriame neaisku kas buvo ir spawn buvo ant jo uzejes, tai galejo koki virusiuka pasigaut ir ip nuteket
2017-07-11 14:14:23 nothing special duxo fotke. [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt de_mirage
2017-07-11 14:14:19 https://goo.gl/.......... :D. [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt de_mirage
2017-07-11 14:14:10 nothing special fotke :D. [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt de_mirage
2017-07-11 14:13:59 paziurekit https://goo.gl/........ :D. [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt de_mirage

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

2017-07-11 14:14:23  nothing special duxo fotke.  [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt  de_mirage

tai kas ten apie izeidinejimus dar kalba? :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As kalbu, kaip kalbi taip ir atsiliepia seniuk. Kaip izeidineji uz akiu, taip ir atsiliepiu. Kas ten mane lavonu, duxu, jibanu idiotu ir t.t vadina per voice chata? Tai kas dabar kalba apie izeidinejimus.
Ir antra kur irodymas, kad as ji nuddosinau:D?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir cia tu sakojies, kad viena kart prapisau tau 16-11, tai reik pist prota, kas ten man free bana piso 30min uz izeidinejimus, KOKIUS DAR BLET izeidinejimus negrasiai isireiskus, atejau i serveri ir iskart pradejai pizdavot, atsikirtau ir insta ban pisai. Ir ko tu nardai adminams, kad jie patiketu, jog as nuddosinau kazkokia padugne isireiskus tavo kalba, kam man moket pinigus ddos irangai:DDDDDDDDDDD fucked logic tavo konkreciai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search