Jump to content
Create New...

SkyCircle Anketa.


skycircle

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

1. Nick zaidime: [color=red]SkyCircle[/color]
2. Amzius N-18: [color=red]17 metų (liepos 14 bus 18.)[/color]
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) [color=red]STEAM_0:1:160857592[/color]
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? [color=red]Taip, dauguma serveriose net pats kures serverius.[/color]
5. Kokiame serveryje buvote?[color=red] laikiux, ewar, savi, saulenas, banga ir dar kitose serveriose. (neskaitant savo kurtu serveriu)[/color]
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? [color=red]Minimum tai gal 2h arba daugiau [/color]
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) [color=red]Csgo 2 serverije (Galit ir pirmam serverije paskirti jei ten labiau reikia busiu ten aktyvesnis tada.)[/color]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? [color=red]Pirmas būtų ispejima jeigu nereguotu mute. (Nežinojimas neatleidžia nuo bausmes)[/color]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.: J[color=red]ei iš administracijos Yellow o toliau nelabai klausiau kas rekomenduotu dar mane.[/color]
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...): [color=red]Prisidejimas labiausiai čia event rengimas kad sudominti žaidejus tai čia kaip ir sukurus kažkoki tai įdomesni eventa su laiku ateina ir įdejos kaip praše DaTroller logo kad nupieščiau tai ir padariau nežinau ar patiko ar ne nes atsakymo jokio negavau nebent iš žaideju. O forumo prižiurejimas tai reiketu nes kartais čia labai išreiškiamas savo nuomone su papildomais keiksmažodžiais kaip ir serveriose bet netyčia dauguma nusikeikia bet nuolatinis keiksmažodžiai tai jau parodo žmogaus išprusima. Na ar paprastu žaidėju ar su pareigom viska darysiu serverio labui.[/color]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Šaunuolis šitas. Nekonfliktiškas. Manau, kad būtų adekvatus adminas. Užtariu  ;) Tik dėl 2 serverio nežinau ar reikia ten dar adminų, gal labiau reiktų 1am serveryje pagalbos. Po truputį atsigauna pirmas servas (gal čia tik dėl evento, na, bet tikėkimės, kad ne tik dėl eventuko  8) )

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Stiprus [b]PRIES[/b]. Neabejoju,kad uz ivairiausias smulkmenas duos nevaikiskas ir visai neapgalvotas bausmes,nes labai jau karstai reaguoja i aplinkinius nors jo ,tai ir neliecia,bet sugeba prisipist. Charakteris panasus i claricio,nes clarity irgi megsta isdivalkes daryt su 2x didesnem bausmem ar daugiau, tai uztenka ir jo. Beja isrinktas naujas administratorius "Nothing Special" kuris daug laiko skiria csgo bachuru servui ir net neabejoju jog jis susitvarkys su savo admin pareigomis ir sudrausmins bei apramins neramius serverio zaidejus (iskaitant ir mane).

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

"Klausimas: Aš pasiskolinau iš draugo 100 eurų, juos pamečiau. Tada sutikau Draugę ir iš jos pasiskolinau 50 eurų. Iš tų 50 eurų nusipirkau 2 šokoladus po 10 eurų. Likusius 30 eurų atidaviau draugui. Dabar aš draugui turiu 70 eurų skolos ir draugei 50 eurų skolos. Iš viso 120 eurų ir dar pas mane yra 2 šokoladai po 10 eurų. 120+20=140. Tai kur dingo mano 10 eurų?"

gal 2 min sukau galva, pasirodo nuo skolos nusirase tie 10eur
taip iseina kad jis skoloi 120eur grynais ir dar turi 2 sokoladus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nekonfliktiškas. Manau, kad būtų adekvatus adminas. Užtariu  ;) Tik dėl 2 serverio nežinau ar reikia ten dar adminų, gal labiau reiktų 1am serveryje pagalbos. Po truputį atsigauna pirmas servas (gal čia tik dėl evento, na, bet tikėkimės, kad ne tik dėl eventuko  8) )Maladec pacanas :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=ledzitas link=topic=1599.msg20094#msg20094 date=1499098355]
Stiprus [b]PRIES[/b]. Neabejoju,kad uz ivairiausias smulkmenas duos nevaikiskas ir visai neapgalvotas bausmes,nes labai jau karstai reaguoja i aplinkinius nors jo ,tai ir neliecia,bet sugeba prisipist. Charakteris panasus i claricio,nes clarity irgi megsta isdivalkes daryt su 2x didesnem bausmem ar daugiau, tai uztenka ir jo. Beja isrinktas naujas administratorius "Nothing Special" kuris daug laiko skiria csgo bachuru servui ir net neabejoju jog jis susitvarkys su savo admin pareigomis ir sudrausmins bei apramins neramius serverio zaidejus (iskaitant ir mane).
[/quote]
Taip aš gal būnu toks kad prisikabinu prie smulkmenu nes smulkmenas gali reikšti daug ir aš šiaip už teisinguma nesvarbu koks bebutu lygis gal tai mano bloga puse ar gera pats nežinau kaip kuriems. Nothing yra paskirtas kiek mačiau pirmam serveriui o ne atram. Dar su bausmes kaip gali matyti ateiti aš nesuprantu? ekstasensas? :D beje ačiu už tavo nuomone :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tu ir skelei cia apie Nothing Special, ledzitai :) Cia tas zaidejas, kuris irodinedamas savo tiesa, sugebejo 4 acc pasijungti, kad irodytu administratoriui SAVO tiesa? Hah. Su Circle nepalyginsi. Tikrai ramesnis ir savo vietoj zaidejas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

gerai sutaria su zaidejais, pakankamai aktyvus, nepastebejau jokiu jo pykcio protrukiu, as esu [b]uz[/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search