Jump to content
Create New...

Banas


Kicius

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - Kicius STEAM_1:1:112437675
Kada nubaude? - Šiandien 19h
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - V1TAL1k
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus?  Tiesiog, pora karteliu nušiovau per siena nes matėsi galva, ir pašaudžiau per smoke, mano manymu kiekvienas žaidėjas patyręs csgo pasaulyje taip padarytu. Lauksiu atsakymo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Keistas tavo movement, taikinio laikymas kaip tokiam žinojimui... Kalbama ne apie tuos šūvius, kur tu žmones matydavai, o jie tavęs ne dėl kitokio angle, o apie tavo išskirtinius žinojimo skill'us. Labai bukai eidavai, negalvodamas, bet dažniausiai viską žinodamas. Pavyzdžiui, buvo likę apie 5 priešininkus ir jūsų apie 10. Vienu žodžiu, jūsų round'as buvo. Ėjai dust2 long'ą ir 1 žmogus buvo A site(šaudėsi su taviškiu). Kadangi tu žinojai, kad ten yra tikrai žmogus, tu nusitaikei su awp išlaukei jo ir nušovei. Ir tada, kas man buvo keista, tu tiesiog knife išsitraukei ir pradėjai bėgti, bet tu niekaip negalėjai žinoti, kad kažkur CT arti nėra. Tada buvo kiti momentai. Tu būdamas teru, nubėgdavai į top mid'ą ir ramus pritūpdavai už barrels ir tiesiog į juos žiūrėdavai, be reason. Tik CT pradėdavo pushinti doubledoors, tu iškart atsistodavai ir pradėdavai šaudyti. Tik nekalbėk, kad išgirsdavai ir panašiai, negali būti taip, ne tokios situacijos būdavo, kad ausinės ten būtų pravertusios. Taip pat dažnai neidavai, kur daug žmonių, nors ir vėl negalėdavai žinoti, kiek jų ten. Mano tokia nuomonė, bet žinoma būdavo kartų, kad tu tiesiog mirdavai neapsidairydamas. Esi neaiškus veikėjas. Valandų daug, bet movement ir taikymosi skill'ai ne per geriausi, galbūt po pertraukos grįžai. Tai tiek.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nera wh, normaliai losia

cia masofke, nevisi ateina tryhardint, daugelis tiesiog pasisaudyt, taip kad nereikia logikos per daug ieskot

laukiam dar nuomoniu, jei nebus - ryt atbaninu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

dar karta perziurejau demo, nu nera to wh
ten kur grizli nusove, taip buna del 32 tick kai neparodo visko
atsimenu buvau makdevela uzbanines uz aima del tokio flick tik dar ziauresnio, teko atbanint nes klydau
jei visi adminai pries, tai tegu buna tas ban...


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1586.msg19956#msg19956 date=1498635746]
[quote author=Kicius link=topic=1586.msg19955#msg19955 date=1498634797]
Profesoriau, tu jauti ką rašai? Jei būčiau aim , tai būtų hs ne tik shorte bšk logiškai galvok.
[/quote]
tai paaiskink 3 suvius pirmas kai galvos virsune islindo per plitas sorte taikej i galva taip bet i vorsune galvos o kulka per centra galvos ejo to pasekoja per plitas hs iskatt po to suvio laiptai vel i galvos islinduse virsune sovej nejudedamas vel kulka i centra galvos per laiptus nuejo ir tada grizli isvis kosmosa nuemej taikinis nuo jo galvos tolokai buvo suvis hs...paaiskink kaip taip 3 iseiles neaiskius hs paleist,slow.motion padarai matos kad visos kulkos tiesiai i galvos viduri eina nebent jus grafikos nepadare ir nematot kaip kulkos vaiksto ir kur taikinis buna,v1talikas malaxec kad tokiam ban,juda kaip molis ir.pro vaidina
[/quote]

Jūs neverkit tik, atėjo geresnis žaidėjas, jūs jau verkiat nebenušaunat. Garudu. Galit trint tema. Jei jūs tarpusavį susitarę tai aš patyliu. Nes visi laikosi vienos nuomonės. Art tik pasakė kad ne wh, ir tai čj įdėmiai peržiūrėjo visa demo. Žodžiu sekmės ir daugiau baninkit už jūs geresnius. Nes visi serveryje botai žaidžia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1586.msg19959#msg19959 date=1498636913]
tai palauk palauk nenukreipiam temos paaiskink tuos trys suvius apie kuriuos kalbu geresnis zaidejau.Nes as botas turbut mazai ziurejau prof youtuberiu kuriu darbas lost csgo ir jie moko kaip atskirt cheata nuo gero zaidejo,tai gal kazka blogai jie moko prasau paaiskink tuos trys suvius(ir trys tokie flikai is eiles nepasiteisinimas).Beje botu laike kai zeus vien naudojau bet daba kiek losiu maziau zeusinu kazkaip ir tuos globalus nusaunu ir pazeusinu(su 78ping).Plius uzeik pas mane ant profilio ir pazek kokia aparatura naudoju,su tokiu moniku puikiausiai matos kas cheatina kas ne o tie kur 60hz losia suda jie mato ir sako ner cheatu
[/quote]


Protingas čiuvas esi. Kaip ble paprastu flicku nematę? Šoviau tai nušoviau į galvą? Protinguoliai "botai" .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1586.msg19962#msg19962 date=1498638441]
[quote author=Kicius link=topic=1586.msg19961#msg19961 date=1498637819]
Dar kai šoviau taikiausi net į galvą. Žiūrėk o ko negaunu bano ant kito acc? Jeigu aš jum "cyteris"
[/quote] taikeisi i galva tiem abiem i virsune gakvos bet ir.nejudejai issaunat kulka ne o nebi galvos virsune o centra ko pasekoje per plitas i galvos centra kulka ejo o kitam per laiptus nes galvos centras vis dar buvo uz laiptu
[/quote]

ir kliude laiptu kampa, ko tu cia nesupranti ?
as esu pilna tokiu shotu padares kai sauni per kampa ir uzskaito kaip per siena...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

cia jau nuo gedo pasigaves, kai yra toks dalykas kad sauna salia galvos, o cytai tiesiog "pacorrectina" i galva...
o cia sauna i galva ir dar neva cytai pacorrectina kad butu per viduri ;D visiska nesamone ir visa kita zaidimo dali isjunges zaidzia...
eik dar paziurek youtube video gal daugiau atrasi cytu pas ji... kas cia zino gal speedhack koks atsiras

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1586.msg19968#msg19968 date=1498645744]
[quote author=Art link=topic=1586.msg19966#msg19966 date=1498642376]
cia jau nuo gedo pasigaves, kai yra toks dalykas kad sauna salia galvos, o cytai tiesiog "pacorrectina" i galva...
o cia sauna i galva ir dar neva cytai pacorrectina kad butu per viduri ;D visiska nesamone ir visa kita zaidimo dali isjunges zaidzia...
eik dar paziurek youtube video gal daugiau atrasi cytu pas ji... kas cia zino gal speedhack koks atsiras
[/quote]
nueik i serva ir paklausk zaideju ka jie mano apie tavo sprendimus del cheatu
[/quote]

as asmeniskai negavau nei vieno skundo is zaideju del tokiu sprendimu, o kad tu su pandora nuteikineji zaidejus pries mane tai jau senai pastebejau
turbut visa diena ir verki koks Artas blogas, kad atbanino zaideja kuriam netiko mano irodymai... kitaip tariant cyteri
ir prie tavo ir pandoros verkimo dar kokie 5 silveriai prisijungia

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1586.msg19980#msg19980 date=1498667369]
artai ne valvei dirbi? su tokiu cytu gaudymu manau tikrai tawe paimtu tiek valve tiek tu cytu nematot
[/quote]

jei turi pretenziju, parodyk man kur tu matai cytus...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Profesorius link=topic=1586.msg19984#msg19984 date=1498673691]
[quote author=CrissCross link=topic=1586.msg19983#msg19983 date=1498673583]
px kad 99% ban nuema nes mato geriau nei tokie zaidejai kaip vitalik fylz ir pan..
[/quote]
sssssss ismok zaist jis globalas 3000+
kol neaplenksi ji valandom ir ranku zodzio neturi  :D
zemiau globalo visi silveriai ir botai  :'(
[/quote]
jojo  antras cender ir cool tai gal tesiog nebedekit ban? wistiek artas wisus nuims

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search